2

Ajajaja sorry chłopaki zeszła

0

Haaland niszczy United

0

@JohnKennedy Bo oni tam strasznie przepłacają xD

0

@mekston Obu nie lubię, ale z dwojga złego lepiej City.

4

@Ramon_Villaverde Dokładnie Ferguson też potrzebował 5 lat, żeby coś wygrać, ale dzisiaj to nie ma cierpliwości wszystko musi być na już.

2

@ViscaelBarca2007 Czerwone diabły, więc ich życie to piekło xD

0

@RafaPL U nas wcale nie lepiej xd

3

Doku jak w masełko, Foden piękna główka

5

I cały autobus Burnley psu w dupe xDDD

0

Ależ ta kolejka zaskakująca w la liga. Athletic przewalił u siebie z Alaves, Villareal przewalił z Atletico w kryzysie, teraz Levante ciśnie Betis, aż strach się bać z tą Valencią grać normalnie.

1

Tytuł zdecydowanie oddaje xD

1

Mam nadzieję, że te oszołomy zawrą w swoim materiale, ręki Czuczumeniego, Viniego, faule Vasqueza czy Rudigera. Takie coś powinno być w porozumieniu z resztą klubów bo sędziowie równo kręcą wały na wszystkich, a biali myślą, że są wyjątkowi.

1

@adamek20151 Za kraj można walczyć, lecz nie za polityków.

0

@AxelF Niekoniecznie może być remis xD

0

@SigmaBoyEssaYamal Nie pomogłeś, dalej jestem w szoku.

0

Jak to nie wpadło?????? XD

3

Nie no Sociedad z taką grą do Secunda xD

0

Nie ma się co cieszyć tak grający Sociedad to by musiał grać 11 na 7, żeby to ugrać

1

Ale piękna asysta do Mbappe xDDDD

1

@SwieteOfficjum Ja cały czas czekam na tą mityczną nagrodę xD

0

No jak Mbibi był na spalonym to chyba o sznurowadło xD

4

Zubi dublecik, ale się dzisiaj spisał Hiszpan

3

@blakkudium Joao z pewnością serce by oddał za nasz herb.

2

Święta trójca normalnie od siedmiu boleści: Bartomeu, Tebas, De la Fuente (hatfu)

0

@Czyhrynski z Męczennikiem w roli głównej xD

0

@Kgorecki2500 To na piwko styknie xD

0

Ale obrzydliwa ta nowa reklama Bossa xD

0

https://businessinsider.com.pl/technologie/wielka-awaria-terminali-platniczych-problemy-z-platnosciami-w-calej-polsce/ew6cs5x

Podobno jakaś grubsza awaria w całej Polsce. Wszyscy zaopatrzeni w gotówkę? ;)

7

Ulalala Zubi jaka bomba

27

Przy takich sytuacjach powinna być możliwość by klub pozwał trenera reprezentacji, to nie jest już zwykłe trzymanie na boisku tylko realne działanie na szkodę zdrowia zawodnika i klubu, który płaci temu zawodnikowi nie małe siano. Ale Łysy ma w dupie bo nic mu nie grozi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?