Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss
Z desperacji w której jestem Mou bym wziął od ręki, chociaż nie wiem czy on sam trenerki już nie ma dość.
Po drugie znamy jego relacje z naszym klubem i sam wspomniał że nie będzie nigdy trenował Barcy.
1
Normalnie polski Nawalny.
0
Za chwilę dalszy ciąg cyrku
0
Oni nie wyjdą z sali, będą tak stać. Szymon wróci i dalej będzie klaskanie I tak będzie dziś i jutro.. Aż do momentu kiedy nie będzie można zagłosować nad budżetem.
Kurtyna.
2
Nie wiem Jarek to ze starości albo brak poczucia rytmu
0
I potem się dziwią czemu na świecie to oglądają
1
"Uwolnić osłów"na sali plenarnej
Jarek nawet w rytm nie klaszcze..
0
Hahaha te jak wdowy ubrane, jeszcze minutę ciszy poproście, Płaszczak pajacu
0
@barcelonaLM oni chcą grać na odwołanie rządu póki co
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Te przerwy po 15 minutach w sejmie od otwarcia to są na szluga? Toż dopiero zaczęli
3
Kibice nie mają za to sił
0
@TheNekro94 bardzo żałuję że dostał mój głos
1
Czy tzw prezydent Andrzej Duda jest najbardziej komicznym prezydentem w Europie po 89 roku?
1
@626 kup mamie kwiaty lepiej
0
Prezydent Andrzej Duda złożył do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o rozstrzygnięcie sporu kompetencyjnego pomiędzy Prezydentem RP, a premierem oraz prokuratorem generalnym. Sprawa dotyczy odwołania ze stanowiska prokuratora Dariusza Barskiego.
2
Wąsik w Przytulach :
Telewizor w celi zabrany ze świetlicy.
Telefon do 5 h. Normalny skazany ma jeden telefon dziennie.
Dwóch strażników na zmiany siedzą z nim w celi w celu towarzystwa.
Dostał paczkę na wejście do celi. Normalny osądzony dostaje paczkę po dwóch tygodniach.
Info od Zbyszka Stonogi. Ten ma od klawisza.
6
Blue monday tak jak Black friday jest wymyślony do celów marketingowych.
0
@MateS nie nie wcześniej nie było nawet wślizgów w akcji
0
Właśnie sędzia w meczu fc24 po moim faulu na 25 metrze podyktował karnego.
Pierwszy raz w życiu taka sytuacja
0
Jeszcze w poniedziałek po południu w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości ma odbyć się pilne spotkanie ścisłych władz partii. Według źródeł Onetu zapaść mają kluczowe decyzje związane z kolejnymi protestami i działaniami największej partii opozycyjnej przeciwko "bezprawnym działaniom rządu Donalda Tuska".
Na godz. 17. zjeżdżają się na Nowogrodzką najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie to zwołać miał w trybie pilnym osobiście prezes Jarosław Kaczyński
Prezydium Komitetu Politycznego partii ma podjąć szereg decyzji związanych z dalszą strategią PiS. — Nie wykluczamy żadnych działań, włącznie z totalnym protestem w całym kraju — słyszymy
0
Dudu: panowie POSŁOWIE wąsik i kaminski
1
Rzecznik dalej niewzruszony. Wciąż uważa że Barski jestem prokuratorem krajowym.
1
Rzecznik Nowogrodzkiej przemawia na żywo
4
Beka dopiero zobaczyłem jak dudu groził paluszkiem i tak akcentował TerRRRor ,
Dobry rzecznik z Nowogrodzkiej
4
@ranger3120 u Wąsika może i owszem
10
Stan Kamińskiego jest zły, nawet zagrażający życiu. Ma podawane środki. To efekt głodówki którą zaczął kilka dni temu.
Tak powiedział Marek Suski.
A kto mu kazał zaczynać? Szantażysta z wiejskiej. Takich to mi nie żal nigdy.
0
@BorzyKrzys i tak lepiej mówi jak żona
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
W Oleśnicy dwóch 16 Latków pobiło sprzedawcę ponieważ odmówił sprzedaży monsterków i poprosił o dowód
0
@DonAndresFCB człowiek musi tylko płacić rachunki i się załatwić. Nic innego nie musi.
2
@barcelonaLM jego już na świecie nie będzie