2

Ferminek kochany cudowny

0

I cyk piłeczka chodzi pach pach Jezu jak mi tego brakowało

2

Garcia wspaniały bramkarz kochany na lata!!!

0

Podniecony szybciutko z koncertu wrocilem coby się nie spóźnić!
Vamos!

0

Z nudów człowiek uczy się czołówki Teorii wielkiego podrywu na pamięć

0

@gumaz w domu dziś już nie pilem

0

Czerwona kapusta bardzo smaczna

1

Boże ja myślałem że grają z AEK Ateny dlatego taki wynik hahaha hahaha

0

"kapi nie, kapi, źle Kapi wyjedź do Holandii"

0

Legancko ta legia gra jak na lachmaniarzy przystało

1

@DariaFCB no właśnie oddajmy nie sprzedajmy

0

Oddajmy teraz fermina najlepiej do białych

0

Oddajemy najlepszego obrońcę, normalna sprawa w tym klubie

0

To jest ten Arnautovic?

2

Hat trick niestety

0

@tomek8756 no one akurat relacje to prawie żadne mają

1

@tbas wszystko poszło na order dla Cooleshy

1

Te niestety to już w dupe nie wchodzi

1

@Who_you_mam walimy ich do zera, walimy ich na cipe

2

Możemy mu dać obywatelstwo czy coś?

1

@Trojanek23 jakie od dziś jak od zawsze

0

Ale zayeeebau legancko

1

@Katalończyk 99 będą teraz nawet w a klasie

1

@lithotripter polska kibolska więc się przyzwyczaj

1

Andruszkiewicz wiceszefem kancelarii prezydenta haha, weź jeszcze człowieku pasierba na pierwszego doradcę powołaj

1

@LukaszFan a pisz co chcesz

3

Jedyny post dotyczący zaprzysiezenia kibola na najwyższy urząd w państwie.

Uważam iż nie dokończy kadencji, coś się wydarzy.

3

Działam w grupie poszukiwawczej od 10 lat. Byłem przy wielu bardzo przykrych sytuacjach. Potrafiłem wrócić nad ranem z lasów, bagien itp itd.
Jednej rzeczy nie zrozumiem mimo wszystko.
Wracasz sobie miastem w nocy rano Cię znajdują w rzece. Tak jak ten chłopak z Wrocka teraz. Może był po procentach, może nieszczesliwy wypadek może się potknął. Idziesz to miej te resztki ogaru to nie zbliżaj się do zbiorników wodnych. Ja wiem Wrocław miasto stu mostów i tutaj ryzyko ogromne niemniej ludzie po prostu muszą zachowywać resztki rozwagi, cokolwiek.

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.
No nie spodziewałem się takiego zachowania Marka, zawsze był dla mnie mega profesjonalny. Skoro jednak robi jak robi nie ma w tym klubie miejsca dla jego.

Dopiero chwilę po pierwszej.

0

Premier Izraela podjął decyzję o pełnej okupacji Strefy Gazy, w tym o przeprowadzeniu operacji na obszarach, na których przetrzymywani są zakładnicy" — poinformował kanał izraelski I24News, powołując się na biuro prasowe Binjamina Netanjahu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?