Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie nadążam pisać postów bo bramki lecą haha
0
Roque za lewego na już
0
Oby out po manicie
0
No szybko poszło
2
Za co Kross jest tak ciśnięty z trybun?
1
Zero emocji póki co, wygrywamy to fajnie, przegramy, życie.
Chyba już się przyzwyczaiłem po prostu do Xavinety..
1
Im się mniej nakręcamy na mecz tym lepiej
1
Dwóch zdań w innym języku po takim czasie
0
Włączyłem przypadkiem a tu taka brama.
6
Komentarz usunięty
3
@TR3YWAY a kto to jest?
0
@Barti_Blaugrana a gdzie to napisałem?
1
Do nowej edycji rolnik szuka żony mogą zgłaszać się również osoby homoseksualne.
To ładnie TVP się bawi teraz.
5
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Takie cudo przyszło.
https://ibb.co/sPN7JFd
3
Komentator jest rasistą.
Co za blackout??
3
Rozpoczął się marsz Roberta Lewandowskiego po złotą piłkę 2024
0
Patrzysz na Sergio Roberto i widzisz jak bardzo zmęczony jest tym piłkarstwaem
0
Roque by trafił
0
Wyczuwam mecz sezonu
0
@Michau98
Źródło Onet i Władysław Fraysniuk
0
@Pedri16Future no i dobrze, nigdy mi nie smakowało.
0
Kamiński i Wąsik zostali zamknięci w więzieniu kobiecym, pewnie w specjalnie przygotowanych warunkach, po to, by zapewnić im maksimum bezpieczeństwa" — powiedział Frasyniuk w rozmowie z "GW". Dodał, że w takim miejscu co najwyżej "posypią się brutalne słowa na spacerniaku. A i tak, w tym kobiecym więzieniu, powinni mieć oczy szeroko, szeroko otwarte". "Gdyby trafili na Białołękę, nie zmrużyliby oka przez wyzwiska lecące zza krat" — podkreślił polityk.
3
Ja tam się nie denerwuje bo z góry w dogrywce wiedziałem jak się skończy
8
Z tego co wiem to komentator nie może być stronniczy
1
@wojtekfcb79
8 marca 2017 roku z PSG
0
Brakuje czerwonej kartki
2
@KamQiX
No i twoja wina
0
Skandal i dramat
0
Wy nie myślcie że go uznają
0
Po remisie karne czy dogrywka?