Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek przyjacielu, zmieniam jasność pixeli oled z 99 na 30 i nie dość że oczy mi za to dziękują to jeszcze mniej wypalają, poza tym nie mówię o paskach tvn tylko filmów piątkowych, głównie korzystam z serwisów vod i meczów
0
@MesQueUnClub_87 No wiesz taki sony to bez 8 tyś nie podchodź nawet. Ja wziąłem lg, sprawdzony i hula
0
@Fog_W_1899 zasłona dymna panie, która nic nie zmieni i Xabi jutro poleci
2
Jednak te oledy to jest topka tv, potwierdzam bardzo. Zwykle tvn czy tvp jakościowo wygląda zupełnie inaczej niż w led czy qled, natomiast taki Dexter na Netflix to jest inny świat. Wydajesz pieniazki ale wiesz za co płacisz
0
Witam ziomusi smacznej kawusi. @PizzerMan weź się odezwij tu lub priv, sprawa jest :)
2
Ale Araujo by miał tu zakwasy na rękach po meczu
2
Jules co ty robisz głową?
Strzelam niom
0
A co te trybuny takie głośne nagle jak legia od 70 minuty
0
Aha to tak się dziś bawimy
1
Kuuuunde w końcu
2
Ja pierdole, jaki Fifa na bugach
0
Jak mu nogi złamie to mu żółtko da.
1
@Ptasior typ u mnie robił nowe mieszkanie nim i klasa
6
Czemu my rzadko tak uderzamy?
1
Byłeś w wojsku polaku???? Byleś??
1
Aura jakchuj jest.
1
@Sulimo jestem normalny jeśli z tych aktorek kojarzę jedną?
0
Umówmy się może tak, że dziś trójka do przodu jutro biali na łeb ze 4 i każdy zadowolony ok?
4
Barca do przodu, legia na łeb, biali na łeb
Piękny to wieczór nie zapomnę go nigdy
0
Ale jutro to już premiera tego filmu na bank będzie jaka ta Barca to funfle z sędziami
1
Ollowski zaraz się zesra jak nie wyrównają
0
Psycha sitting hehe
0
No to mamy gola kolejki
0
@FCBparasiempre a gdzie Vinnie Jones?
0
Palone samochody piłkarzy. będą. Coś się musi stać, bydło z Warszawy zrobi swoje.
2
Beka że na notatniku coś szczekają że nie ma karnego za to. W ich przypadku żadali by dwóch jedenastek, więc niech się tam utkają.
0
Beka jak Ferran zdobędzie pichichi
5
Niech tylko jeszcze legia na łeb dziś i wieczór gitówa
0
Tu jeszcze dwie trzeba do połowy, żeby być spokojnym
5
Mam nadzieję że wspaniały herr Flick na spokojnie w foteliku w domu konkretny niemiecki browarek trzaśnie po tych ostatnich tygodniach