0

@graco14 Za cholerę tego nie pamiętam, ale skoro tak to spoko.

0

Piękne jest to Burnley wierzę w nich w końcówce

1

Brawo Burnley!!!! Jeszcze jeden

2

Amad xDDDDD piona z Bruno musi być

1

@Pablo2000 Jak nikt nie wie łącznie ze szwagrami co będzie za dwa tygodnie z Valencia, a Ty chcesz, żeby na listopad przewidzieć xD

1

Burnley się musi ogarnąć bo w tym momencie nie mają poziomu nawet na czwartą ligę xd

3

Burnley musisz!!!

2

Co tam się odwaliło, chłop nie wie co zrobić na tym Varze xD

2

Joao Pedro ucisza la bambe xDDDDD

1

@Eklerek Widoczny brak Colda Palmera

0

Fulham zaczyna strzelanie na stamford Bridge, piękna kontra, minięcie obrońcy i wykończenie.
Edit jednak stempel xD

10

@tomek8756 Łatwiej wygrać w totka niż odpowiedzieć na to pytanie.

0

@Herbert Aha xD

3

A wiadomo coś na jakim stadionie gramy u siebie? Niby mieli czas do 28 sierpnia, a jakoś cisza i nie widziałem żadnego artykułu xD

0

A czemu w czwartek??? A co my liga Europy czy innej konfitury?

0

Sędzia drukuje przeciwko Elche niesamowite

0

@Fantastyczny Chłopiec Ja tam nawet na 0.1.0 nie mogłem grać xD Dopiero następnego dnia rano.

0

@Fantastyczny Chłopiec Podejrzewam, że o 22 to sobie nikt nie pogra xD

2

Kolejna część gry ze zmienionym numerkiem i tą samą zawartością za 350 PLN i mikropłatnościami, chociaż co ja mówię tutaj to już raczej makropłatności.

0

Mam nadzieję, że tym razem lepiej ogarną bilety na Eintracht.

9

Jak Fermin nie chce to nie widzę powodu by go sprzedawać, jeśli gwarancje starczą na rejestrację. 1:1 zależy praktycznie od otwarcia CN, a szkoda uszczuplać kadrę.

0

Ale ten Newcastle na samym końcu wcale nie taki fajny

0

Lepsze to niż Bayern po raz enty

0

Pedri musi na stamford sieknąć jak Iniesta nie ma bata

1

Zlatan to jest taki Chuck Norris piłki nożnej

0

Obyśmy nie musieli latać do Kazachstanu bo to cholera wie czy polecą czy nie polecą szkoda Hansiego i chłopaków stresować.

5

Odpalam studio losowania, a ci już o Realu Madryt gadają, ludzie trochę godności xD

5

Te reklamy to chyba na rejestrację Gerrarda Martina bo innego wytłumaczenia nie widzę xD

19

Coście uczynili z tą stroną??? Niedość, że co kliknięcie reklama 5 sekund to jeszcze w nic nie można kliknąć na telefonie, ledwo w artykuł wchodzę. Czuję się tu teraz jak kibic na Camp Nou niby ukochane miejsce, a jednak wszystko nie tak jak być powinno.

1

To je Flickwagen, a nie Xavinieta panie tu się na murawę nie patrzy. A tak na serio to żałosne z ich strony.
Z drugiej strony z naszej perspektywy narzekanie na stadion innego klubu wygląda trochę śmiesznie bo sami nie mamy gdzie grać, ale co tam xD

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?