Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 to jest jakaś hiszpańska Bejba?
1
Piwko się skończyło to winko wjechało na drugą połowę
2
Pedri Iniesta vibe
0
Chłopy już chyba żyją imprezą a ja tu chce 3 do przerwy
9
Na chuju staje żeby faulu nie dać
0
Ale piękny tydzień będzie a do tego 3 dni wolne
0
La lalalalalaal
1
Po co ta flaga UE nad czasem?
0
Zaczynamy spektakl. VAMOS!
https://ibb.co/dvJMQQN
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VamoSBarca88 szacunek za Łomże
2
@SinMistico swiecicki eleven i koniec dylematu
0
@MiloszFCB1899 dwa lata we wrześniu strzeli jak energetyka nie dotknąłem, nie alko ale też syf
1
@Dankho94isback pan da Pan da Pan da
2
@lukaszbrk nie jest w trybie meczowym, nie. Cudu nie będzie
2
Dzisiaj tak.
https://ibb.co/4Zw5SFV6
1
@Bernard777 dobra idź.
Siła alkoholików wygrala.
0
@Spectator 15 zł to jest mniej niż 5 euro. Trochę godności
0
@VamoSBarca88 weź mi coś
2
@Spectator nie ma Polaków biedaków w Niemczech, przestań łgać
1
@MateS ja lays polska kiełbasa dziś testuje
0
@Kgorecki2500 szkoda nie wygrać w takich okolicznościach, a oni dobrze to wiedzą
2
Beka będzie jak Ferran do przerwy hat trickiem zamknie mordy
0
No nie spodziewałem się takiej jedenastki ale Hansi Ufam Dla Ciebie
0
Normalnie studio Elven z portu w Barcelonie pośród jachtów i pięknie
0
@Marusek oby Wojtek albo Maciek
0
Łowię ryby w Crimson Desert i jest pięknie.
2
@esem91 ładniejsza jakość na c+, lepszy komentarz eleven i weź wybierz
0
@esem91 dzisiaj ligę zamykamy, czego nie rozumiesz
3
@JimMorrisonFCB kurde raz w życiu w Szwecji to jadłem i całkiem ok.
Oznaczaj w kulinariach kolego