Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweldunajecfcb dziwna ta kontuzja,lekarze mówią że może tydzień może miesiąc a może i 3 miesiące. Nie zagra we wrześniu na pewno.
0
@RoberDzik z trójki tej wybierać wiadomo że Bilva
1
@Barwindg prawda ale tyskim się przpilem a zrobiłem właśnie cola ala mc Donald. 1/3 szklanki lodu i cola.
Złoto.
0
Miał być silva ,Cancelo, a będzie Fresenca i obrzygany Brazol
0
@DLFCB do Choroszczy
1
@michal26 zaraz przyjdzie 8 osób i napisze że Silva to taki skrzydłowy jak Busi
0
@Kidd Pep :"nie trzymamy zawodników, którzy nie chcą tutaj być"
0
@ArterkHD Zabójcze umysły. 16 sezonów,rok oglądałem chyba. Dasz radę
0
@Jackazz a coś właśnie przypomniałeś że była jakaś akcja,haha
3
@JohnB chyba Balde pod pachę go będzie prowadził z dyskoteki
0
@TheNekro94 nie no, wiadomo. We Wrocławiu 3 razy w życiu byłem i się zakochałem. Żadna Warszawa czy Kraków.
0
@TheNekro94 szkoda że nie Wrocław bo jak dla mnie najładniejsze miasto w Polsce.
1
@clyde
Bilva > wszyscy nasi skrzydłowi.
#niedlaneya
12
Witam ziomusi smacznej kawusi
Tutaj my idziemy week :)
1
Bilva poukładany życiowo, sportowo i karierowo człowiek. Tylko tyle napiszę.
0
@Bartas7VeB on się potem kajał za to,no ale już jakoś on mi się tutaj nie widzi.
0
Jak Xavi nie chce to nie przyjdzie więc calma.
1
Pisałem że Silva przyjdzie kosztem Ansu w czerwcu,i powoli tak się to tworzy
3
@sevs literówkę zrobiłeś
0
Pięknie mi TT co dwie sekundy powiadomieniami bombarduje.
Barcelona otrzymała ofertę piłkarza od PSG i nie jest nim Neymar.
0
@JohnnyBarca przecież info najnowsze to takie że są już rozmowy między klubami
1
@bartas97 za żółwia owszem za neya nie
3
@Cotutajsiedzieje wszystkich ich do wora,bez względu na klub
0
@arsenallondyn0 lało ale jeszcze nie grzmiało, podlaskie
1
@Emhyr Do 24 h szanse największe,potem raczej szukamy ciała
1
@bartas97 tak jak moja ulubiona "Legia to"
Oraz kiedy drużyna przyjezdna wygrywa na Łazienkowskiej 0:3 a od 85 minuty nie poddawaj się do końca meczu
0
@Emhyr Teraz piłka przy nodze Bilvy. Chciał sygnał to dostał.
1
Grelish dwa miesiące ze szczęścia a teraz dwa ze smutku..
1
Bilva już nie masz czego szukać w tym małym marnym City. Zapraszamy.
0
@tristan87 Francuz marnotrawny