0

Hajcior
przed chwilą
K***a ręka przecież była.....


1

Balon da playa zaczął akcje

1

Baja odważnie ,i tak ma być

0

@Tomek54321 żona właśnie powiedziała że tak dostojnie brzmi..

0

Nie wiem kogo włączyć,Borasa madrycioka czy jakichś memlaków na C+

0

@nowy19pl czysty android to złoto i hula jak Stefan mi X

2

@Karol145 mówiłem że z tego nie wyjdzie. Jest w życiu czasem splot sytuacji gdzie nie ma innego wyjścia

0

Serio ten cały Oli z Bayernu tak mota? Nie śledzę w ogóle Baja więc nie wiem jak grają.

0

W której minucie pierwszy upadek w szesnastce?

0

@gumaz 3 dziś były

1

Dziwne przeczucie że rządowi 4 dziś przyjmą.

0

@clyde to ja tydzień w ekspedycje gram i jestem dalej w pierwszym akcie. A crimson pewnie na zimę zostanie.

0

@clyde gdzie znaleźć czas na to wszystko

2

4 dni pracy, a za tydzień w niedzielę witam morze pierwszy raz w tym roku i cyk tydzień urlopik

2

@Rastafarnianin przecież jeszcze wszystko możliwe, to ekstraklasa prxypominam

0

Oni chcieli digi dongi wystawiać w cieszynce a nie jakieś pistolety

0

@Gosciuu jeszcze dużo czasu

1

Dziś legia max remis jutro arka do przodu i wszystko wróci do normy

5

1

@FcPortoFan1999 skończyłem na 3 sezonie, mam Polsat Box go więc nadrobię

1

@FcPortoFan1999 no nie będę teraz szacować ile lat temu, ale oglądałem, tak samo jak stare idź na całość.

Pierwszy odcinek rok 2002, mała pomyłka co do awantury

1

@FcPortoFan1999 awanturę widziałem 25 lat temu, więc bardziej z sentymentu

1

@Sulimo na Podlasiu póki co jeszcze deszcze, ale po 19 lekko grzmiało

1

Zdrajcy i awantura o kasę to obecnie najlepsze show w telewizji. Fakt, nie opinia

2

@LAMC_10 wiedza ogólna i zostajemy mistrzami

1

@lucas/catalan Afnan Mandarin Orange albo Voyager Nautica Blue. Lepszych nie znajdziesz

0

@lucas/catalan araby chcesz czy nie? Zaraz dam oba typy

1

@July_6_BcN spacerek po tarasie pilnując grilla po 4 piwkach się liczy Julka?

0

@Szczygiel06 ci co nie lubią rodzynek są z Madrytu

0

Trzeci Haineken plus 2 razy lampka nalewki teściowej. Będzie co spalić we wtorek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?