0

@Chaoss
Z desperacji w której jestem Mou bym wziął od ręki, chociaż nie wiem czy on sam trenerki już nie ma dość.
Po drugie znamy jego relacje z naszym klubem i sam wspomniał że nie będzie nigdy trenował Barcy.


1



Normalnie polski Nawalny.

0

Za chwilę dalszy ciąg cyrku

0

Oni nie wyjdą z sali, będą tak stać. Szymon wróci i dalej będzie klaskanie I tak będzie dziś i jutro.. Aż do momentu kiedy nie będzie można zagłosować nad budżetem.

Kurtyna.

2

Nie wiem Jarek to ze starości albo brak poczucia rytmu

0

I potem się dziwią czemu na świecie to oglądają

1

"Uwolnić osłów"na sali plenarnej

Jarek nawet w rytm nie klaszcze..

0

Hahaha te jak wdowy ubrane, jeszcze minutę ciszy poproście, Płaszczak pajacu

0

@barcelonaLM oni chcą grać na odwołanie rządu póki co

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Te przerwy po 15 minutach w sejmie od otwarcia to są na szluga? Toż dopiero zaczęli

3

Kibice nie mają za to sił

0

@TheNekro94 bardzo żałuję że dostał mój głos

1

Czy tzw prezydent Andrzej Duda jest najbardziej komicznym prezydentem w Europie po 89 roku?

1

@626 kup mamie kwiaty lepiej

0

Prezydent Andrzej Duda złożył do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o rozstrzygnięcie sporu kompetencyjnego pomiędzy Prezydentem RP, a premierem oraz prokuratorem generalnym. Sprawa dotyczy odwołania ze stanowiska prokuratora Dariusza Barskiego.

2

Wąsik w Przytulach :

Telewizor w celi zabrany ze świetlicy.
Telefon do 5 h. Normalny skazany ma jeden telefon dziennie.
Dwóch strażników na zmiany siedzą z nim w celi w celu towarzystwa.
Dostał paczkę na wejście do celi. Normalny osądzony dostaje paczkę po dwóch tygodniach.

Info od Zbyszka Stonogi. Ten ma od klawisza.


6

Blue monday tak jak Black friday jest wymyślony do celów marketingowych.

0

@MateS nie nie wcześniej nie było nawet wślizgów w akcji

0

Właśnie sędzia w meczu fc24 po moim faulu na 25 metrze podyktował karnego.
Pierwszy raz w życiu taka sytuacja

0

Jeszcze w poniedziałek po południu w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości ma odbyć się pilne spotkanie ścisłych władz partii. Według źródeł Onetu zapaść mają kluczowe decyzje związane z kolejnymi protestami i działaniami największej partii opozycyjnej przeciwko "bezprawnym działaniom rządu Donalda Tuska".

Na godz. 17. zjeżdżają się na Nowogrodzką najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie to zwołać miał w trybie pilnym osobiście prezes Jarosław Kaczyński
Prezydium Komitetu Politycznego partii ma podjąć szereg decyzji związanych z dalszą strategią PiS. — Nie wykluczamy żadnych działań, włącznie z totalnym protestem w całym kraju — słyszymy

0

Dudu: panowie POSŁOWIE wąsik i kaminski

1

Rzecznik dalej niewzruszony. Wciąż uważa że Barski jestem prokuratorem krajowym.

1

Rzecznik Nowogrodzkiej przemawia na żywo

4

Beka dopiero zobaczyłem jak dudu groził paluszkiem i tak akcentował TerRRRor ,
Dobry rzecznik z Nowogrodzkiej

4

@ranger3120 u Wąsika może i owszem

10

Stan Kamińskiego jest zły, nawet zagrażający życiu. Ma podawane środki. To efekt głodówki którą zaczął kilka dni temu.

Tak powiedział Marek Suski.

A kto mu kazał zaczynać? Szantażysta z wiejskiej. Takich to mi nie żal nigdy.

0

@BorzyKrzys i tak lepiej mówi jak żona

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.
W Oleśnicy dwóch 16 Latków pobiło sprzedawcę ponieważ odmówił sprzedaży monsterków i poprosił o dowód

0

@DonAndresFCB człowiek musi tylko płacić rachunki i się załatwić. Nic innego nie musi.

2

@barcelonaLM jego już na świecie nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?