0

Ja bym wolał jakby skupili się na poprawieniu skuteczności pressingu, lepszym ruchu bez piłki, lepszym wykorzystaniu posiadania piłki. Dośrodkowania są do poprawy oraz koncentracja. Więcej rozwiązań taktycznych. Lepszy sztab medyczny. Jak to poprawicie chłopaki to wtedy na kolacje i będzie lepiej.

0

Podobno po tym spotkaniu nastroje są pozytywne i cały klub jest dobrej myśli przed nadchodzącym spotkaniem.

0

@BISHBASHBOSH Tu się zgodzę, zdecydowanie Xavi nie ma planu i przez to chłopaki klepią to samo cały mecz w sposób powolny i przewidywalny. Forma Lewego mnie boli i niestety trwa to za długo praktycznie cały ten rok kalendarzowy wygląda słabo. Jest też możliwość, że nie pasuje do tego systemu i gdzie indziej by się lepiej odnalazł nie wiem.

1

@Kimi88 Dawanie lewemu najniższej może i jest przesadą, ale mówienie, że gra choć trochę dobrze jeszcze bardziej. Może nie jego wina ale gra słabo i to jest fakt. Nie przyjmie, nie kiwnie nie rozegra, nie stworzy zagrożenia. Praktycznie nie istnieje od paru miesięcy.

2

Przecież Xavi ma zero reakcji, zero pomysłów. Stoi i patrzy ze smutną miną. Trener wielki jego mać. Cały mecz klepane powoli z lewej na prawą. Niecelne wrzutki, zero zaskoczenia. Zespół z ekstraklasy by to z nami ugrał. Lewy niech więcej zdjęć z siłowni wrzuci bo nie starcza jeszcze, żeby jakikolwiek pojedynek fizyczny z obrońcą wygrać.

0

Ktoś liczy dośrodkowania, które nam nic nie dały? Ciekawa statystyka by mogła być.

3

Xavi po meczu „zasłużyliśmy na przegraną taki mecz nie może się powtórzyć”. A w następnym ta sama śpiewka.

0

Tak powinnismy grać, ładnie rozgrywali coś czego u nas brak ładne dogranie, zasłużyliśmy sobie może się obudzą w końcu.

0

@tomasthc Ta i pisze to zapłakany 14 latek, który myśli że zrobi na kimś wrażenie. Jak dla ciebie Sociedad to dobry klub to współczuje. Wiesz czemu wyglądali dobrze? No pomyśl czy to też dla ciebie za trudne? Dzieje się tak bo my graliśmy słabo i im na to pozwoliliśmy. To, że grają lepiej niż przeciętny klub w La liga i robi to na tobie wrażenie cóż twoja sprawa nie wnikam. I się tak nie unoś bo to tylko portal internetowy a się zachowujesz jak bym ci krzywdę poważną zrobił.

4

Grając w ten sposób wyjdziemy z tej śmiesznej grupy a następnie odbijemy się od ściany

0

@tomasthc Aha czyli Sociedad to teraz elita na poziomie Bayernu, City i Realu. Spoko nie wiedziałem, że aż tak się pozmieniało xD

0

@OldMc84 Niezgodze się wjeżdżał w pole karne z dryblingiem i zmusił obrońcę do błędu. Nie trafia do mnie argument lekkiego kontaktu, kontakt to kontakt i nie ma co dyskutować bo inaczej jakiekolwiek przepisy nie mają sensu.

2

Kryminał jak Felix nie był faulowany to Xavi jest najlepszym trenerem na świecie

1

Xavi weź mi to wytłumacz jak ty to robisz, że nasz gwiazdorski skład wyglada przy średnich Sociedad jak klub ekstraklasy przy zespole z premier league?

0

Będzie ciężko u nich ale wierzę, że powrót Kanaryjczyka wprowadzi sporo świeżości do naszej gry. Jesteśmy w takiej sytuacji, że wygrać trzeba.

31

XD jak my jedziemy na wyjazd do większości klubów hiszpańskich słychać tą przyśpiewkę w naszą stronę i jakoś nikt tego nie bada. Codziennie powtarzam, że ta liga upadła na samo dno i gorzej być nie może a jednak za każdym razem zaskakują i pokazują, że da się.

3

@TheCule Akurat PSG by zepsuło cały projekt całe szczęście, że nie zostało uwzględnione

3

Oglądając gale złotej piłki jego skrzywienie na twarzy rzucało się mocno w oczy, widać było że wypowiadał niepochlebne słowa. Myśle że zwyczajna zawiść i niemoc kieruje tym człowiekiem. Smutne, że taka legenda nie potrafi zachować klasy tylko zachowuje się jak przeciętny młodociany użytkownik internetu.

2

Jak w jego opinii strzelanie tap inów i nie robienie niczego innego na boisku oznacza bycie najlepszym piłkarzem to mu współczuje oraz oznaczałoby to, że piłka nożna ma się słabo. Zrozumiałbym wybór KDB albo Mbappe ale ludzie nie widzą tak prostej rzeczy, że Haaland zawdzięcza wszystko City a nie odwrotnie. Oni go nie potrzebują on ich tak. Leo zasłużenie jednak powinien rywalizować z Kevinem i Kylianem. Lothar nie raz udowadniał wypowiedziami medialnymi odklejkę jak widać dalej w formie.

4

Nie ma co dyskutować przeciwnikami by Leo wygrał są tylko fani Ronaldo, którzy szukają sobie innych idoli byleby Messi nie dostał kolejnej nagrody i jeszcze bardziej nie zostawił w tyle Portugalczyka. Fakty są takie, że Erling jest tylko i aż świetnym napastnikiem. Jedni powedzą, że świetnie wykonuje swoją prace, ale czy to wystarcza? Messi też gole strzela i to o wiele piękniejszej urody zza pola karnego, techniczne arcydzieła do tego ciagle w swoim wieku miażdży młodych dryblingiem , przeglądem pola i inteligencją boiskową. Kampania mundialowa była wyjątkowa i taka historia się prędko nie powtórzy. Leo był prowadzącym w swojej kampani natomiast Norweg nie oszukujmy się gdyby nie błyskotliwość KDB, Bernardo i Rodriego nic by nie wygrał i za wiele nie strzelił.

2

Prawda jest taka, że graliśmy dobrze dopóki Lewy i Oriol na boisko nie weszli. Pierwszego gola Bellinghama nie dało się zatrzymać, ale drugie owszem a i sami byliśmy w stanie drugiego strzelić gdyby nie błędy Xaviego

3

Xavi nie opowiadaj głupot trzeba było Oriola nie wpuszczać.

1

@bronx Nie uważam, że pisze bzdury. Oddaliśmy ten mecz, który mieliśmy pod kontrolą i to jest istne frajerstwo. Real nie był dobry, Bellingham im dupe uratował i taka jest prawda jednak jest on częścią Realu.

1

Daliśmy dupy nie ma co mówić. Jednak czy jestem mocno niezadowolony? Nie, graliśmy dobrze, stwarzaliśmy sytuacje. Końcówka została zawalona, powinniśmy utrzymać intensywność z pierwszej połowy i by było dobrze. Napewno zapamiętam świetnego Gaviego, Fermina, Gundogana i Araujo. Xavi jak wpuszczał Oriola powiedziałem dosłownie, że poddajemy mecz noi cóż. Bellingham zasługuje na szacunek bo bez niego Real by nie istniał.

3

Po raz kolejny udowodniliśmy, że Real ma gen zwycięstwa, a my gen frajerstwa. No nic Bellingham aktualnie najlepszy na świecie gratulacje

2

Xavi coś ty odjebał

0

Goooool Ilkay król

15

Jak dobrze, że nie ma Oriola w wyjściowej Chryste panie jak dobrze

0

Czyli jednak poszły zastrzyki w ruch

0

Jak Ferran mówi, że wkrótce wszyscy wrócą do zdrowia to mam przed oczami wiosnę po odpadnięciu z ligi mistrzów i granie o nic. Dziwne uczucie nie wiem skąd się bierze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?