Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szwagierka pracuje w Polsacie i w drodze do pracy wczoraj widziała jak reanimowali Pono, bo to się wydarzyło pod siedzibą telewizji. Nim media podały, ja już znałem przyczynę śmierci.
Zdecydowanie o wiele większy wpływ na mnie miały jego albumy niż Chady czy Magika.
Nie znacie dnia ani godziny..
0
Lech Poznań duma kraju na arenie europejskiej piłki jak równym z równym z piereszoligowcem LL
A jak tam legia?
1
Superksieżyc na niebie jak ktoś lubi takie atrakcje.
0
@ROBSSSON owszem, miałem
4
Lepszy remis niż wiadomo co w wiadomo gdzie natomiast należy zapierdalać 3 razy bardziej na tych treningach a obrona nawet 5 razy.
2
W białym kiblu w stolicy Hiszpanii zwariowali
1
Mówiłem że będzie mecz sezonu
0
Where zmiany???
0
Hahaha kurwa dobra mam dość, koniec mistrzostw, do widzenia.
A i madryt ma 3 karne za to oczywiście.
1
Teraz jesczse sprawdzajcie czy jesteśmy ludźmi
0
Szykuje się mecz sezonu
0
Ale wam mordy Rayan zamyka
1
W męczarniach ale odrobią
0
Są te koszulki gdzieś dostępne do kupienia?
4
Brakuje tu jeszcze nietrafionego karnego
0
@Bernard777 endryka nie przebije
1
@Rupert_Haubica gruby to nie wygra tych wyborów w przyszłym roku raczej
0
Jezus Maria a taki fajny dzień był
0
Idzie gdzieś kupić te koszulki?
2
Zamiast logo Spotify w następnym sezonie ręka Araujo na koszulce kurwa
0
Oled w sypialni powieszony, kamień milowy osiągnięty. Teraz już z górki, rzeczy poprzenosić.
0
Za późno te nie poddawaj się, powinni zacząć od 50 minuty
2
Czekam na legie w strefie spadkowej
1
@CurryTheGoat30 oczywiście
0
Nowy trener Baahha
2
Moim zdaniem to są minimum 3 karne. Ręka, faul i prowokacje
0
@norbi77 ja w tamtym roku przedłużałem więc mam to co ty i dlatego stracą złotego klienta najprawdopodobniej
0
@VeB 1899 umowa c+z Elven jest do końca października a nic nie przedłużyli
0
@Esteban_ a Vectra czasem nie ma i c+ i Elven razem?
3
@TR3YWAY ale ja nie będę się bawił w zamykanie okienek, reklam itd. Zrozum że to ja decyduje za co chce płacić