Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@draxidox mi to ani jeździć po chodniku by się nie chciało, ani kogoś nagrywać. Rozwala mnie to uniwersum.
2
Janka to normalnie gorzej się czyta niż la ramble podczas meczu, chłop powinien się leczyć xD a pewnie jedynym powodem dlaczego obchodzi go Barca to, że gra w niej dwóch Polaków i nic więcej tak by miał nas w dupie.
Nawet jak ma trochę racji, to nie można się tak wypowiadać publicznie i liczyć, że będzie się traktowanym poważnie. Taki stary, a takich podstaw nie zna.
1
@majkiii ja go nie lubię na ten moment za mecze z interem i Holandią, ale widziałbym go u nas i jakby trochę pograł to pewnie bym polubił ;)
1
Wygra czy nie wygra nawet nie musi tego robić. Wystarczy wygrać klasyk i 3 mecze i jeden zremisować, możemy sobie pozwolić na dwie porażki do końca sezonu i to jest komfort na jaki rządowi nie mogą liczyć. Już pomijam fakt, że taki real stuprocentowo też nie wygra wszystkich pozostałych 7 meczy, także możesz być spokojny pan panie Tebas i lepiej skupić się być penetracja telewizji la liga mogła gonić premier League bo jak narazie to cieniutko to idzie ;)
2
@Kgorecki2500 A tam teraz to i tak lux jest nawet te parę godzin, pamiętam za dzieciaka internet miałem w kilobajtach i nie raz jakąś gierkę kilka dni pobierałem i się cieszyłem, że mogę pograć xd
1
No co zrobisz wszystko idzie w górę. Ja na zwykły mecz ligowy z Sevilla 200 euro dałem, ale z drugiej ręki i to było 2 razy drożej niż prosto od klubu, 500 już raczej by mnie pokonało, no ale z drugiej strony klasyk, a zwykły ligowy mecz to niebo, a ziemia. Fajnie jakby chociaż tak znaczące podwyżki dały jakieś możliwości transferowe bo jak to tylko na funkcjonowanie klubu to jesteśmy w głębokiej dupie xd.
5
No rzeczywiście łatwiej xd Przekonałeś mnie Alvaro.
16
Leo to topowe konto na instagramie, więc nawet jakby kupił klub 8 ligi niewidomych w Kurdystanie to by przebił followersów 90% klubów w Europie.
0
Potężny Norweg i wszystko w temacie
1
@Eklerek City nie ma z nim dobrych wspomnień
1
Cherki to magik ale akcja
0
@Geble nie poszerzał obrysu ciała czyli wszystko zgodnie z przepisami
1
Guardiola do Artety po meczu
1
Van Dijk ucisza Everton
1
@majkiii dzisiaj to mi się dupska sprzed telewizora ruszyć nie chce
10
Kupić sobie można, tylko weź to potem zarejestruj.
0
Everton póki co wsadził Liverpool do gara, dorzucał przypraw, teraz odpalił palnik, zostało jedynie nałożyć przykrywkę tak naprawdę
21
No to teraz czekamy na podłączenie się do trendu przez Arsenal
18
No raczej Christensen nie ma dobrej pozycji negocjacyjnej, po ostatnich latach zarówno jego zdrowie i forma mogą być kwestionowane i na lepszy kontrakt to on musi najpierw zapracować.
2
No to w końcu można napisać Atleti bez niczego i fajnie
0
Z nami by to trafił bankowo
1
Taka patela i w kosmos
0
Już chciałem pisać, że Atleti bez niczego, a tu Julek jak zwykle wszystko psuje xD
0
@Gibbon_FCB stawiam na machinę Carricka
0
Brawo dla mew za walkę
2
Simmons co za mecz dzisiaj poszalał
2
Mitoma co zasadził brameczke i mamy remis
1
Niezłą piłkę posłał Xavi Simmons widać skąd się wywodzi
3
Danny Welbeck dzisiaj zabawi się z Totkami
1
No ja jakoś nie mógłbym u nas na niego patrzeć, tyle co nam na wciskał i pozamykał meczy, poza tym to nie jest gość który pasuje do nas.