0

@Limit_l3ss 3 asysty po 3 kolejkach i znikasz

0

@vangoor dest poleci

4

@Uukasz_93 nie no wszyscy wiemy że to PESEL robi grę

1

Jak przyjdzie Silva ( a mocno w to wierzę) to w sumie Xavi ma kogo chciał i już nie będzie wymówek by nie zrobić roboty.

1

Te powitanie w wiadomościach" witam państwa w polskiej telewizji" to jest tak od jakiegoś czasu?

3

W EuroJackpot 500 mln zł do zgarnięcia.

0

@Krzywy95 na farcie

0

Za dużo aktualizacji, nie idzie się połapać już

1

Tyle aktualizacji jak przy deadline day człowiek nie nadąża.

5

Jeszcze tylko Bilva i zaczynajmy te ligę, bo Joao jestem pewny

3

Najpierw przyjdzie Cancelo, na końcu Silva. Róbcie screeny

0

@bartas97 znowu ten alkoholik z internetu to powiedział?

0

@barcanawieki Syny marnotrawne

0

@Antajbandaj dlatego Polska bez Śląska

2

@kibic1899 jesteś świadkiem Jehowy

1

W tym klubie nigdy nie będzie nudno.
Nigdy.

3

@urbie999 a ty nawet w zniczu Pruszków nie grałeś

0

@Matt_i1992 bo to towarzyskie spotkanie

0

Dest Ja Cię proszę, zostań.
W tym USA.

0

Jak zagrał Fermin? Wstałem na 2 połowę

1

Bramkarz Ostralaga no to mus z Robercikiem w pierwszym składzie grać.

3

@partymaker hasło do krzyżówki

0

Arauczo,niech się napastnicy uczo

5

Jest i mój ziom Lamine

1

Witam ziomusi smacznej kawusi .

Andy Faaaati!!

Ale jaja się obudziłem na bramkę.

3

Przestrzeń naruszona,my plujemy w ryj Płaszczakowi a on że deszcz pada.
Szybko info podali, dobrze że nie w święta Bożego Narodzenia jak incydent z rakietą
#państwozkału

0

@matirix20 cała płyta klasyk

0

@Compadre ale ty jesteś męczący jak się Ciebie czyta

3

@D10SLEO bo był pajacem od samego początku. Wystarczy posłuchać jak się wysławia niekoniecznie o jego "sporcie". Ładnie go ktoś pamiętam podsumował że tymi swoimi wyczynami maskuje kompleksy i niespełnione ambicje.

4

@shahman Tomasz Ty się zastanów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?