2

Czas się rozsiąść jak cesarz przed telewizorkiem i obejrzeć igrzyska

16

Zaraz wyjdzie, że męczennik jest tam jednym z najnormalniejszych xD

4

Dla niego lepiej i dla nas także dobry ruch i powodzenia Ansu!

4

Niestety nie szukamy koleżki dla Christensena na szpitalu.

2

A co z petycją o rozwiązanie realu madryt?

5

Paździerz okrutny, ale przynajmniej materace w dupę i fajnie

1

@mrboom z pewnością powinno

0

@mrboom niemniej jednak jakbyśmy mieli korzystny to nic by się nie zmieniło

0

Już raczej po meczu Arsenal to nie my, że przy korzystnym wyniku wyjdzie wysoko obroną i zrobi przysługę Atleti.

3

Dobrze, może się coś ruszy teraz

2

Ja to bym od razu im konkurs jedenastek dał i byłby spokój 21:15 i temat wyjaśniony, a na to samo by wyszło

4

Oby the Gunners

6

To nawet lepiej, że nie będzie trzeba oglądać tej parszywej mordy

4

@Kgorecki2500 żodyn

15

Wojtek chce Barcy, a Barca chce Wojtka i wszystko w temacie. Taki gość w szatni to złoto.

1

Jeden mecz i wakacje, także trzeba to przypieczętować i wlać madrylom u siebie i tyle, nic więcej nam nie pozostało.

1

Ale wylew United hahah

0

Gol na miarę ekstraklasy xD

1

Pan piłkarz Cunha

2

Już nawet nie o milimetry myślę, nawet nie ma co już patrzeć na matematyczne szanse bo nawet jak gramy jak na nas przeciętną piłkę bez podstawowych skrzydłowych to kładziemy każdego, taka ta liga jest słaba. Wygraliśmy już i tyle.

4

Madryl to tego auta nie doskrobie teraz w drodze na stadion Espanyolu, a i nie wiadomo czy odpali na takim mrozie

3

Lewyyyyyyy gol Rashford piękna piła mistrz jest nasz

5

Sędzia też miał dosyć tej kopaniny xd

1

Pedrito dzisiaj forma mutant

5

To deszcze czy łzy madryckie w osasunie?

9

Ostatnie mecze Lewego u nas trzeba się nacieszyć, oby z brameczką. Roony pokaż na co cię stać i korzystaj chłopaku, powodzenia.

0

@FCB24 raczej Hawks się wyłamali dając sobie nastukać 83-36 w pierwszej połowie xD

0

Generalnie lepiej byłoby zrobić kilka mniejszych dobrych transferów żeby poszerzyć kadrę zamiast kupić jednego z taką kwotę, a jak wyleci na szpital to nie mamy napastnika. Poza tym nie oszukujmy się z tym Alvarezem to się będą pewnie męczyć jak koń pod górkę do ostatnich dni zamiast zrobić jakieś wzmocnienia przez całe lato. Julek jest kozak, ale ponad 100 baniek bym za niego nie dał no to nie jest talent generacyjny tylko świetny napastnik co najwyżej, a my nie jesteśmy klubem z wysp, żeby sobie bez mrugnięcia okiem przepłacać.

0

@Ryse
1. Girona - Mallorca X/-2,5/1:1
2. Villareal - Levante 1/-2,5/2:0
3. Valencia - Atletico X/-2,5/0:0
4. Alaves - Bilbao 2/+2,5/1:2
5. Osasuna - Barcelona 2/+2,5/2:3
6. Celta - Elche 1/-2,5/1:0
7. Getafe - Rayo 1/-2,5/1:0
8. Betis - Oviedo 1/-2,5/2:0
9. Espanyol - Real X/-2,5/1:1
10. Sevilla - Sociedad 2/+2,5/1:2

3

20 Sierpnia 2026: no ale jutro to już na pewno mówię ci stary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?