Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest ten metal, brawo dumo stolicy
0
Pokazują gdzieś ten potężny klub z Warszawy?
2
Burmistrz tego miasta pewnie wrzuci wolne od pracy tam jutro
5
@Douglas sprzedaż Fermina to totalna głupota ale głupota w tym klubie to aktualnie normalność
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Prawdopodobnie w sezonie 2025/2026 NIE BĘDZIE LIGI MISTRZÓW na antenach TVP
Jakub Kwiatkowski, dyrektor TVP Sport:
"Nie stać nas na nią. Prawa do Ligi Mistrzów należą do jednych z najdroższych na rynku. Jest to absolutny top, jeśli chodzi o koszty zakupu"
Zaraz druga
0
@Szczygiel06 Alan Wake 2
0
Haha na Pana to trzeba zasłużyć. Mały zakompleksiony chłopczyk z faweli jak zwykle coś szczekał
0
Nacho Vidal odszedł z aktorstwa?
0
Dzieci typa z przerwy meczu dostały histerii
0
Tak zwane szczęście sprzyja lepszym
0
Rozkład jazdy znanyyyyy
5
Dzieci tego typa będą płakać po drugiej połowie
10
Czuameni mial inne standardy
0
Ja na xboxie nie wiem jak tak piłkę przyjąć
1
Po reakcji Niemca kochanego tego pana już w drugiej połowie nie zobaczymy
1
Tylko on tak mógł
1
Te koronkowe podanka to wy róbcie sobie przy 4:0
0
Dobra koniec kurwa rozgrzewki, gracie jak pipki i jest tego konsekwencja
1
Ale to wszystko hula w tym madrycie
0
@Sau_Ron enough
0
Ojej nie ma komu śpiewać nie poddawaj się przez 70 minut i już w plecy
0
Znając życie od nas nikt bo jak zawsze gówno znaczymy.
0
Jak tak narzekacie na młodego to może go wystawimy na okienko które jeszcze trwa? Wejdziemy w 1:1 itp itd wtedy
3
Boże teraz tak nie oddać lidera do końca sezonu to byłby kosmos
4
Niech tylko więcej czasu z Robertem spędza młody bo czajnik paruje troszkę
0
Rayanek kochany!!
2
Starsza nam Rafała że nie wyjdzie ze stadionu
1
@Technik od razu mi się ten dzieciak skojarzył jak operator kamery pokazał
3
Na notatniku taki wysrywy bólu że życzą nam połamania kolan.
Też by mnie piekło dalej po wszystkich klasykach na łeb
1
Jeśli espanoyl nas nienawidzi to czym od dziś będzie mallorca