1

RPA sypie prezencikami aż miło

10

Siekiera się ładnie trzyma jak na swój wiek, ale jednak kawałek mocno stypiarski

1

@NeroTFP1 mój pierwszy mundial, ah smak dzieciństwa i ten wpierdol od Ekwadoru

1

Ale dzień piękny po come backu Knicks i jeszcze dzisiaj mundialek rusza nic mi humoru nie popsuje nawet parszywa robota i pogoda

1

Brunson w papę Wembyemu

1

Brytole zwyczajnie lubią przepłacić bo im to w niczym nie zaszkodzi i psują rynek transferowy. Dalej uważam, że 150 za Julka to gruba przesada.

1

70 za niego nie dadzą każdy widział jak gra, ale już nawet 20-30 byłoby spoko, ale to zainteresowanie też samo w sobie jest wątpliwe. Niestety jedyne co Alejandro potrafi to biegać.

1

I to wszystko po to, żeby skończyli na 3-4 miejscu i bez pucharków w przyszłym sezonie. Potężne Atletico, ale przynajmniej będą mieli Julka który ich ma dość.

4

Jakie 80 jak za Julka 150 krzyczą xD śmieszne.

0

Czekam, na post Atleti z here we go żółwika do materacy.

21

To tylko świadczy o tym jak mocno w ostatnich dwóch latach dostali w cymbał od Flicka xD

4

Kupa czasu, ale mam wrażenie, że i tak jesteśmy teraz bliżej niż dalej, więc może w tej dekadzie się uda. Jednak nasze dzieciaki w ostatnich latach trochę doświadczenia nabrały w lidze mistrzów i będą tylko lepsi. Fajnie by było to zdobyć jeszcze za kadencji Hansiego.

1

Ojciec z synem xd

0

Tam zaczyna się odwalać większa pajacerka niż w przypadku Laporty i Fonta xD

6

Knicks in 4!!!!

0

Nie mogło być inaczej tak naprawdę najlepszy asystent, najlepszy drybler i topka w strzelcach. W pełni zasłużenie.

0

Chłop co wleciał wczoraj na parkiet by cyknąć fotę z Wembym dostał bana dożywotniego na każdą halę NBA. I prawidłowo.

10

Bayern aktualnie to projekt ułożony i dopracowany, real to jeden wielki chaos. Nie sądzę, że zarówno Bayern jak i Olise by na to poszli. Poza tym za 150 baniek nie znajdziesz gracza aktualnie na poziomie Olise bo jedynie Yamal może mu aktualnie dorównywać i zwyczajnie nie ma na rynku takich aktualnie, także zostają bez topowego skrzydłowego. Raczej zwykłe brednie.

1

@aspr1me Raczej Hiszpanii, poza Leo żadnego Argentyńczyka nie lubię, a Leo już wygrał sobie.

0

Zgarnijmy im sprzed nosa Bernardo i Cucu, a z Julkiem niech się kiszą.

1

@martusiaaaa od dnia Yamala odejmij numer koszulki naszego Ligo mistrzowego sabotażysty.

0

Dawaj Dembele Floro xDDDD

1

Te głąby dalej nie rozumieją, że wrzucanie kolejnych topowych zawodników do tego realu gdzie już się kotłuje od gwiazdek nic nie pomoże. Możemy spać spokojnie.

1

@malypuzon nie ma co ferować wyroków seria jeszcze długa, natomiast Knicks ostatnie lata faktycznie tego doświadczenia nabrali odbijając się w drugiej rundzie lub w finałach konfy

2

To niezły faul na Wembym teraz XDDDD

3

Jak dobrze, że Brunson wrócił na parkiet i nie zakończył spotkania w pierwszej kwarcie kluczowy zawodnik teraz

1

No po tym bloku Kata i kontrze Brunsona Knicks wraca do gry

1

@BojanKriKicz to aż kole w oczy, ale niestety u Knicks leży równieź skuteczność z gry szczególnie zza łuku.

1

@BojanKriKicz już gra także ok

0

@FCB24 śmieszna ta decyzja KAT atakował kosz i zwyczajnie już opadał, a do kontaktu doprowadził Wemby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?