Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@graco14 Za cholerę tego nie pamiętam, ale skoro tak to spoko.
0
Piękne jest to Burnley wierzę w nich w końcówce
1
Brawo Burnley!!!! Jeszcze jeden
2
Amad xDDDDD piona z Bruno musi być
1
@Pablo2000 Jak nikt nie wie łącznie ze szwagrami co będzie za dwa tygodnie z Valencia, a Ty chcesz, żeby na listopad przewidzieć xD
1
Burnley się musi ogarnąć bo w tym momencie nie mają poziomu nawet na czwartą ligę xd
3
Burnley musisz!!!
2
Co tam się odwaliło, chłop nie wie co zrobić na tym Varze xD
2
Joao Pedro ucisza la bambe xDDDDD
1
@Eklerek Widoczny brak Colda Palmera
0
Fulham zaczyna strzelanie na stamford Bridge, piękna kontra, minięcie obrońcy i wykończenie.
Edit jednak stempel xD
10
@tomek8756 Łatwiej wygrać w totka niż odpowiedzieć na to pytanie.
0
@Herbert Aha xD
3
A wiadomo coś na jakim stadionie gramy u siebie? Niby mieli czas do 28 sierpnia, a jakoś cisza i nie widziałem żadnego artykułu xD
0
A czemu w czwartek??? A co my liga Europy czy innej konfitury?
0
Sędzia drukuje przeciwko Elche niesamowite
0
@Fantastyczny Chłopiec Ja tam nawet na 0.1.0 nie mogłem grać xD Dopiero następnego dnia rano.
0
@Fantastyczny Chłopiec Podejrzewam, że o 22 to sobie nikt nie pogra xD
2
Kolejna część gry ze zmienionym numerkiem i tą samą zawartością za 350 PLN i mikropłatnościami, chociaż co ja mówię tutaj to już raczej makropłatności.
0
Mam nadzieję, że tym razem lepiej ogarną bilety na Eintracht.
9
Jak Fermin nie chce to nie widzę powodu by go sprzedawać, jeśli gwarancje starczą na rejestrację. 1:1 zależy praktycznie od otwarcia CN, a szkoda uszczuplać kadrę.
0
Ale ten Newcastle na samym końcu wcale nie taki fajny
0
Lepsze to niż Bayern po raz enty
0
Pedri musi na stamford sieknąć jak Iniesta nie ma bata
1
Zlatan to jest taki Chuck Norris piłki nożnej
0
Obyśmy nie musieli latać do Kazachstanu bo to cholera wie czy polecą czy nie polecą szkoda Hansiego i chłopaków stresować.
5
Odpalam studio losowania, a ci już o Realu Madryt gadają, ludzie trochę godności xD
5
Te reklamy to chyba na rejestrację Gerrarda Martina bo innego wytłumaczenia nie widzę xD
19
Coście uczynili z tą stroną??? Niedość, że co kliknięcie reklama 5 sekund to jeszcze w nic nie można kliknąć na telefonie, ledwo w artykuł wchodzę. Czuję się tu teraz jak kibic na Camp Nou niby ukochane miejsce, a jednak wszystko nie tak jak być powinno.
1
To je Flickwagen, a nie Xavinieta panie tu się na murawę nie patrzy. A tak na serio to żałosne z ich strony.
Z drugiej strony z naszej perspektywy narzekanie na stadion innego klubu wygląda trochę śmiesznie bo sami nie mamy gdzie grać, ale co tam xD