0

Rok temu zabrakło dwóch minut do finału ten sezon będziemy wspominać z żalem bo musiał się odbyć mecz towarzyski. GG

3

@ranger3120 Lepiej na 7 jak na 6. Powodzonka

3

Bardzo nie dobrze, a już się wydawało wracał powoli do siebie, łapał formę i znowu przerwa w graniu.

0

Bednarek lepiej oceniony niż Cash i Grabara? No nie wiem, nie wiem xD

0

Zieluuuuuuuu ale bomba

1

Robercik dziękuję

0

Ale ten powrót do obrony był niesamowity

1

Senegal normalnie

8

Co by nie mówić to gramy swoje xd

1

Gorzej niż Edytka normalnie to wyszło xD

2

Dj chyba zaspał na ten hymn gangu Albanii

2

@FcPortoFan1999 nie przegrać

1

Urbanówka dzisiaj wchodzi tak mocno, że kładzie Albańca o glebę

0

Jakby Hiszpania wygrała mundial to ma jak w banku, mimo że w zeszłym sezonie grał poziom wyżej.

4

O co wam chodzi, Urban i tak okazał wystarczającą łaskę powołując Pietuszewskiego, a tu by jeszcze pierwszy skład chcieli hahahha no to rózga dla was.

1

Biegać umie i to tyle xd

2

Napewno nie dostaje tyle minut ile mógłby mieć, warto go ogrywać by był gotowy w razie zastępstwa któregoś z podstawowych zawodników. Bez tego tak naprawdę nigdy nie dowiemy się jaki prawdziwy potencjał w nim drzemie no chyba, że będziemy na to patrzeć w innym klubie.

0

Tylko mu szkodzi tak naprawdę nakładając dodatkową presję i robiąc niepotrzebny szum w mediach i nie mówmy, że Yamal sobie z tym dobrze radzi bo pierwszy klasyk pokazał, że kumulacja presji medialnej jest w stanie go zgnieść jak każdego. Ostatnio było spokojniej i lepsza gra też pojawiła się u Yamala, także lepiej dać dzieciakowi spokój i niech sobie gra spokojnie, a naturalne jest, że jego prime przyjdzie za jakieś 6-8 lat także nie jest to jakaś wielka filozofia panie ojciec.

0

Nie no jaka podwyżka? Na podwyżkę trzeba zasłużyć. Rezerwowy z niego jest w miarę ok, chociaż i tu czasem nie potrafi dowieźć. To nie jest przede wszystkim gracz na miarę Barcelony i nigdy nie powinien tu trafić tak naprawdę. A jak chce zarobić to trzeba go opchnąć Arabom tam myślę by błyszczał, więc nie widzę powodu czemu nie mieliby być chętni na niego, a on niech sobie napcha kieszenie i wszyscy zadowoleni.

20

Dlatego dostali najwięcej karnych, logiczne

1

@clyde za trudne to może to nie było, ale pamiętam, że po paru pomyłkach ręka zaczęła boleć od spamowania przyciskiem to może dlatego xd

1

@insp1re spokojnie za dwa tygodnie przyznają się do błędu i nikt z tym nic nie zrobi

0

@clyde tak samo jak były recenzje, że ta gra nie prowadzi za rączkę, a praktycznie cały czas ci mówi gdzie masz iść i co zrobić, także to było do przewidzenia, że i zagadki znerfią.

1

A już myślałem, że chodzi o uraz po wjeździe Carvajala po przeczytaniu samego tytułu.

3

Aaaaa w dupie to mam idę się wyspać do roboty xd

1

Kałny to jeszcze nie gol

1

Lookman to jest gość jednak

0

@FcPortoFan1999 totki jakby nie patrzeć zespół ligo mistrzowy, ale no ten spadek realny coraz bardziej myślę

0

Totki widzę na krawędzi xD

1

Ważne 3 punkty po fatalnym meczu, ale forma musi być na ligę mistrzów tę ligę już jakoś do turlamy myślę już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?