0

@July_6_BcN ja mam do niego 5km ;D a nie znałem go przed wyborami nawet

0

Temat wesele/moda.
Powiedzcie mi, bo idę niedługo na wesele. Czy będzie ok jak pójdę w czarnych dżinsach i białej letniej (luźna koszula z podwijanymi rękawami)? Czy jednak nie wypada i warto wziąć spodnie eleganckie. Szczerze bardzo mi wygodnie w dżinsach

0

@Sinirsey ja się mogę położyć na pełnym słońcu a mój pies nie bo ma za dużo futra. Slabo kombinujesz

0

Czy Owczarek Podhalański może spać na tarasie na dywanie zimą? Czyli jest dach nad głową, ale nie ma ścian jak w budzie, a są z dwóch stron ściany, z trzeciej sofa a z czwartej już przestrzeń. Wydaje mi się, że nie boi się zimna skoro nie raz leżał na śniegu, ale mama się uparła na budę na podwórku, co myślicie?

0

Lokata, może ktoś kojarzy gdzie (tylko banki) najwięcej zarobię na lokacie? Chciałbym wpłacić, żeby nie mówić dokładnie coś w przedziale 100k-300k. Spółdzielczy? Zależy mi na możliwości zerwania w razie czego

0

są tu jacyś 33+ którzy są singlami od lat paru i nie żałują? :) prośba o poważne odpowiedzi

13

@okiemtypera_lucaxx95
Ja myślałem, że jesteś serio dobry w wiedzę jeśli nazywasz się typerek, a Ty najlepszą tenisistkę ostatnich lat i jedną z kilkunastu najlepszych w historii sprowadzasz do poziomu średniaka. Panie, z czym do ludzi.
A Mouting był pewnie lepszy od Lewego.

0

@Criss18Barca jakie np?
@AlexDark00
Bo ja właśnie karierę gram zawsze

0

Panowie i Panie, Hd ludziki również.
Mam FIFA23, do jutra jest promka na fife25 (127zl). Warto? Czuć sporą różnicę? Jestem z 23 bardzo zadowolony, ale zawsze to nowe składy

0

Panowie, po takim piciu drinków przez 8h do 4 rano, to myślicie że można jechać autem po ilu godzinach? Zwykle ze mnie szybko schodziło. 12h już będzie bezpiecznie raczej? O 9:30 mój alkomat za 300zl pokazywał 0.67 ale coś dziwnie mało

0

@gumaz nawet teraz

0

@gumaz złamany kindybał

0

Witam państwa, jakieś typy na dzisiaj? Tak zeby kurs ze 2,8-4 uzbierać

Przy okazji, jak oceniacie Pene za wczoraj?

1

Mazur z Juve u19 strzela gola City w LM młodzików :)
A na ławce polski
bramkarz - Żelazny.

0

Na jakich gracie bukmacherach?
Ja na fortunie, ale zastanawiam się czy sam sobie nie wkładam kija w szprychy, bo za każdym razem jest spory podatek od stawki. Czy grając na innych bukach można napotkać jakieś problemy z wypłatą gdyby się wygrało np jakieś 5k? Macie z tym jakieś doświadczenia negatywne albo pozytywne? Umowmy się, że mówimy o wypłatach minimum 1000zl. Bo słyszałem kiedyś chyba mit, że jak za dużo wygrasz to można dostać Bloka bez powodu bo i tak grasz nielegalnie :D

0

Za 6 dni kończy mi się umowa z Orange. Liczyłem na jakieś spoko propozycje i ich telefony z tymi propozycjami, a jest cisza :p Z automatu się przedłuży czy po prostu nie chcą dać się klientom wyczekiwać do ostatniej chwili?

4

@BulaKG Warto kilka wieczorów poświęcić proszę pana. I kilkanaście warto proszę pana. I kilkadziesiąt warto proszę pana.

2

@Zoker zatrudnił mnie też Janusz, fakt. Czy to złe? Nie powiedziałbym. Ale nie powiedziałbym też że dobrze. Ale gdzie teraz jest dobrze? Czyli średnio.

0

Kodeks pracy
Panowie i Panie. Mam zagwozdkę, pracuję wE firmie od początku sierpnia. Należy mi się 26dni urlopu rocznie.
Do końca roku przepracuję 5 miesięcy. Czy dobrze liczę?
26/12=2,1666666
2,166666 x 5 = 10,83333
Mam urlopu w takim razie 10 czy 11 dni? W poprzedniej firmie zaokrąglali w górę, a dziś usłyszałem że mam 10

0

Mamy wielką przyszłość. A nawet teraźniejszość z tymi chłopcami

0

@tbas bredzisz. .

0

Pytanie do osób mających mniej niż 34 lata. Jesteście:
a) singlem
b) w związku
C) po ślubie (ile lat)?
Do odpowiedzi proszę dopiszcie swój wiek. Bardzo wam dziękuję La Bambowicze

0

Ajfonowcy!
Jeżeli chce kupić subskrypcję premium (na bado, ale mniejsza o to) tojak mam okienko „zapłać Touch ID” i jest podane wyżej konto Apple (moje służbowe) to jak to kliknę to będzie opcja blik lub podania nr karty? Czy pójdzie coś na firmę? Xd

1

Pamiętacie idiotyczne „modne teksty” powtarzane przez młodzież z idiotyczną częstotliwością? Mi się to przypomniało:
1 Krzycz Trybson (w sumie od 2os tylko to słyszałem)
2 Poka sowę (spoko, ale ile można)
3 dziecko neo(strady)
4 chyba ty
5 twoja stara (tu milion kombinacji)


0

Komentarz usunięty

0

@ranger3120 Tinser też trzeba wykupić. Pytanie czy warto

0

Badoo; założyłem i bez wykupu premium nic się nie da zobaczyć. Kto wykupił? Miałbym pytanie

0

Biznes, doradzicie?
Myślę o domku na wynajem, żeby taki postawić. Nie ma tu ani gór ani morza, jakie można zapewnić atrakcje które przyciągną ludzi? Standardowo jakieś jacuzzi, ale poza tym? Może jakieś Buggy, nie wiem alpaka? Dacie pomysły?

0

@DonAndresFCB Taki obecny jest plan, ale ciekawe ile mieści spadnie przy redukcji mocnej

0

Jakie najwygodniejsze buty?
450-599zl
Czarne całe muszą być.
Chce najlepiej lekkie, przewiewne w miarę. Więc air maxy odpadaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?