0

Dobrze że Dro jest, lubię patrzeć na jego grę.

1

@Eklerek oczywiście że to się nie wydarzy natomiast miło by było.

0

Przecież to złoto byłoby.

Sikorski we wtorek w Radiu Rodzina został zapytany o planowane spotkanie prezydenta USA Donalda Trumpa z Władimirem Putinem, które ma odbyć się w Budapeszcie, i spekulacje, czy rosyjski dyktator mógłby udać się na Węgry samolotem np. przelatującym przez przestrzeń powietrzną Polski, w którą nie są wpuszczane rosyjskie samoloty.

W odpowiedzi Sikorski powiedział, że "nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że niezawisły sąd nie nakaże rządowi zatrzymać takiego samolotu, w celu doprowadzenia podejrzanego do trybunału w Hadze".

0

@fanoflakers no to patrz.

4

Wygramy za tydzień i to wysoko. Róbcie screeny, stawiajcie domy i samochody

0

Z 15 minut doliczy żeby podwyższyli

4

Spokojnie, za tydzień jest weryfikacja, jedziemy na boisko treningowe przecież.

0

Chłop odstawił Messiego w debiucie w reprezentacji

Kurwa jeszcze ten władował.

3

Mapei sponsorem Getafe, mam od nich fugi w tym nowym mieszkanku. Polecam.

0

Czemu doliczyli 11 min? Dopiero włączyłem.

1

@FLYP to na jutro, dzięki!

0

@FLYP odwodniony jestem

4

Kurwa jestem na imprezie integracyjnej ubrany w koszulkę Barcy i reprezentuje, sofa score odpalone, patrzę a tu 2:1

I jak tu nie pić?
Wasze zdrówko

0

@Kgorecki2500 wziąłem raz tylko na spróbowanie porostu, więcej nie będzie, ale są spoko

0

Kupiłem te Lays jabłkowo karmlowee i nie rozumiem jak to może nie smakować. Pisze to gość wychowany na Flipsach czekoladowych i truskawkowych.

Smakują po prostu jak duszone jabłka w plastrach.

3

Mogliby zrobić na CN ten ekran 360 jednak, pięknie się prezentuje.

9

Troglodyci z Polski nic nowego, i nie, nie chodzi o to że o Tusku.

2

@Kessie zwykle pancakie panie Gordonie

0

@LeszekFCB z rozkazu prezydenta

0

Haha ale litwinom piłeczka chodzi pach pach

0

Dziś nie wygramy jako rzecze.

1

Czarna niedziela się zapowiada

0

@Ricardinio14 Karol Świderski w kadrze jest absurdem *

1

Dalej się nabierajcie na te pseudo drużynę.

2

Tatarowicz jest przechujem

0

Pięknie zakończyłem 3 tygodnie urlopu

0

Niech to się już kończy błagam

1

Zjebaliscie mi 3 tygodniowy urlop

0

Nie da się tego wygrać po prostu, inny ładuje pod porzeczkę i mamy remis

0

Penalta para equipo del Barca!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?