1

Może czas dodawać do kontraktów, że na kadrę nie jeżdżą xd

1

Sezon uważam oficjalnie za rozpoczęty

3

XD przegrywamy trzeba gonić wynik Xavi daje Roberto i Oriola za Fermina i Yamala

1

@lobuz6 Ale Xavi stwierdził że Roberto będzie lepszy …

1

To są jakieś jaja nie wierze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dobry początek chyba rekord jakiś

1

Zarobimy i przy okazji kolejna kontuzja wleci? Dobry deal

0

Ważne zwycięstwo, ale jestem bardzo niezadowolny w jaki sposób. Jakby mi ktoś powiedział, że to reprezentacja Polski gra to bym uwierzył. Zwycięstwo na farcie bo przeciwnik się pomylił i na milimetry nie było karnego ehh przynajmniej kasa będzie za zwycięstwo

1

@Michau98 Komu się pali kolego? My tu w spokoju pijemy herbatkę z pewnym jest, że pokrzyczą i się zmęczą i nic wielkiego z tego nie będzie. Natomiast jakie poruszenie jak na Real ktoś coś mógł powiedzieć

1

@Michau98 Tylko, że na Barcelonę też nie ma dowodów są tylko oskarżenia ale jakoś w Madrycie nie omieszkali zrobić z tego afery i mieszać nas z błotem. Jak uważasz że Real nie oszukiwał nigdy to współczuje to było więcej niż pewne że w końcu coś wyjdzie

0

No no Havertz w końcu gola z karnego strzelił po fatalnym początku sezonu i już go chcemy oby to był nieśmieszny żart.

13

Ale tak szczerze to kogo to obchodzi? Oni serio mają o sobie tak wysokie mniemanie że musieli taką informacje wypuścić przecież jakby o tym nie powiedzieli nawet bym nie zauważył, że ich nie było na meczu.

0

Remontadaaaaa!!!!

0

Dramat luźno mogło być już 5:0 dla Celty … Każdy wygląda tragicznie może poza Frenkiem i Felixem. Balde musi wejść w drugiej bo nie wytrzymie z tym paralitykiem Alonso.

0

Trzeba wycisnąć z jego obecności u nas jak najwiecej zajść wysoko w UCL i pogodzić się że to tylko jeden sezon, trudno musimy z tym żyć przyjdzie Roque. Nawet Laporta nie wykombinuje jak tu go zatrzymać po sezonie. Żyjmy tą piękną chwilą

1

@GeneralXavi Chodzi bardziej o wydźwięk jego wypowiedzi która nie bez podstawnie nacechowana jest obawami o kolejne odpadniecie. Jednak taki klub jak Barcelona musi mieć najwyższe cele jako jeden z najlepszych klubów w historii tego sportu i takie podejście może się nie podobać kibicom. Poniekąd go rozumiem, ale tą grupę trzeba pewnie przejść zaznaczyć dominację, a nie tylko z niej wyjść. Z takim składem powinnismy być jednym z faworytów tegorocznej edycji.

0

Nie tyle, że trzeba wyjąć z grupy panie Xavi o nie nie nie. Trzeba zdobyć 18 pkt. Miejmy świadomość, że w takiej grupie każda strata punktów odbije się szerokim echem w Europie i otoczenie nie omieszka z nas zadrwić.

2

Ale i tak Tebasik nam obetnie limity na wynagrodzenia i transfery

1

W końcu można bez ironii powiedzieć „W Barcelonie panują pozytywne nastroje” piękny mecz oby tylko częściej tak panowie. Genialny Felix i Cancelo, Gavi czyści wszystko i nie fauluje. Jeszcze tylko obrona musi wyzbyć się braków koncentracji bo z poważnym zespołem by tak miło i sympatycznie nie było to jakie prezenty Betis od nas dostał to coś niesłychanego. Fajnie że Lewy wyglada lepiej.

1

My to mamy łeb do interesów nie ma to jak zagwarantować staremu koniowi co raz większe zarobki w miarę upływu czasu. Co tutaj mogło się nie udać?

7

Jaka ta liga jest żałosna, że przed meczem trzeba analizować bardziej sędziego niż przeciwnika

7

700 mln a 200 mln to spora przepaść nawet jak na naszą sytuacje finansową. Świetne to finansowe fair play.

0

@MaŁolat Mój komentarz ująłbym jako sarkazm odnośnie paradoksalnie słabych wyników Sevilli w lidze. Oczywiście masz racje w swojej wypowiedzi. Niepotrzebnie się unosisz i traktujesz wszystko na serio.

0

Sevilla na 5 miejscu a w tabeli na ostatnim. Pieniądze nie grają

15

Zaczyna się szlifowanie kadry na ligę mistrzów

1

Sprawa Negreiry przy tym to małe piwko. Oby poleciał w końcu Tebasik z torbami

0

Coś niesamowitego szanowny real jest zniesmaczony sędziowaniem w La lidze jak oni do tego doszli, że hiszpańscy sędziowie mają ujemne umiejętności w swoim zawodzie? Sensacja na skale europejską. Proponuje w ramach rekompensaty dla biednego i wielce poszkodowanego realu przypisać tak z 10 karnych w najbliższych 3 meczach w ramach zadośćuczynienia wobec tej rażącej niesprawiedliwości wobec naszych wspaniałych przyjaciół.

1

Nie no to wspaniale że City ani euraska nie opłaci tymczasem my nasze wypożyczenia będziemy opłacać. Świetne deale.

8

To nam Eric wylosował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?