PanMietek
Dołączył/a: sierpień 2024
Leśna Góra
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie najwygodniejsze buty?
450-599zl
Czarne całe muszą być.
Chce najlepiej lekkie, przewiewne w miarę. Więc air maxy odpadaja
0
Nieproporcjonalna sylwetka od zawsze. Jak pozbyć się boczków sporych? Boki i bok pleców, aż się załamanie robi między szczupłym ciałem wyżej a tłuszczem. Ćwiczę, wcześniej nawet jak schudłem 16kg to cały jak szczur chudy byłem ale boki grubaska. Myślę raczej o jakichś nieinwazyjnych zabiegach, tylko które działają? Robiłem raz lipolize to nie zadziałało.
0
@Marian_Pazdzioch ale to „banan”szkło trzeba
0
Mama ma nowy tel. Warto skorzystać z usługi naklejenia folii na mokro? 100zl w Orange. Czy lepiej zwykłe szkło? Wiele tańsze nie jest
0
YT mi wyświetla filmiki z siłowano na rękę Johna Brzenka. Wiecie, że ma polskie korzenie?
GOAT armwrestlingu
0
Drodzy moi.
Telefon dla mamy do 1500zl jaki polecacie?
Mocne wnętrze, żeby zaraz za rok nie lagowało, aparat chociaż na dobrym poziomie, android.
0
Tylko nie Bayern bo w ryj dać może dać ..:
2
@PanMietek No chyba, że ktoś robi w budce z kebabem to najszczerszego wyrazy.
3
U was też tak dzisiaj grzeje? Ach, życie jest piękne.
0
Defis - zespół disco. Waszym zdaniem spoko są? Pytanie tylko do osób które słyszały ich piosenki, nie tylko to że to disco
0
@Chaoss nie chciałem tak zrobić, błąd ale nie celowy
0
Mandat za przejazd kolejowy. Słuchajcie ludki, przejechałem dzisiaj bo nie zauważyłem migani świateł i dźwięku . Jak przejeżdżałem to zapora po drugiej stronie się zamykała a ja zdążyłem przejechać. Raczej mi przyjdzie wezwanie? Mandat 2k i 15pjt trochę stresuja
0
@Stagiryta zawsze to robię, byłoby gorzej
1
Mój pierwszy post i moje pierwsze pytanie. Do osób które korzystają z shakerów - śmierdzi jak się nie umyje wybitnie dobrze i nie wysuszy tak samo dobrze, wiem że to popularny problem. Czy może szklany shaker lub metalowy nie będzie tak śmierdział? Myję od razu po wypiciu zawartości, ale wystarczy niewyschnięta kropelka i wali…