2

I cyk oni chcieli nas z ligi mistrzów wykluczyć to my ich z la liga wykluczymy xd

0

@Herato Cucurella

0

Ramos i Leao wchodzą, ale oczywiście nie za Ronaldo który będzie czekał na patele, a jak dostanie to zmieni się w Ferrana i okej

0

Ajajaj Krisztianu cholibka

2

Nie no w takim układzie Kongo musi to urwać w końcówce inaczej tego nie widzę

1

@Elprofesorxx i Polaków

4

Dobra walić mój typ 4:0 niech im teraz Kongo wleje nawet xd

1

XDDDDD 1,50 m w kapeluszu im z główki ładuje i uj

1

Trochę laga miał teraz Bernardo z tym wślizgiem xD

1

Szybko poszło 4 do jaja w zasięgu

2

UEFA ich odpali z kwitkiem bo nie ma podstaw bez jakiegokolwiek wyroku by przystać na takie żądania i na co się po raz kolejny ośmieszać? XD

2

@majkiii Albo on zrobi niezłe Kongo, albo Kongo jego nic pomiędzy xD

0

Real też złożył 150 i nic to nie dało

0

Noi elegancko jestem Mesjaszem futbolu

0

Dembele, Mapet i Olise może i najpotężniejszy atak świata w teorii, ale co z tego jak są kompletnie wyłączeni z gry. Milion razy 0 jest 0.

2

Fajnie Senegal wyszedł wysoko

0

@Piotrek1993 nic śmiesznego

2

Oby nie skończył jak Pablo Torre

2

3:1 dla francuskich podrabianców co jak co atak mają najmocniejszy na świecie, ale i Senegal nie jest w ciemię bity i swoją bramkę zdobędzie.

1

By trzeba za niego jakiego Kvare czy Diaza no minimum Doue, żeby zastąpić także cena musiałaby być adekwatna. Na pewno na biednego nie trafiło. Tak naprawdę jak nie sypną grubo to nie ma co już lepiej nie kombinować i zostawić sobie Rafałka.

1

Już raczej w momencie kupna Gordona klub podjął decyzję o Rashfordzie także nie ma tu zdziwienia.

0

Ale lipa, że ta Francja o 21 takbym mógł o 20 iść spać i elegancko na Argentynę wstać, a tak 4h snu i do roboty po meczu.

1

@lucca87 wpisz sobie Chicago bulls 90’s intro i powinno wyskoczyć.

1

Dajta spokój ten jego transfer do białych to mnie rusza tyle co zeszłoroczny deszcz. Gość nam niczego nie obiecywał.

1

Potężny Lukaku atakuje co za wejście hahaha

1

Lakaka na ratunek

3

Kurtuła bez szans piękna brameczka

6

Niby kompromitacja, a w rzeczywistej Negreira postawił chałupę na zielony przylądek i w układzie ze szwagrami przekaże część zysków na transfery. Może mundialu tak się nie wygra, ale ligę mistrzów już tak. Szachy 5d machina ruszyła.

2

Ale napsuli kuponów xd

0

I jest debiut na mundialu powodzenia dzieciaku obudź tę repke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?