Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet śmiechłem przy tym golu farfocel godny całego madridismo xD
3
@majkiii Ferguson był prawie tak dobry jak on
0
Borja zaczyna strzelanie to teraz hattricka dawaj jak z nami xD
0
@damian16161212 wygrają, wygrają bo odpaliłem, każdy mecz co przewalili w tym sezonie to wolałem iść sobie spać
1
Lepiej, żeby real dzisiaj wygrał, żeby przypadkiem nie zwątpili w Arbeloe zbyt szybko.
0
Szanse Fonta zmalały z 2% do poniżej 1%.
7
Leo więcej zrobił dla Ameryki kopiąc tam piłkę, niż rudy będąc głową państwa xD
1
Ferminator mimo wszystko, gol od słupka zawsze +10 do wyskoczenia z kanapy i wydarcia ryja na całe osiedle.
2
Dokładnie, dlatego zostawić na kolejny sezon z okresem przygotowawczym bo być może to jest ta perełka trenerska Florentino
2
Jest sens rozkładać jego kontrakt, który kończy się za 3 miesiące? W zdrowiu jest świetny, problem taki, że ostatnie dwa lata tego zdrowia nie ma w ogóle, a i wcześniej zdążały mu się kontuzje dość regularnie.
6
Nie czuję urazy, tak naprawdę zrobił prawidłowo, też bym tak zrobił na jego miejscu.
6
Jak będziemy tak grać w lidze mistrzów jak wczoraj to półfinały mamy gwarantowane.
0
Musimy się cieszyć, że taki piękny Bernal nam się buduje obok Pedriego. Dzisiaj przegraliśmy, ale w przyszłości to zaowocuje
1
Genialny mecz, za dużo w czapę w pierwszym, ale pokazaliśmy, że możemy grać na kosmicznym poziomie. VeB
0
To musi wpaść w 95 to jest zapisane w gwiazdach
0
Maldini jak blisko
2
Stoję pod telewizorem zaraz mnie rozerwie normalnie
3
Bez względu jak to się skończy to jestem dumny na maksa panowie
0
Też tak miałem nadzieję, że tylko ręka wystawała
0
Cholo obsrany hahah
0
Jeeeeeeest to się dzieje już tak blisko
1
Dawać Araujo skończył się czas na kalkulację
2
Schodzi Ferran szansę rosną
1
Negreira dziękujemy hahahah
3
Ale bym przyjął teraz karnego z czapy dla nas z pocałowaniem ręki
0
Jeszcze Barca nie zginęła teraz będzie El dorado
1
Nie no nie Balde na taki mecz ja cię Flicku proszę xd
0
A żeby ci ta cegiełka Cholo pękła w pół
2
@LAMC_10 kawka, żeby nie paść ze zmęczenia do 23, a kto wie może nawet do północy jak dogrywka
18
Rekin dzisiaj wali hattricka, albo marnuje trzy sety nie ma nic pomiędzy i to mnie się podoba i przede wszystkim jest wiara do końca.