Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ładnie przełożył Hermoso jeszcze po trawie leci, ale jak tego nie wygramy to Lewy za to odpowiada
15
W końcu dobra gra w lidze każdy zasługuje na pochwałę jest kontrola nad spotkaniem, tylko Lewy musi się obudzić bo dzisiaj na brak serwisu od kolegów narzekać nie może. Sędzia przechodzi samego siebie klapki na oczach skandaliczne sędziowanie.
1
Sędzia w formie tak jakby ktoś zapomniał, że to laliga
1
No i zajebiście Felix wyjaśnia Atleti
1
Lewy nie dotykaj się po nosie bo zawieszenie będzie xd
0
Ja tam liczę, że będzie trudno a nie tam jakiś słaby przeciwnik, przegramy to trudno i tak już wystarczy, że się z nas śmieją, że z najłatwiejszej grupy wyszliśmy
1
@Chlebek23391 Imo nie ma nic złego w krytyce jak nie posuwam się do obrażania tylko wyrażam niezadowolenie, które jest uzasadnione. Napewno nie można powiedzieć, że jest dobrze i zgodnie z planem. Piłkarzy mamy fantastycznych i gramy grubo poniżej oczekiwań. Uważam, że Xavi nie przywróci nas do czasów wielkości był wybitnym piłkarzem, ale trenersko mu sporo brakuje. Z takim składem powinniśmy być topową drużyną europejską a jednak w lidze są problemy. W każdym razie jeżeli kulturalnie wyrażam niezadowolenie i mam krytyczne podejście bo już któryś raz nie wykonują swojej pracy należycie i od tygodni rośnie w człowieku frustracja na meczach to nie ma w tym nic złego i jest to normalne. Krytyka jest potrzebna i ważna ale wielu ludzi tego nie rozumie. Ale również się zgodzę, że należy wierzyć w swoich ludzi i obdarzyć ich zaufaniem tylko niech tego zaufania przez nie wiadomo jak długo nie nadszarpują.
0
@Chlebek23391 Mylisz się, jak zagrają dobry mecz to będę zadowolony więc nie mam nic do stracenia. Współczuje bycia tak zawistnym człowiekiem musisz mieć przykre życie skoro tak źle mi życzysz bym się zadławił. Nie pozdrawiam.
1
Piękne słowa panie Xavi ale ja już się nie nabiorę w ciemno jestem w stanie określić jak będzie wyglądała nasza gra i intensywność. Wszystko stoi w miejscu od dawna i brak widoków na poprawę. W zeszłym sezonie krok do przodu w tym dwa w tył niestety.
0
Gdyby nasi tak grali… smutne pozostaje chyba tylko liczyć na Girone jeśli mistrzostwo ma pozostać w Katalonii.
1
Dla mnie osobiście jak Xavi nie odejdzie to nic absolutnie nic się tutaj nie zmieni nie poczynimy żadnego postępu i zostaniemy w tyle za konkurencją. Przykro mi to mówić bo cieszyłem się jak przyszedł bo jest naszą legendą na boisku ale chłop nie wie co zrobić, żeby było dobrze nie ma planu. Mamy fantastycznych piłkarzy, którzy powinni bić się o najwyższe cele w lidze i europie niestety każdy pod skrzydłami Xaviego zalicza potężny regres i z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej i ubolewam coraz bardziej.
12
W sumie biorąc pod uwagę, że męczyliśmy się z Deportivo to ten wynik nie powinien dziwić, ale tak karny się należał. Szkoda, że nie ma kar finansowych dla sędziów za błędne decyzje może lepiej wykonywaliby swoją pracę.
5
Jak nas okradli #LaLigaMaffia
0
@neolodz Nie będziesz mi mówił co mam robić i pisać randomiku z internetu
1
@neolodz Dobra nie pucuj się napisałem od razu po golu przed powtórkami
1
Lewy znowu nam dupe ratuje
2
Chłopu co weszło to nie mam pytań
0
Oj już nie przesadzajmy, że takie bogactwo bo zaraz połowa klasycznie się połamie i będzie trzeba Alonso i Oriola na środku obrony oglądać.
5
Są z premier league więc niech bulą konkretnie poniżej 70 nie ma co schodzić
0
@Takitamx xDDDDD właśnie udowodniłeś, że nie da się tobie pomóc. Współczuje starałem się jak mogłem ci to przetłumaczyć najprościej jak się da ale poległem bo z tak niskim iq jak twoje jeszcze się nie spotkałem. Szkoda mojego czasu, gdyż poziom nieświadomości twoich słów wykracza poza granice wszechświata.
0
@Takitamx Nie trybisz. Jeżeli jest spalony to zawodnik znajduje się na pozycji spalonej. Jeżeli nie ma spalonego to zawodnik nie znajduje się na pozycji spalonej. Proste nie? A według ciebie zawodnik jest na spalonej pozycji ale nie ma spalonego. Wiem o co ci chodzi ale nie umiesz tego ubrać w słowa i ośmieszasz się przez to. Jeżeli nie ma spalonego to z góry pozycja nie jest spalona to nie jest fizyka kwantowa, że występują dwa odmienne stany jednocześnie jest tylko jedna opcja przykro mi.
0
@Takitamx Popełniasz błąd logiczny „jeśli piłkarz jest na spalonym … to nie ma spalonego” polecam się zastanowić jak to w końcu jest nie wiem przespać się z tym ciężkim dla ciebie zagadnieniem i wrócić z wnioskami. W meczu był spalony pozdrawiam.
0
@Masp Masz pojęcie o piłce jakiekolwiek? Spalony jest w momencie kopnięcia przez zawodnika podającego piłka nie musi do nikogo dolecieć xD
1
@brudziana z Sociedad cię cieszyła? XD
8
XDDDD Romeu chciał nas sprzedać za paczkę fajek
0
@BISHBASHBOSH Niezgodze się zdecydowanie. Lewy ma słaby sezon, oglądam każdy mecz. Ogólnie zasługiwał na krytykę. Dzisiaj zasługuje na ciepłe słowa. 95% jego gry w tym sezonie to strata piłki przy pierwszym kontakcie i przegrane pojedynki z obrońcą. Po drugie krytyce podlega większość składu dlatego nie wiem czemu uparliście się na Lewego widzicie tylko cześć całości. Przecież jak przez długi czas był kontuzjowany nikt o nim nie pisał i obrywało się reszcie. Każdy ma prawo do swojego zdania i nie podoba mi się taka próba zamykania ust bo mi się nie podoba. To jest duża społeczność i nie możesz wymagać by każdy myślał w taki sposób jak ty a jak tego nie rozumiesz to nie wiem czy jest to miejsce dla Ciebie. Krytyka jest dobra i w przypadku Lewego była masę razy uzasadniona masa przeciętności z jego strony w tym sezonie. Rok temu na początku sezonu zbierał zasłużone Laury niestety się to zmieniło również zasłużenie.
0
Noi karniaczek jak nie idzie co za ulga bo tak by klepali to 97 minuty
1
@LatajacyHolender pierdolisz głupoty, porównanie do zazdroszczenia z dupy on ma grać dla mojego klubu jak najlepiej, dostaje się każdemu kto gra słabo nie rób z Lewego jakiegoś wyjątkowego pod tym względem. Gra słabo to mu się dostanie, gra dobrze dostanie pochwale to takie proste a nie umiesz tego ogarnąć? Swoją drogą współczuje jak masz problem bo ktoś coś powie o twoim idolu mnie takie rzeczy nie ruszają bo co mnie obchodzi co myśli jakiś random z netu
1
No No Lewy jak ty mi zaimponowałeś teraz
1
Lamine aktorzyna