0

@Eklerek przyjacielu, zmieniam jasność pixeli oled z 99 na 30 i nie dość że oczy mi za to dziękują to jeszcze mniej wypalają, poza tym nie mówię o paskach tvn tylko filmów piątkowych, głównie korzystam z serwisów vod i meczów

0

@MesQueUnClub_87 No wiesz taki sony to bez 8 tyś nie podchodź nawet. Ja wziąłem lg, sprawdzony i hula

0

@Fog_W_1899 zasłona dymna panie, która nic nie zmieni i Xabi jutro poleci

2

Jednak te oledy to jest topka tv, potwierdzam bardzo. Zwykle tvn czy tvp jakościowo wygląda zupełnie inaczej niż w led czy qled, natomiast taki Dexter na Netflix to jest inny świat. Wydajesz pieniazki ale wiesz za co płacisz

0

Witam ziomusi smacznej kawusi. @PizzerMan weź się odezwij tu lub priv, sprawa jest :)

2

Ale Araujo by miał tu zakwasy na rękach po meczu

2

Jules co ty robisz głową?

Strzelam niom

0

A co te trybuny takie głośne nagle jak legia od 70 minuty

0

Aha to tak się dziś bawimy

1

Kuuuunde w końcu

2

Ja pierdole, jaki Fifa na bugach

0

Jak mu nogi złamie to mu żółtko da.

1

@Ptasior typ u mnie robił nowe mieszkanie nim i klasa

6

Czemu my rzadko tak uderzamy?

1

Byłeś w wojsku polaku???? Byleś??

1

Aura jakchuj jest.

1

@Sulimo jestem normalny jeśli z tych aktorek kojarzę jedną?

0

Umówmy się może tak, że dziś trójka do przodu jutro biali na łeb ze 4 i każdy zadowolony ok?

4

Barca do przodu, legia na łeb, biali na łeb

Piękny to wieczór nie zapomnę go nigdy

0

Ale jutro to już premiera tego filmu na bank będzie jaka ta Barca to funfle z sędziami

1

Ollowski zaraz się zesra jak nie wyrównają

0

Psycha sitting hehe

0

No to mamy gola kolejki

0

@FCBparasiempre a gdzie Vinnie Jones?

0

Palone samochody piłkarzy. będą. Coś się musi stać, bydło z Warszawy zrobi swoje.

2

Beka że na notatniku coś szczekają że nie ma karnego za to. W ich przypadku żadali by dwóch jedenastek, więc niech się tam utkają.

0

Beka jak Ferran zdobędzie pichichi

5

Niech tylko jeszcze legia na łeb dziś i wieczór gitówa

0

Tu jeszcze dwie trzeba do połowy, żeby być spokojnym

5

Mam nadzieję że wspaniały herr Flick na spokojnie w foteliku w domu konkretny niemiecki browarek trzaśnie po tych ostatnich tygodniach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?