1

@Filipem Dokładnie i to prawdopodobnie na 100% skuteczności 1 sezon i 1 tytuł, a żółwik może jeszcze trochę nie powąchać.

25

Właśnie sobie uświadomiłem, że Rashford pierwszy raz w życiu zdobędzie tytuł ligowy xD

3

W tym sezonie to już D E K L A S A C J A. Hansi zdominował podwórko hiszpańskie.

0

Została w zasadzie jedna rzecz do zrobienia w tym sezonie wdupić madrylom na Camp Nou i jedziemy na ryby.

1

Noi mamy to można rzec nie widzę już możliwości wypuszczenia tego

1

@macio_944 Jakby jakimś cudem do tego doszło to wielkość upadku tego projektu byłaby wprost proporcjonalna do beki jaką mam z tego zdjęcia

3

@MirusAmisz masz racje, ale za dużo wymagasz od ekspertów z la rambli xD

1

Ferminator do szatni i okej

0

Cholera, sypiemy sie powoli z tym zdrowiem

5

Robson dzisiaj z golem i jedziemy po majstra, tyle w temacie.

2

Jakby sędzia był ogarnięty i nie dawał jawnego pozwolenia na taką grę, to by z tej ich taktyki nic nie było bo by grali po przerwie w 8 albo 9.

1

Prawda jest taka, że jakby Bellerinowi nie siadła życiówka to by inaczej gadał, a narzekanie, że sędziowie la liga walą w uja w 2026 roku jest zwykłą oznaką nieświadomości jaka jest otaczająca cię rzeczywistość. Ale o tym, że cały sezon się frajerzą i grają piach to już nie powie. Także idź tam Alvaro poklep gwiazdeczki po plecach i nie marnuj czasu antenowego na stronie.

2

Atak na dziś: LS Cancelo N Ferran PS Bardghji siadł by idealnie, chętnie bym zobaczył taką konfigurację, żadne Rashfordy czy inne kombinacje wrzucenia Gaviego albo Olmo na skrzydło.

6

Ale komfort panie 6 meczów i 3 można przewalić bez konsekwencji xD

4

Przysnąłem na całą drugą połowę, przebudzam się, a tu Bellerin ładuje rządowych coś pięknego

1

Hahahha Hector daje nam mistrza xD

0

Co ten łunin już w drugą stronę leciał i jeszcze zdarzył to wyciągnąć skubany

0

Valverde nawet nie musi strzelić gola, żeby był gol xD

0

@Ryse
1. Betis - Real X/-2,5/1:1
2. Alaves - Mallorca 1/-2,5/1:0
3. Getafe - Barcelona 2/+2,5/1:2
4. Valencia - Girona 1/-2,5/2:0
5. Atletico - Bilbao 1/+2,5/2:1
6. Vallecano - Sociedad X/-2,5/1:1
7. Oviedo - Elche 1/-2,5/1:0
8. Osasuna - Sevilla 1/+2,5/2:1
9. Villareal - Celta 1/-2,5/2:0
10. Espanyol - Levante 1/+2,5/2:1

1

Top bramkarz ligi, więc jak najbardziej zasłużenie jakby wygrał i to jeszcze przy tej obronie. Brakuje jednak jakiejś tabelki w artykule by lepiej zobrazować tę sytuację bo nie wiadomo ile takich meczy z czystym kontem ma kontuzjowany lider Thibo i ile ten Oblak co wrócił po kontuzji, ale rzekomo ma szansę również.

1

@MessiForeverTheBest Taxi Driver

5

Betis może u siebie madrylom zabrać punkty jest to całkiem realne.

16

Roonyego ocenimy za miesiąc po sezonie, te kilkadziesiąt minut o niczym nie świadczy przy jego dotychczasowo małym czasie gry. Ja w niego wierzę bo pod nieobecność Yamala będzie teraz ważne by pokazał się z jak najlepszej strony i pomógł zespołowi.
Oby Ferran trzymał formę teraz to też będzie kluczowe, wczoraj piękna brama i anulowanie jej to nieśmieszny żart.
Trzeba się doturlać po tego majstra i tyle mimo trudności.

1

Ja tam nie wiem chyba materiał od koszulki wystawał co najwyżej xd ale dobra tam walić to

0

Oooo Panie co huknął rekinek brawo

0

Panie Turek kończ pan ten mecz !!!

2

Co ten Negreira odwala, że w 63 minucie już doliczony, żeby szybciej skończyć przy korzystnym wyniku halo RmTV???????

6

Ooooooj rano pobudka do roboty będzie jak patelnią po łbie heheh już nie mogę się doczekać.

1

On te 8 doliczy po 8 minutach dopiero na spokojnie

2

Ładnie wleciał Yamal tak trzeba grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?