0

Wiadomo, że miejsca na samym dole za bramką nie są najlepsze tu raczej nie powinno być zdziwienia. Ja miałem akurat mega dobre w rogu 14 rząd wszystko fajnie widziałem.

0

@Ryse
1. Villareal - Sociedad 1/+2,5/2:1
2. Elche - Mallorca 1/-2,5/1:0
3. Espanyol - Getafe 1/-2,5/2:0
4. Levante - Oviedo 1/+2,5/2:1
5. Osasuna - Girona X/-2,5/1:1
6. Sevilla - Valencia 1/-2,5/1:0
7. Barcelona - Rayo 1/+2,5/2:1
8. Celta - Alaves 2/-2,5/0:1
9. Bilbao - Betis 2/-2,5/0:2
10. Real - Atletico X/+2,5/2:2

5

Hansi zastał Barce drewnianą, a zostawi murowaną. Oby ta przygoda trwała, ale na zawsze zostaniesz w naszych sercach Herr Flick.

0

@Salchent toć my już mamy taki dług, że to jest pryszcz xD

10

Co tu dużo mówić, duma narodowa

1

Pewnie skurcz, a Szczena sobie pogra chociaż chwilę

0

Za każdy zpłakany komentarz na notatniku robimy Oleeeeeeee

3

Yamal co zamieszał, Robert klasa

1

Lewyyyyyy i pozamiatane pięknie w końcu weszło brawo panie Robercie

0

Feeeerminek hahah teraz powinno być już lżej i spokojniej, ale trzeba się pilnować

0

Brawo Yamalek pewnie

1

Żółta tylko za białą koszulkę

1

Ciągnął go za rękę karny murowany

0

Ale co Yamalek se wstawił posta na IG to jego xDDD no taki mecz no co hahah

1

Cubarsi naczytał się la rambli i wjechał w Urugłajo xD

0

Złoty dzieciak ten Bernal

0

Niestety już widziałem tego gola w momencie podania na skrzydło za łatwo tracimy

3

Raphinha forma mutant goooool jazda z brytolami

17

Co by nie mówić najmocniejszy skład ćwierćfinał jest nasz

45

Nie no, ale żeby być jeszcze głupszym od Viniciusa? XD

1

@ranger3120 to tak jakby za kradzież dostać 2 lata więzienia i 3 lata więzienia naraz xD

2

Dawać już tego karnego dla rządowych i idę się wyspać do roboty

9

3 gole zaliczki to jest nic, real obsrany

2

Sporting chce ocalić Arsenal przed potężnym Bodo

0

Tylko te progi procentowe ilości rozegranych spotkań bym podwyższył i zaczął od 50%, a najwyższy dodatek za jakieś 75-80%. 30% to nie jest jakiś wyczyn zasługujący na dodatek, mimo że on to on i i tak pewnie się nie załapie, ale bądźmy poważni.

2

Widzę, że tu sporo osób przesądnych i wierzących w klątwy i panikarzy, ja powiem ze spokojem, że cieszę się z tej pewności przy jedenastkach Raphinhi i bardzo dobrze, że mamy takiego pewniaka na ten stały fragment na pewno się przyda. Jak kiedyś nie trafi to trudno, ale nie będę się tym teraz przejmował.

0

No przecież jest napisane, że nie zajmuje się zarządzaniem tym, przecież ma sezon i skupia się na grze w klubie. Ale tytuły w portalach zrobią swoje i narobią mu syfu, wystarczy powiązanie. Po drugie poczekałbym na informację z innych źródeł i nie sugerował się jedynie Stanem. Jak faktycznie wina Lewego to poniesie konsekwencje prawne nie trzeba się o to martwić i robić aferę w mediach.

8

Gratulacje Laporta, idziemy w dobrym kierunku, małymi kroczkami, czasem się lekko potkniemy lub cofniemy, ale generalnie do przodu.

12

Różnica między Ferranem, a Lewym jest taka, że jeden jest w swoim prime wieku, a drugi jedną nogą na piłkarskiej emeryturze, a grają na tym samym poziomie, a za Ferrana zapłaciliśmy więcej pieniążków.

0

Jak sobie spojrzałem na premier League to wniosek jest prosty. Michael Carrick > 500 mln funtów. Fakty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?