Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Limit_l3ss 3 asysty po 3 kolejkach i znikasz
0
@vangoor dest poleci
4
@Uukasz_93 nie no wszyscy wiemy że to PESEL robi grę
1
Jak przyjdzie Silva ( a mocno w to wierzę) to w sumie Xavi ma kogo chciał i już nie będzie wymówek by nie zrobić roboty.
1
Te powitanie w wiadomościach" witam państwa w polskiej telewizji" to jest tak od jakiegoś czasu?
3
W EuroJackpot 500 mln zł do zgarnięcia.
0
@Krzywy95 na farcie
0
Za dużo aktualizacji, nie idzie się połapać już
1
Tyle aktualizacji jak przy deadline day człowiek nie nadąża.
5
Jeszcze tylko Bilva i zaczynajmy te ligę, bo Joao jestem pewny
3
Najpierw przyjdzie Cancelo, na końcu Silva. Róbcie screeny
0
@bartas97 znowu ten alkoholik z internetu to powiedział?
0
@barcanawieki Syny marnotrawne
0
@Antajbandaj dlatego Polska bez Śląska
2
@kibic1899 jesteś świadkiem Jehowy
1
W tym klubie nigdy nie będzie nudno.
Nigdy.
3
@urbie999 a ty nawet w zniczu Pruszków nie grałeś
0
@Matt_i1992 bo to towarzyskie spotkanie
0
Dest Ja Cię proszę, zostań.
W tym USA.
0
Jak zagrał Fermin? Wstałem na 2 połowę
1
Bramkarz Ostralaga no to mus z Robercikiem w pierwszym składzie grać.
3
@partymaker hasło do krzyżówki
0
Arauczo,niech się napastnicy uczo
5
Jest i mój ziom Lamine
1
Witam ziomusi smacznej kawusi .
Andy Faaaati!!
Ale jaja się obudziłem na bramkę.
3
Przestrzeń naruszona,my plujemy w ryj Płaszczakowi a on że deszcz pada.
Szybko info podali, dobrze że nie w święta Bożego Narodzenia jak incydent z rakietą
#państwozkału
0
@matirix20 cała płyta klasyk
0
@Compadre ale ty jesteś męczący jak się Ciebie czyta
3
@D10SLEO bo był pajacem od samego początku. Wystarczy posłuchać jak się wysławia niekoniecznie o jego "sporcie". Ładnie go ktoś pamiętam podsumował że tymi swoimi wyczynami maskuje kompleksy i niespełnione ambicje.
4
@shahman Tomasz Ty się zastanów