Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matt_i1992 bo to towarzyskie spotkanie
0
Dest Ja Cię proszę, zostań.
W tym USA.
0
Jak zagrał Fermin? Wstałem na 2 połowę
1
Bramkarz Ostralaga no to mus z Robercikiem w pierwszym składzie grać.
3
@partymaker hasło do krzyżówki
0
Arauczo,niech się napastnicy uczo
5
Jest i mój ziom Lamine
1
Witam ziomusi smacznej kawusi .
Andy Faaaati!!
Ale jaja się obudziłem na bramkę.
3
Przestrzeń naruszona,my plujemy w ryj Płaszczakowi a on że deszcz pada.
Szybko info podali, dobrze że nie w święta Bożego Narodzenia jak incydent z rakietą
#państwozkału
0
@matirix20 cała płyta klasyk
0
@Compadre ale ty jesteś męczący jak się Ciebie czyta
3
@D10SLEO bo był pajacem od samego początku. Wystarczy posłuchać jak się wysławia niekoniecznie o jego "sporcie". Ładnie go ktoś pamiętam podsumował że tymi swoimi wyczynami maskuje kompleksy i niespełnione ambicje.
4
@shahman Tomasz Ty się zastanów
6
Robert "wiedziałem że to biorę"Karaś.
Nie ma cię gościu już w sporcie i bardzo dobrze.
1
@kkbarca a wypad mi z tym pilkarzykiem
1
Jak pójdzie za 80 mln to gdzie podpisać?
0
@Maro84 Myślę że drugie Twoje zdanie może być prawdziwe.
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Zaraz druga wchodzi.
Może jakiś fax nie przyjdzie i dziwnym trafem nasz bohater pójdzie za 100 mln.
0
@RomanHoffer myślę że powinieneś się położyć,ale jak wolisz może być
Najebaby to do spania.
0
@arasz1819 Ty taki mądry a ciekawe co sam byś wylosował
4
Silva, Cancelo i wszystko będzie dobrze
2
@Ojciec5tkidzieci daj żyć jeszcze,na jesieni tych "debat" dopiero będzie
0
Xavi powiedział Dembele, że piłkarz może zostać najlepszym piłkarzem na świecie jeśli zostanie.
0
@trolownik musisz zapytać poprzedniego tfu prezydenta
1
@PatrychoO Mammbeke u nas Dembele i Ferran u nich
0
@szkutnik91 no mówiłem niżej
1
@xxKrysztalekxx
CONFIRMED: At the moment, Ousmane Dembélé has NO intention to activate his €50M release clause. If he leaves, it'll be after PSG reaches full agreement with FC Barcelona. @GoalEspana
Kolejne źródło
7
BREAKING: Ousmane Dembélé has told PSG that he will NOT activate his €50M release clause to leave FC Barcelona! He has told them that he they want to buy him, they have to reach an agreement with Barça. @Alfremartinezz
Jeśli to prawda to bohater bez peleryny
1
@EkspertzOrlikq jak lubisz oglądać ludzkie tragedie to rozmowa ze specjalistą zalecana.
2
@MaVii może tak być z powodu ogromnego stresu ale też jak spadasz głową w dół krew spływa do mózgu i też w locie możesz stracić przytomność