Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo, że miejsca na samym dole za bramką nie są najlepsze tu raczej nie powinno być zdziwienia. Ja miałem akurat mega dobre w rogu 14 rząd wszystko fajnie widziałem.
0
@Ryse
1. Villareal - Sociedad 1/+2,5/2:1
2. Elche - Mallorca 1/-2,5/1:0
3. Espanyol - Getafe 1/-2,5/2:0
4. Levante - Oviedo 1/+2,5/2:1
5. Osasuna - Girona X/-2,5/1:1
6. Sevilla - Valencia 1/-2,5/1:0
7. Barcelona - Rayo 1/+2,5/2:1
8. Celta - Alaves 2/-2,5/0:1
9. Bilbao - Betis 2/-2,5/0:2
10. Real - Atletico X/+2,5/2:2
5
Hansi zastał Barce drewnianą, a zostawi murowaną. Oby ta przygoda trwała, ale na zawsze zostaniesz w naszych sercach Herr Flick.
0
@Salchent toć my już mamy taki dług, że to jest pryszcz xD
10
Co tu dużo mówić, duma narodowa
1
Pewnie skurcz, a Szczena sobie pogra chociaż chwilę
0
Za każdy zpłakany komentarz na notatniku robimy Oleeeeeeee
3
Yamal co zamieszał, Robert klasa
1
Lewyyyyyy i pozamiatane pięknie w końcu weszło brawo panie Robercie
0
Feeeerminek hahah teraz powinno być już lżej i spokojniej, ale trzeba się pilnować
0
Brawo Yamalek pewnie
1
Żółta tylko za białą koszulkę
1
Ciągnął go za rękę karny murowany
0
Ale co Yamalek se wstawił posta na IG to jego xDDD no taki mecz no co hahah
1
Cubarsi naczytał się la rambli i wjechał w Urugłajo xD
0
Złoty dzieciak ten Bernal
0
Niestety już widziałem tego gola w momencie podania na skrzydło za łatwo tracimy
3
Raphinha forma mutant goooool jazda z brytolami
17
Co by nie mówić najmocniejszy skład ćwierćfinał jest nasz
45
Nie no, ale żeby być jeszcze głupszym od Viniciusa? XD
1
@ranger3120 to tak jakby za kradzież dostać 2 lata więzienia i 3 lata więzienia naraz xD
2
Dawać już tego karnego dla rządowych i idę się wyspać do roboty
9
3 gole zaliczki to jest nic, real obsrany
2
Sporting chce ocalić Arsenal przed potężnym Bodo
0
Tylko te progi procentowe ilości rozegranych spotkań bym podwyższył i zaczął od 50%, a najwyższy dodatek za jakieś 75-80%. 30% to nie jest jakiś wyczyn zasługujący na dodatek, mimo że on to on i i tak pewnie się nie załapie, ale bądźmy poważni.
2
Widzę, że tu sporo osób przesądnych i wierzących w klątwy i panikarzy, ja powiem ze spokojem, że cieszę się z tej pewności przy jedenastkach Raphinhi i bardzo dobrze, że mamy takiego pewniaka na ten stały fragment na pewno się przyda. Jak kiedyś nie trafi to trudno, ale nie będę się tym teraz przejmował.
0
No przecież jest napisane, że nie zajmuje się zarządzaniem tym, przecież ma sezon i skupia się na grze w klubie. Ale tytuły w portalach zrobią swoje i narobią mu syfu, wystarczy powiązanie. Po drugie poczekałbym na informację z innych źródeł i nie sugerował się jedynie Stanem. Jak faktycznie wina Lewego to poniesie konsekwencje prawne nie trzeba się o to martwić i robić aferę w mediach.
8
Gratulacje Laporta, idziemy w dobrym kierunku, małymi kroczkami, czasem się lekko potkniemy lub cofniemy, ale generalnie do przodu.
12
Różnica między Ferranem, a Lewym jest taka, że jeden jest w swoim prime wieku, a drugi jedną nogą na piłkarskiej emeryturze, a grają na tym samym poziomie, a za Ferrana zapłaciliśmy więcej pieniążków.
0
Jak sobie spojrzałem na premier League to wniosek jest prosty. Michael Carrick > 500 mln funtów. Fakty.