Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rok temu zabrakło dwóch minut do finału ten sezon będziemy wspominać z żalem bo musiał się odbyć mecz towarzyski. GG
3
@ranger3120 Lepiej na 7 jak na 6. Powodzonka
3
Bardzo nie dobrze, a już się wydawało wracał powoli do siebie, łapał formę i znowu przerwa w graniu.
0
Bednarek lepiej oceniony niż Cash i Grabara? No nie wiem, nie wiem xD
0
Zieluuuuuuuu ale bomba
1
Robercik dziękuję
0
Ale ten powrót do obrony był niesamowity
1
Senegal normalnie
8
Co by nie mówić to gramy swoje xd
1
Gorzej niż Edytka normalnie to wyszło xD
2
Dj chyba zaspał na ten hymn gangu Albanii
2
@FcPortoFan1999 nie przegrać
1
Urbanówka dzisiaj wchodzi tak mocno, że kładzie Albańca o glebę
0
Jakby Hiszpania wygrała mundial to ma jak w banku, mimo że w zeszłym sezonie grał poziom wyżej.
4
O co wam chodzi, Urban i tak okazał wystarczającą łaskę powołując Pietuszewskiego, a tu by jeszcze pierwszy skład chcieli hahahha no to rózga dla was.
1
Biegać umie i to tyle xd
2
Napewno nie dostaje tyle minut ile mógłby mieć, warto go ogrywać by był gotowy w razie zastępstwa któregoś z podstawowych zawodników. Bez tego tak naprawdę nigdy nie dowiemy się jaki prawdziwy potencjał w nim drzemie no chyba, że będziemy na to patrzeć w innym klubie.
0
Tylko mu szkodzi tak naprawdę nakładając dodatkową presję i robiąc niepotrzebny szum w mediach i nie mówmy, że Yamal sobie z tym dobrze radzi bo pierwszy klasyk pokazał, że kumulacja presji medialnej jest w stanie go zgnieść jak każdego. Ostatnio było spokojniej i lepsza gra też pojawiła się u Yamala, także lepiej dać dzieciakowi spokój i niech sobie gra spokojnie, a naturalne jest, że jego prime przyjdzie za jakieś 6-8 lat także nie jest to jakaś wielka filozofia panie ojciec.
0
Nie no jaka podwyżka? Na podwyżkę trzeba zasłużyć. Rezerwowy z niego jest w miarę ok, chociaż i tu czasem nie potrafi dowieźć. To nie jest przede wszystkim gracz na miarę Barcelony i nigdy nie powinien tu trafić tak naprawdę. A jak chce zarobić to trzeba go opchnąć Arabom tam myślę by błyszczał, więc nie widzę powodu czemu nie mieliby być chętni na niego, a on niech sobie napcha kieszenie i wszyscy zadowoleni.
20
Dlatego dostali najwięcej karnych, logiczne
1
@clyde za trudne to może to nie było, ale pamiętam, że po paru pomyłkach ręka zaczęła boleć od spamowania przyciskiem to może dlatego xd
1
@insp1re spokojnie za dwa tygodnie przyznają się do błędu i nikt z tym nic nie zrobi
0
@clyde tak samo jak były recenzje, że ta gra nie prowadzi za rączkę, a praktycznie cały czas ci mówi gdzie masz iść i co zrobić, także to było do przewidzenia, że i zagadki znerfią.
1
A już myślałem, że chodzi o uraz po wjeździe Carvajala po przeczytaniu samego tytułu.
3
Aaaaa w dupie to mam idę się wyspać do roboty xd
1
Kałny to jeszcze nie gol
1
Lookman to jest gość jednak
0
@FcPortoFan1999 totki jakby nie patrzeć zespół ligo mistrzowy, ale no ten spadek realny coraz bardziej myślę
0
Totki widzę na krawędzi xD
1
Ważne 3 punkty po fatalnym meczu, ale forma musi być na ligę mistrzów tę ligę już jakoś do turlamy myślę już