PanMietek
Dołączył/a: sierpień 2024
Leśna Góra
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aequlibre Tylko z nazwy powinni grać sami mistrzowie, na szczęście LM jest ciekawsza z więcej niż jednym klubem z Anglii, Hiszpanii, Włoch
0
@clyde boją się, moja kotka raz upolowała taką:(
0
@Konradowskyy @TR3YWAY co panie dają?
0
Jak Pani zarabia na życie?
4
Ale mnie boli fakt że Lewy może nie zostać, tak niewiele brakuje do top5 w historii Barcy, gdyby przyszedł sezon wcześniej albo 2 to by jeszcze był top2 :)
0
Honor magic 8 pro
Z tego co słyszałem najlepszy do 5 tysi. Brać bez zastanowienia jak Cama kartki? :D
0
@LukaszFan co polecisz bardziej z iPhone? Ale budżet max 3300-3500
0
Czy kojarzycie jakieś promki przy zakupie dwóch smartfonów na raz? Dziewczyna chce iPhone 17e (3000zl)a ja jakiś droższy flagowiec
1
Kto jutro w podstawie z tych i na jakiej pozycji?
Oskar, Kamiński, Zalewski, Kędziora, Wiśniewski, Skóraś
0
@malicinho dużo osób mówi że sharp wśród tv stoi wyżej, ale jaka jest prawda nie wiem, a polecisz do 3000zl tv z minimum 120hZ i 65cali?
0
@Chimera nie jestem koneserem jakości obrazu, nie trzeba mi oleda
2
@Batys też tak myślę, 65 cali idzie kupić za 1400 więc nie celuję najtaniej
0
Panowie, ostateczny wybór między dwoma tv. Dziś zamawiam.
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-xiaomi-s-mini-2025-65-miniled-4k-144hz-google-tv-dolby-atmos-dolby-vision-hdmi-2-1
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-sharp-65gr8765e-65-qled-4k-144hz-google-tv-dolby-atmos-dolby-vision-hdmi-2-1
Czy klasa e dużo mniej rocznie prądu zje przy 2h dziennie od klasy g? Jest sens patrzeć na to? Czasem pogram na hdmi w fife, więcej netflixa i trochę normalnej tv i meczyki.
0
@loswariatofano czyli najpierw sprawdzić jakie mam w lapku?
0
@loswariatofano tzn?
0
Panowie
Tv 55 lub 65 cali
Czy jak wezmę taki 144hz to powinno być płynnie grać w fife na kablu hdmi z lapka? Planuje tv za około 3k, pewnie samsung
0
@ProMILs ooo hit ????
0
@lucca87 uda się, pozdrawiam
1
Pamiętam czasy jak Mats nam ratował po prostu punkty, ligę, on nawet był poza Leo najlepszym zawodnikiem dla mnie w może 2 sezonach, zaraz po nim Umtiti. Ale nie mam sentymentu przez jego zachowania toksyczne w ostatnim roku, nawet wobec Wojtka. Szkoda, że to tylko wypożyczenie
0
@fcbarcafan19 @Filipem @Sinirsey
1 pytanie, bo zdechnę.
Jak przewinąć powtórki akcji, strzałów itp? Trzymam enter czy spacje i nic, czekaj człowieku minutę co chwilę, aż się no ustawi do różnego piłkarz i powtórka strzału zleci…
0
Kto gra w FIFę 26 lub 25 na PC? :)
0
@Mateonvious całe życie, pomożesz?
1
FIFA 26 na PC
1 pytanie, bo zdechnę.
Jak przewinąć powtórki akcji, strzałów itp? Trzymam enter czy spacje i nic, czekaj człowieku minutę co chwilę, aż się no ustawi do różnego piłkarz i powtórka strzału zleci…
0
Gram spore stawki na efortunie, czy w betcliku bez podatku jest jakiś haczyk? Dopiero się dowiedziałem o grze bez podatku właśnie tam i się zastanawiam czy jest sens dalej grać na efortunie. Podpowiecie? Jakieś haczyki?
0
Usyk - Agit Kabayel
Chciałbym takiej walki, niepokonani jeden i drugi.
1. Jakie szanse % dawalibyście Agitowi?
2. Chcielibyście?
3. Jakiś lepszy kandydat?
0
Czy naszyjnik dla facetów, ale nie srebrny lub złoty tylko na rzemyku taki z kulek czarnych waszym zdaniem jest fajny i 100% męski czy jednak trochę „lgbt”? Kupiłem sobie taki, a mi dwóch kolegów tak podgaduje :p
0
@Tabaluga37 Zastanawiał mnie fakt, że ponoć istnieje od 2024 roku ten bank :p
0
Velo bank, co sądzicie? Bezpieczny do ulokowania sporej kasy? A w sumie bardziej na konto oszczędnościowe, kusi te 7proc
0
Samsung s25ultra
Czy IPhone 16 pro
Który wybrać? Zależy mi na mega dobrym aparacie głównie i żebym kilka lat nie czuł żadnych lagów w nim skoro już tyle kosztuje. Obecnie 5letni p30pro i się nie tnie :p
0
@July_6_BcN ja mam do niego 5km ;D a nie znałem go przed wyborami nawet