Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
@Popitek12 hahha dinozaury to akurat były i nie rozumiem dlaczego ludzie podważają ich istnienie. Najwięcej kości w Usa i Kanadzie,za dzieciaka byłem goatem na osiedlu w tych sprawach póki nie poznałem FC Barcelony
0
@CurryTheGoat30 kogoś ta parodia jeszcze obchodzi?
0
@FcPortoFan1999 i łapać kleszcze i borelioze, a jak miałem 8 lat to nawet nikt o tym nie mówił a jeśli już to nie miałeś tej świadomości
1
@KobeFR do góry do gorących
1
@kubix05 nie jestem tego fanem, jadam tylko jak są na weselach czy szkoleniach z obiadem
1
@Sulimo No to Alan Wake, a ja też mówiłem że nie mój klimat KC ale dałem szanse i się rozkręciło
2
@Sulimo Lecisz z kingdom come
1
Na wiejskiej po 6 sierpnia.
3
Nastuka goli w wakacje a potem posucha jak Giovani dos Santos, pamiętacie typa?
3
Zła aura
12
Twój ojciec gdyby nie ta nieszczęsna kontuzja w 75'
2
Nigdy więcej tematu tego człowieka tutaj
Żebyś nigdy nic nie wygrał w klubowej piłce.
Zgnij tam.
3
@Walpiano toż to czysty natural, dzieło Fidiaasza
1
W ogóle tak w temacie służb ratowniczych. Mam wielu znajomych strażaków i ratowników medycznych tylko jest tu zasadnicza różnica.
Jak jesteś strażakiem i kończysz służbę to wchodzi twoja zmiana i oni robią robotę (chyba że SiŚ jest za mało to zostajesz). Jak jesteś ratmedem i do końca dyżuru zostało Ci 10 minut i masz wezwanie do nzk to tutaj druga ekipa na "zmianę" nie przyjedzie pomoc Ci uciskać pacjenta. Tak więc myślisz że zaraz 7 rano z wracasz i nocki a tutaj taka sytuacja i cyk dwie godziny dodatkowo.
1
@Rifek pewnie chodzi jak to się rozprzestrzeniło
0
@TR3YWAY przykład na przykład
3
@arsenallondyn0 czarny czwartek
0
@LOPEZ16 nie rozumiem fenomenu tej ekipy. Oskar w ogóle mi nie podchodzi
1
Być jak Tadeusz Duda
6
Duda jednak amator przy Jaworku
14
@MirusAmisz oczywiście że Barca
2
Hahaha na Onecie "Baronowie wybrali"
Ładne określenie panów z BARÓW.
Zazu zi za zu za zabawa trwa.
Jak w tej piłce ma być normalnie jak przoduje jej wydawca Akcentu
0
Dobra ja sobie odpuszczę chyba te stronę na dziś. Bez Nico mieliśmy krajowy tryplet więc nie będę płakał, a jak przyjdzie to jesczse lepiej.
0
Szwagry chyba podzielone skoro jeden tak drugi inaczej.
0
No przecież u nas nigdy nie może być za pięknie więc jakieś kwiatki wydarzyć się musiały.
0
@Kinginiesta tak miałem to wczoraj
0
Klaudia K., która w nocy z 11 na 12 czerwca została zaatakowana w parku Glazja w Toruniu przez 19-letniego obywatela Wenezueli, zmarła w ubiegły piątek. Informację tę potwierdził w poniedziałek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Toruniu Andrzej Kukawski. Agresor zadał kobiecie kilkanaście ciosów nożem w okolicy głowy, szyi i klatki piersiowej.
0
Mógłby być jakiś wir wydarzeń i Czarek Kolesia nie zdobył większości mimo wszystko
1
@kubix05 zara drugą robię