0

Zostało 45 minut.

1

@TR3YWAY Szymon Marciniak

1

@Ilka z tego co pamiętam to tam każdy się ślini do niej. Trochę podobna do Grażyny Torbickiej

0

Będzie beka jak dostanie drugie żółtko za symulke nie za faul

1

@TR3YWAY chłopak z chłopakiem od zawsze madryciakiem

1

@Elprofesorxx będzie lalka albo potop

0

Została godzina z hakiem

0

@Bocheno1 ukryta depresja

Pije bo przeżywa, żona zawsze gotowała a teraz nie ma kto.

0

Ale tu się kurwa będzie działo dziś

0

To nie jest wejście na czerwo, ale chociaż będzie wesoły meczyk teraz

0

Chociaż z drugiej strony patrząc to zaraz jakaś komisja z dupy anuluje czerwo jeśli dostanie

1

Szybka karteczka więc może nie dokończy meczu

0

Gil pokazuje że kapitan rozmawia a ten z ryjem skacze, obyś jakimś cudem za tydzień nie zagrał

1

@Ilka żona mi płakała jak oglądaliśmy pierwszy czy drugi sezon i umarł Cezary, bardzo sympatyczny pan z tego programu

1

@barcanawieki oczywiście

0

@July_6_BcN Julka odpalaj ja tam wierzę że dziś Campeonez i pięknie się tydzień zacznie

0

@Gacu95 na 30 minut

5

Mendy kontuzja, no i 8 osób bez gry za tydzień

3

Męczennik upada po raz drugi

1

Jeszcze tylko 85 minut

2

Piwko odpalone, konfetti czeka.
Tumany z el prat przy przydajcie się na coś raz.

0

Szampany i inne specyfiki już w lodówkach?

0

@turhiay tak ma być, w sumie jeśli mają być rasistowskie akcje to jestem za

0

Zimny Porter chłodzi się na wieczór, będzie dobrze ja Wam mówię.

0

Laboga właśnie przyznał mistrzostwo Barcelonie tym komentarzem

7

Po meczu, zamyka moooordyyy

0

@Comentateiro a gdyby trzeba było wybierać

1

@Comentateiro chciałbyś Oliseha tutaj?

0

Polak katolik niezawodny jest

9

Jednak @July_6_BcN rozmasuje tu i tam i będzie cacy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?