6



Konferencja prasowa w skrócie

0

Robercik uśmiechnięty jest dobrze jest dobrą robotę robią chłopaki

4

Tylko wiecie że jak Xavi poleci to przyjdzie Rafa Marquez

1

Idę na Twittera czytać o specjalnych spotkaniach zarządu jutro w biurach Barcelony.

3

Xavi po meczu część druga.

" Przeciwnik nie pozwalał nam na naszą grę"
" Takie mecze wzmacniają"
" Mam pełne zaufanie do prezesa"
" Nie zasługujemy na taki wynik"

0

@Kuba_1
Niestety nie zwolnią
Skończymy

2

@jaras121 Lapcio : potrzymaj mi drinka

0

@michasfcb89 no,z grającym trenerem


0

Ta czerwona kartka to koniec marzeń o Bayernie

0

@macio_944 może sam się poda na niej

0

Oni nie zatrzymają się na 4 bramkach.

Może to i lepiej

0

Piękne memy będą z miną Laporty

0

Lapcio cukier 500

1

@avanes ich komitet zebrał 2500 zł a my wpierdol

Detale

3

My bez zmian? Stare, znałem

0

Kogo widzicie w miejsce Xaviego?
Odpowiedź " każdy będzie lepszy " nie jest uznawana.

Bo kogo masz obecnie na rynku oprócz takiego Papszuna?

0

Dwójka po przerwie, Xavi po meczu out i jakoś to przełknę

1

Ten jak małpuje maszynę

0

Falta y penalta proszę państwa

3

Teraz Ferran z dubletem i ryj zamknięty na tydzień

1

Lewy jesteś crackiem totalnym i szefem

0

@MesQueUnClub96 nie oglądasz meczu to się nie odzywaj

7

Już machanie łapami,a to w dupę a to w rękę a to w szczękę kuksańca dostał. Weź chłopie jak cię każdy kontakt boli nie proś się o wyjściową. Parodia piłkarza czasami.

0

@LukaszJ legendarny piłkarz

8

Xavi po meczu

" To był dziwny mecz"
" Szkoda niewykorzystanych sytuacji"
" Defensywa musi poprawić grę"
" Jesteśmy Barceloną, wrócimy silniejsi"

1

Nie nadążam pisać postów bo bramki lecą haha

0

Roque za lewego na już

0

Oby out po manicie

0

No szybko poszło

2

Za co Kross jest tak ciśnięty z trybun?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?