3

Szwagierka pracuje w Polsacie i w drodze do pracy wczoraj widziała jak reanimowali Pono, bo to się wydarzyło pod siedzibą telewizji. Nim media podały, ja już znałem przyczynę śmierci.

Zdecydowanie o wiele większy wpływ na mnie miały jego albumy niż Chady czy Magika.

Nie znacie dnia ani godziny..

0

Lech Poznań duma kraju na arenie europejskiej piłki jak równym z równym z piereszoligowcem LL

A jak tam legia?

1

Superksieżyc na niebie jak ktoś lubi takie atrakcje.

0

@ROBSSSON owszem, miałem

4

Lepszy remis niż wiadomo co w wiadomo gdzie natomiast należy zapierdalać 3 razy bardziej na tych treningach a obrona nawet 5 razy.

2

W białym kiblu w stolicy Hiszpanii zwariowali

1

Mówiłem że będzie mecz sezonu

0

Where zmiany???

0

Hahaha kurwa dobra mam dość, koniec mistrzostw, do widzenia.


A i madryt ma 3 karne za to oczywiście.

1

Teraz jesczse sprawdzajcie czy jesteśmy ludźmi

0

Szykuje się mecz sezonu

0

Ale wam mordy Rayan zamyka

1

W męczarniach ale odrobią

0

Są te koszulki gdzieś dostępne do kupienia?

4

Brakuje tu jeszcze nietrafionego karnego

0

@Bernard777 endryka nie przebije

1

@Rupert_Haubica gruby to nie wygra tych wyborów w przyszłym roku raczej

0

Jezus Maria a taki fajny dzień był

0

Idzie gdzieś kupić te koszulki?

2

Zamiast logo Spotify w następnym sezonie ręka Araujo na koszulce kurwa

0

Oled w sypialni powieszony, kamień milowy osiągnięty. Teraz już z górki, rzeczy poprzenosić.

0

Za późno te nie poddawaj się, powinni zacząć od 50 minuty

2

Czekam na legie w strefie spadkowej

1

@CurryTheGoat30 oczywiście

0

Nowy trener Baahha

2

Moim zdaniem to są minimum 3 karne. Ręka, faul i prowokacje

0

@norbi77 ja w tamtym roku przedłużałem więc mam to co ty i dlatego stracą złotego klienta najprawdopodobniej

0

@VeB 1899 umowa c+z Elven jest do końca października a nic nie przedłużyli

0

@Esteban_ a Vectra czasem nie ma i c+ i Elven razem?

3

@TR3YWAY ale ja nie będę się bawił w zamykanie okienek, reklam itd. Zrozum że to ja decyduje za co chce płacić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?