0

Ten to się supersnajper robi

1

Ja pisałem niżej że cep góra dwie dołoży

0

Haha zaraz var i karny kurwa

0

Przecież to jest jakaś komedia

0

@Virusk3 to nie ten mecz, tu doliczy 2

1

Poleż pajacu do przerwy teraz

0

Powinni do tej ligi zapraszać za pieniążki sędziów z innych krajów, dramat jest

0

Martin może się poprawiła niektórych aspektach ale dalej nie jest to piłkarz na Barcelone

0

@Dieselzor tam siedzą GA i dalej zgody nie ma dla ich, jest to ogólnie debilizm Laporty w tej kwestii

0

@vivalaice21 kolejny co odkrył nowe ceny biletów

0

Presi rób coś bo zaraz guzik będzie walczył

1

Dostał jakiś ekskluzywny kubek ze Stanleya

0

Ciakwe jaka pajacerka sędziowska dziś wyjdzie

0

Liczę na powyżej 5 goli naszych żeby skończyło się rumakowanie rządowych

1

Oni myślą że to Monako i też im się nie będzie chciało grać

8

Dalej nie widzieliście faulu typa który zrobi 10 razy więcej?

5

Bardzo dobra sprawiedliwa decyzja sędziego

0

Znowu wyzwiska i obrażanie piłkarza przez komentatora

0

@Krzysztof1987 ta impreza jest cykliczna więc nie da się nie wiedzieć że jest

0

@Krzysztof1987 czy ja wiem czy to planowane było, choroby nikt ci nie przewidzi, natomiast nie mogliśmy czekać też do ostatniej chwili żeby się do tego przygotowywać.

1

@Kapitan hawk jesteś prawnikiem?

4

Witam ziomusi smacznej kawusi.
4 wypiłem i dalej wkurwiony chodzę.
Mieliśmy z żoną poraz pierwszy od bodaj 4 lat iść na bal karnawałowy jej pracy, który zaczyna się za dwie godziny dziś. Wczoraj dostała gorączki w pracy, ona silna babka w chorobie więc byliśmy przekonani że pyralgina dużo Witaminy C, apap i rano elegancko. Tak elegancko że przespała noc, rano znów 38 i dalej śpi po lekach. Nie nie jestem zły że zachorowała, bo tego się nie wybiera tylko kolejna sytuacja gdzie jak mamy coś już dopięte to się coś dzieje.

1 Sylwester ogarnięty - covid oboje
2 Wyjazd do spa, awaria auta.
3 Wyjazd w góry, ja choruje.

Z dobrych info to zawsze chciałem na koncert gdzie będą rap grali z moich czasów i lecę do Łodzi w kwietniu na taki, który będzie prowadził Ostr. Małe marzenie spełnione

(o ile np nie odwołają kocenrtu..)

1

Sęk ju wery macz

3

Ten to stadiony świata ostetnio strzela

1

@July_6_BcN czy ty jesteś normalna?? CHŁOP MA BYĆ WYPOCZĘTY

0

Jeszcze tego brakowało

0

Haha, ten drugi komentator pieprzy to samo co jedynka tylko inne słowa dobiera

0

@wawrzyn1 po aferze premiowej ty wymagasz honoru?

1

Robercik się nie zatrzymuje

0

Kocisko jedne no

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?