Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajna ta linia obrony Arsenalu, mimo braku Saliby nadal wygląda solidnie
0
Info, że Yamala nie będzie jutro na meczu nie robi na mnie wrażenia, po ogłoszeniu, że gramy na Estadi Johan Cruyff czuje się niezniszczalny mentalnie xD
1
Carletto: Ja to jednak mam łeb do interesów xD
Łysy oczywiście musiał się popisać, najpierw Gaviego wykończył, a teraz bierze się za kolejnego naszego.
0
Warto poczekać na oficjalke zamiast na ściek od Romero, ale nawet jak nie zagra z nietoperkami to się wielka tragedia nie stanie myślę.
1
Karma panie Antonio… Karma
0
Piękny strzał Isaca Romero 1:0 Sevilla
0
No piękna interwencja stadiony świata xd
4
W końcu jakieś porządne granie, a nie jakieś tam reprezentacje
1
@LinekMichal Tu się zgodzę, ostatnie lata pokazały, że niekoniecznie wybierany jest najlepszy piłkarz, dlatego jakby wygrał Raphinha odbiłoby się to pozytywnie dla tego plebiscytu.
1
@LinekMichal Ja wiem, że statystyki nie są głównym wyznacznikiem, ale napisałeś że Dembele miał lepsze xD Już nie mówiąc, że to właśnie w lidze mistrzów Raphinha był pod tym względem najlepszy. Na mnie o wiele lepsze wrażenie zrobił Raphinha i trzymam kciuki właśnie za niego.
2
@LinekMichal Raphinha 34 gole i 25 asyst, Dembele 35 goli i 16 asyst. Także tylko LM jest argumentem Francuza, aczkolwiek uważam, że gdyby nie geniusz Lucho, Vitinhii, Doue, Kvary czy Hakimiego to by sam Dembele wiele nie zdziałał. Raphinhe od finału dzieliły dwie minuty. Ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Raphinha był lepszym piłkarzem w zeszłym sezonie, a czy to docenią żabojady to już inna kwestia.
0
A tam 74 zarzuty, co to jest? City ze 115 sobie nadal żyje i wszystko tam gra i buczy.
9
Zarówno wygrana Dembele jak i Yamala będzie pozostawiać jakieś takie dziwne uczucie. Yamal był wielki w zeszłym sezonie, ale również miał sporo słabszych momentów Noi do tego ten młody wiek. Dembele ze złotą piłką z kolei samo w sobie brzmi komicznie. Najbardziej bym mimo wszystko był za tym by przyznać nagrodę Raphinhi on miał i statystyki i wielkie momenty.
0
W pierwszej sytuacji nie ma wątpliwości, powinien sędzia przerwać grę, nawet jeżeli stwarza to pole do symulek to zdrowiem nigdy nie można ryzykować. W drugiej sytuacji trochę wylewa się niekompetencja tej babki i powierzchowność przy analizie bo pomijany jest zupełnie fakt, że Balde w momencie strzału odwraca się by schować rękę, więc nawet jeżeli jest to ręka to nie jest to tak jednoznaczne jak szanowna pani raczyła podkreślić.
6
Z naszej trójki środkowych aktualnie najpewniejszy wybór, gdyby tylko zdrowie dopisywało …
1
W razie czego Laporta pierdolnie pokrowiec na Estadi Johan Cruyff i sobie młody usiądzie, tu wszystko jest zabezpieczone xD
48
Chyba bardziej od tych dronów boję się tego medialnego szumu i wybuchu paniki wśród Polaków.
0
@Tomek54321 Raczej, wątpię zgodnie z przepisami liga nam to uzna i inne kluby nie będą miały nic do gadania, mogą sobie szczekać.
4
@blakkudium Ważne, że lepiej od Madrycioka.
0
Nic nam nie zrobią, przepisy są po naszej stronie, ale żałosne, że w ogóle poszły od innych klubów takie sygnały jeśli to prawda oczywiście bo pismaki dzisiaj wszystko napiszą byle napisać. Ale jeśli to prawda to żal mi ich w cholerę jak słabym trzeba być by przy byle okazji próbować dowalić komuś kto zmaga się z problemami. Nas by to w ogóle nie obchodziło gdyby inny klub próbował rozwiązać sprawę w ten sposób bo co nam to robi?
1
@spiderman1899 Już 5 lat zapowiadają tego Wolverine’a, także może na ps 7 wyjdzie xD
0
Powinni na tegorocznej gali wywiesić na ścianie zdjęcia madryli i dopiskiem „tych panów nie obsługujemy”
0
Nie mają nic do gadania, siła wyższa to jest siła wyższa i tego nie można podważać.
0
Pewnie Laporta włamał się na stronę UEFY, a wieczorem będzie aktualizacja, że ta informacja została usunięta xD
3
Rodri praktycznie nie grał w zeszłym sezonie, Bellingham był tragiczny, Haaland też bez szału powinni dostać dropy no ale EA ma wywalone xD
3
@Eklerek Kanadyjczycy jak zwykle musieli zaskoczyć xD
1
@Ryse
1. Sevilla - Elche 1/+2,5/2:1
2. Getafe - Oviedo 1/-2,5/2:0
3. Sociedad - Real Madryt 2/+2,5/1:3
4. Athletic - Alaves 1/+2,5/2:1
5. Atletico - Villareal X/+2,5/2:2
6. Celta - Girona 1/-2,5/2:0
7. Levante - Betis 2/-2,5/0:2
8. Osasuna - Rayo X/-2,5/1:1
9. Barcelona - Valencia 1/+2,5/3:2
10. Espanyol - Mallorca 1/+2,5/2:1
7
Młody tak namarnował sytuacji, że musiał pozbyć się swojej tożsamości xD Głowa do góry Yamalek jeszcze nie raz przestrzelisz :D
1
Ogólnie po części ma rację, tylko on sobie może tak gadać bo mu w Bundeslidze Tebas nie siedzi i nie wymyśla różnych chorych ograniczeń finansowych powodujących problemy z rejestracją. Dług to dług wiele klubów je ma bo tak jak Barca generują też wielkie przychody, więc mogą się zadłużać, ale jak podpisujesz gościa, płacisz jego byłemu klubowi to powinien z automatu być zgłoszony do rozgrywek. Także Ulli nie cwaniakuj bo w naszych realiach byś taki wesoły nie był, tylko się ciesz, że funkcjonujesz w zdrowo zarządzanej lidze bez konkurencji ze strony innych klubów.
0
W końcu wróciło wszystko do normy z mocarzami się bronimy i wyciągamy niezły wynik, a z ogórkami pewnie wygrywamy, dawno człowiek się tak nie cieszył z reprezentacji