1

@Aragorn33 to jest jakaś hiszpańska Bejba?

1

Piwko się skończyło to winko wjechało na drugą połowę

2

Pedri Iniesta vibe

0

Chłopy już chyba żyją imprezą a ja tu chce 3 do przerwy

9

Na chuju staje żeby faulu nie dać

0

Ale piękny tydzień będzie a do tego 3 dni wolne

0

La lalalalalaal

1

Po co ta flaga UE nad czasem?

0

Zaczynamy spektakl. VAMOS!
https://ibb.co/dvJMQQN

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VamoSBarca88 szacunek za Łomże

2

@SinMistico swiecicki eleven i koniec dylematu

0

@MiloszFCB1899 dwa lata we wrześniu strzeli jak energetyka nie dotknąłem, nie alko ale też syf

1

@Dankho94isback pan da Pan da Pan da

2

@lukaszbrk nie jest w trybie meczowym, nie. Cudu nie będzie

2

1

@Bernard777 dobra idź.

Siła alkoholików wygrala.

0

@Spectator 15 zł to jest mniej niż 5 euro. Trochę godności

0

@VamoSBarca88 weź mi coś

2

@Spectator nie ma Polaków biedaków w Niemczech, przestań łgać

1

@MateS ja lays polska kiełbasa dziś testuje

0

@Kgorecki2500 szkoda nie wygrać w takich okolicznościach, a oni dobrze to wiedzą

2

Beka będzie jak Ferran do przerwy hat trickiem zamknie mordy

0

No nie spodziewałem się takiej jedenastki ale Hansi Ufam Dla Ciebie

0

Normalnie studio Elven z portu w Barcelonie pośród jachtów i pięknie

0

@Marusek oby Wojtek albo Maciek

0

Łowię ryby w Crimson Desert i jest pięknie.

2

@esem91 ładniejsza jakość na c+, lepszy komentarz eleven i weź wybierz

0

@esem91 dzisiaj ligę zamykamy, czego nie rozumiesz

3

@JimMorrisonFCB kurde raz w życiu w Szwecji to jadłem i całkiem ok.

Oznaczaj w kulinariach kolego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?