Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten to się supersnajper robi
1
Ja pisałem niżej że cep góra dwie dołoży
0
Haha zaraz var i karny kurwa
0
Przecież to jest jakaś komedia
0
@Virusk3 to nie ten mecz, tu doliczy 2
1
Poleż pajacu do przerwy teraz
0
Powinni do tej ligi zapraszać za pieniążki sędziów z innych krajów, dramat jest
0
Martin może się poprawiła niektórych aspektach ale dalej nie jest to piłkarz na Barcelone
0
@Dieselzor tam siedzą GA i dalej zgody nie ma dla ich, jest to ogólnie debilizm Laporty w tej kwestii
0
@vivalaice21 kolejny co odkrył nowe ceny biletów
0
Presi rób coś bo zaraz guzik będzie walczył
1
Dostał jakiś ekskluzywny kubek ze Stanleya
0
Ciakwe jaka pajacerka sędziowska dziś wyjdzie
0
Liczę na powyżej 5 goli naszych żeby skończyło się rumakowanie rządowych
1
Oni myślą że to Monako i też im się nie będzie chciało grać
8
Dalej nie widzieliście faulu typa który zrobi 10 razy więcej?
5
Bardzo dobra sprawiedliwa decyzja sędziego
0
Znowu wyzwiska i obrażanie piłkarza przez komentatora
0
@Krzysztof1987 ta impreza jest cykliczna więc nie da się nie wiedzieć że jest
0
@Krzysztof1987 czy ja wiem czy to planowane było, choroby nikt ci nie przewidzi, natomiast nie mogliśmy czekać też do ostatniej chwili żeby się do tego przygotowywać.
1
@Kapitan hawk jesteś prawnikiem?
4
Witam ziomusi smacznej kawusi.
4 wypiłem i dalej wkurwiony chodzę.
Mieliśmy z żoną poraz pierwszy od bodaj 4 lat iść na bal karnawałowy jej pracy, który zaczyna się za dwie godziny dziś. Wczoraj dostała gorączki w pracy, ona silna babka w chorobie więc byliśmy przekonani że pyralgina dużo Witaminy C, apap i rano elegancko. Tak elegancko że przespała noc, rano znów 38 i dalej śpi po lekach. Nie nie jestem zły że zachorowała, bo tego się nie wybiera tylko kolejna sytuacja gdzie jak mamy coś już dopięte to się coś dzieje.
1 Sylwester ogarnięty - covid oboje
2 Wyjazd do spa, awaria auta.
3 Wyjazd w góry, ja choruje.
Z dobrych info to zawsze chciałem na koncert gdzie będą rap grali z moich czasów i lecę do Łodzi w kwietniu na taki, który będzie prowadził Ostr. Małe marzenie spełnione
(o ile np nie odwołają kocenrtu..)
1
Sęk ju wery macz
3
Ten to stadiony świata ostetnio strzela
1
@July_6_BcN czy ty jesteś normalna?? CHŁOP MA BYĆ WYPOCZĘTY
0
Jeszcze tego brakowało
0
Haha, ten drugi komentator pieprzy to samo co jedynka tylko inne słowa dobiera
0
@wawrzyn1 po aferze premiowej ty wymagasz honoru?
1
Robercik się nie zatrzymuje
0
Kocisko jedne no