1

Nie nadążam pisać postów bo bramki lecą haha

0

Roque za lewego na już

0

Oby out po manicie

0

No szybko poszło

2

Za co Kross jest tak ciśnięty z trybun?

1

Zero emocji póki co, wygrywamy to fajnie, przegramy, życie.
Chyba już się przyzwyczaiłem po prostu do Xavinety..

1

Im się mniej nakręcamy na mecz tym lepiej

1

Dwóch zdań w innym języku po takim czasie

0

Włączyłem przypadkiem a tu taka brama.

6

Komentarz usunięty

3

@TR3YWAY a kto to jest?

0

@Barti_Blaugrana a gdzie to napisałem?

1

Do nowej edycji rolnik szuka żony mogą zgłaszać się również osoby homoseksualne.

To ładnie TVP się bawi teraz.

5

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Takie cudo przyszło.
https://ibb.co/sPN7JFd

3

Komentator jest rasistą.
Co za blackout??

3

Rozpoczął się marsz Roberta Lewandowskiego po złotą piłkę 2024

0

Patrzysz na Sergio Roberto i widzisz jak bardzo zmęczony jest tym piłkarstwaem

0

Roque by trafił

0

Wyczuwam mecz sezonu

0

@Michau98

Źródło Onet i Władysław Fraysniuk

0

@Pedri16Future no i dobrze, nigdy mi nie smakowało.

0

Kamiński i Wąsik zostali zamknięci w więzieniu kobiecym, pewnie w specjalnie przygotowanych warunkach, po to, by zapewnić im maksimum bezpieczeństwa" — powiedział Frasyniuk w rozmowie z "GW". Dodał, że w takim miejscu co najwyżej "posypią się brutalne słowa na spacerniaku. A i tak, w tym kobiecym więzieniu, powinni mieć oczy szeroko, szeroko otwarte". "Gdyby trafili na Białołękę, nie zmrużyliby oka przez wyzwiska lecące zza krat" — podkreślił polityk.

3

Ja tam się nie denerwuje bo z góry w dogrywce wiedziałem jak się skończy

8

Z tego co wiem to komentator nie może być stronniczy

1

@wojtekfcb79

8 marca 2017 roku z PSG

0

Brakuje czerwonej kartki

2

@KamQiX

No i twoja wina

0

Skandal i dramat

0

Wy nie myślcie że go uznają

0

Po remisie karne czy dogrywka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?