PanMietek
Dołączył/a: sierpień 2024
Leśna Góra
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 widzisz Feranek? Tak się asystuje!
0
Poleci ktoś jakie miejsce nad morzem (ew mazury) z fajnym polem namiotowym (spanie w busie ale potrzebna jedynie łazienka, prąd mam)?
Najlepiej blisko wody, kajaki itd lub jakieś miejsca ciekawe do zwiedzenia.
0
Wojciech Monczka - talent z potencjałem na gwiazdę kadry?
0
@Zoker A gdybym jako kamerę zostawił telefon (mam rezerwowy)? Tylko musiałbym mieć jakąś apke do powiadomień na mój właściwy telefon. Ewentualnie telefon z kartą jako źródło wifi dla zwykłej kamery. Byłby wtedy podpięty pod prąd wraz kamerą żeby nie padł. Dobre?
2
@Ilka jak Ci takie rzeczy wyskakują to ciekawe skąd ten algorytm diabełku niegrzeczny :) niedługo te strony żeby odwiedzić to będziesz musiała potwierdzić mobywatelem
1
@Dari0G niezła próba opalony śniady przyjacielu :D
0
@Zoker raczej nie spodziewam się prawie żadnych MMS bo zaglądam do garażu 3 razy w miesiącu
1
@Dari0G towar na kilkadziesiąt tysi łatwy w 10minut do wyniesienia
0
@Zoker dlaczego im to przeszkadza?:D jak się mogą dowiedzieć?
0
@Zoker chciałbym wiedzieć jeśli pojawi się jakiś ruch w garażu by móc wezwać służby lub sam podjechać
1
@SeWo77 po prostu boję się wizyty @Kessie
1
Chciałbym zainstalować w garażu kamerkę z powiadomieniami na telefon, ale tam nie ma wifi.
Widziałem, że są kamerki na kartę SIM, ale może ktoś wie jakie karty są najtańsze? Da się doładowywać 5zl miesięcznie i to wystarczy? :D
0
@lithotripter Ale jednak trzeba nie mieć pewnych wartości żeby dawać swoje...wargi do szerokiej publiczności że monety nie uważasz?
1
@cchesterr43 niee, pracuje 5x w tygodniu. Po pracy też czasem obowiązki przy domu :)
0
Ollie Watkins z Aston Villi.
Może jego na 9? Nie byłby bardzo drogi
0
@Jakchcesz oby syn...czemu te panny tak często myślą kroczem, a twierdzą że to cecha facetów?
2
@kubix05 On jest naprawdę niedoceniony
0
@Rastafarnianin "moja szczęśl... koleżanka nie jest zainteresowana!!!" :D
0
Obudziłem się i naszła mnie taka rozkmina. Dlaczego większość potężnych firm została założona w latach 1880-1945? Dlaczego świat istnieje 2026 lat(hehe), a akurat w te 65 większość gigantów powstała? Wszystkie te Bosche, Philippy Morrisy, dzonsons bejbi, Panasoniki, Mercedesy.
Dlatego że chwilę wcześniej wynaleziono prąd czy dlaczego?
1
@Criss18Barca seriooo??? :D
0
Lewy z brameczką, Idę pić, love
2
@gumaz z 40letnimi milfami
2
@Criss18Barca i dobrze, za dużo śmieci
0
@Dynak Mniejsza presja, jak idziesz do zespołu który zwykle gra super i nagle będzie grał źle to jesteś nieudacznikiem, w Chelsea może być jednym z wielu, którym nie poszło, jeśli pójdzie dobrze to będzie bohaterem
0
@MesQueUnClub_87 Ale trener myślę, że musi myśleć o max szansach na wygrane, bo jak skończy na ćwierćfinale to go wywalą. Więc ciekawe czy Ronaldo jeszcze nie patrząc na nazwisko jest w top 3 ataku Portugalii czy są lepsi
2
@Bykunn mi ani trochę. Wolę C, ale ważniejszy od rozmiaru jest kształt.
0
Myślicie, że Ronaldo będzie grał na mś w 1 składzie? Jak wy byście ustawili ich skład?
Ja bym chyba dał Nevesa do obrony z Diasem, nie wiem jak ten Inacio. Joao Vitinha Bruno, a Bernardo? Zależy od ustawienia
1
@AmigoBlancos nie strzeli
0
Tissot, Aztorin czy Adriatica. Jaką markę zegarka byście wybrali z tych?
1
Arsenal o krok :3