0

Jeśli to karny to dajcie raphini

1

Falta y penalta para equipo del Barca

1

A wielu tu narzekało że ten format lm jest do dupy i, zobaczcie co się dzieje

1

To może być jeszcze cudowny wieczór

0

Aaaaaaaaaaaaaaa

1

Kot jeden znów na posterunku mimo ofsajdu

0

@wawrzyn1 to jest Realne

9

Przestańcie kurwa bać się strzelać z dysatansu, no miał miejsce trochę to musiał dziubać do kogoś

0

Po tym meczu będzie gadane ze zapłaciliśmy drużynom żeby grali pod nas

1

@Salchent podwójne standardy

0

Wszystkie wyniki do 70 minuty ustawią się już do końca pod nas i wtedy zobaczymy pełen potencjał tej ekipy

1

My jak vinicjusz, on zrobi 10 razy więcej my zagramy dwa mecze więcej jak na profesjonalistów przystało.

4

Sędzia też dobrze popierdolony

2

Polak do zmiany natychmiast

0

@Roobo chodzi o słupki poprzeczki spalone itp

0

Tu się zapowiada powtórka z sociedad

0

Olmo ale za każdym razem taki strzał jak wtedy nie wyjdzie pamiętaj

1

No kurwa polaku raphinia ci pokazał jak się kończy ostatnio

2

Co my chcemy ugrać z tą obroną w Europie

0

Haha szybko się zaczęło

0

6:0 jest dziś robione jak w pamiętnym meczu z Psg

0

@michaleu może dożyje

8

Dlaczego rezydent pałacu aka Tadeusz Batyr nie powiedział słowa na wypowiedź pomarańczowego dziadka o żołnierzach NATO w tym Polskich żołnierzy? Gdzie jego bojowa charyzma uciekła? Z wiekiem?

0

Ty takie gole w Fc26 strzelasz

1

Lider na godziny już ból dupy

0

Ten to się supersnajper robi

1

Ja pisałem niżej że cep góra dwie dołoży

0

Haha zaraz var i karny kurwa

0

Przecież to jest jakaś komedia

0

@Virusk3 to nie ten mecz, tu doliczy 2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?