Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Konferencja prasowa w skrócie
0
Robercik uśmiechnięty jest dobrze jest dobrą robotę robią chłopaki
4
Tylko wiecie że jak Xavi poleci to przyjdzie Rafa Marquez
1
Idę na Twittera czytać o specjalnych spotkaniach zarządu jutro w biurach Barcelony.
3
Xavi po meczu część druga.
" Przeciwnik nie pozwalał nam na naszą grę"
" Takie mecze wzmacniają"
" Mam pełne zaufanie do prezesa"
" Nie zasługujemy na taki wynik"
0
@Kuba_1
Niestety nie zwolnią
Skończymy
2
@jaras121 Lapcio : potrzymaj mi drinka
0
@michasfcb89 no,z grającym trenerem
0
Ta czerwona kartka to koniec marzeń o Bayernie
0
@macio_944 może sam się poda na niej
0
Oni nie zatrzymają się na 4 bramkach.
Może to i lepiej
0
Piękne memy będą z miną Laporty
0
Lapcio cukier 500
1
@avanes ich komitet zebrał 2500 zł a my wpierdol
Detale
3
My bez zmian? Stare, znałem
0
Kogo widzicie w miejsce Xaviego?
Odpowiedź " każdy będzie lepszy " nie jest uznawana.
Bo kogo masz obecnie na rynku oprócz takiego Papszuna?
0
Dwójka po przerwie, Xavi po meczu out i jakoś to przełknę
1
Ten jak małpuje maszynę
0
Falta y penalta proszę państwa
3
Teraz Ferran z dubletem i ryj zamknięty na tydzień
1
Lewy jesteś crackiem totalnym i szefem
0
@MesQueUnClub96 nie oglądasz meczu to się nie odzywaj
7
Już machanie łapami,a to w dupę a to w rękę a to w szczękę kuksańca dostał. Weź chłopie jak cię każdy kontakt boli nie proś się o wyjściową. Parodia piłkarza czasami.
0
@LukaszJ legendarny piłkarz
8
Xavi po meczu
" To był dziwny mecz"
" Szkoda niewykorzystanych sytuacji"
" Defensywa musi poprawić grę"
" Jesteśmy Barceloną, wrócimy silniejsi"
1
Nie nadążam pisać postów bo bramki lecą haha
0
Roque za lewego na już
0
Oby out po manicie
0
No szybko poszło
2
Za co Kross jest tak ciśnięty z trybun?