0

Ale przykro sięna zmartwionego Leo patrzy.

0

175 centymetrów

0

Tatko jak się ucieszył.

0

Macie nasze 50 milionów!

0

Villa dobry :P

0

Pedro dzisiaj słabo, ale to nic.

0

Jonathan, nasze zbawienie w tym meczu!

0

Rozdwojenie jaźni?

0

Ney ściął grzywę :P

0

O kurcze. Martino pokazuje, że każdy tutaj jest równy, tylko czy Leo się z tym pogodzi? Dawno nie schodził z boiska tyle razy w tak krótkim czasie.

0

Oo, Martino ma jaja.

0

Śmiać mi się chce.
Według niektórych
Levante - Xavi mistrz, pressing, super obrona!
Atletico - Xavi dziad, Fabregas na boisko, gdzie pressing, obrona do niczego!

0

Zmiany jakie trzeba by później przeprowadzić to z pewnością Neymar, Fabregas i Song.

0

Song musi się rozgrzewać.

0

Alexis jak na razie gra najlepiej. Stara się, drybluje...

0

Masz tyle lat chłopie i gadasz takie pierdoły? Współczuję...

0

Ale Ty jesteś głuupi. To był strzał nie do obrony.

0

Popadliście w przesadny optymizm po meczu z Levante. Trzeba dać im czas. Rozkręcą się jeszcze.

0

Strzał nie do obrony.

0

Ale bramka!

0

Ty jesteś żałosny. Trzeba zdjąć z niego presję, powoli wprowadzać do drużyny, a nie od razu oczekiwać nie wiadomo czego. to bardzo mądre postępowanie.

0

Konkretne podanie.

0

Pierwszy raz chyba opaska kapitańska nie ma senyery.

0

Ale sobie fryz poprawił David. Kurcze, widzieliście Alexisa jak fajnie przywitał Villę?

0

Dzięki. Zgadza się. Przed chwilą znalazłem.

0

Możecie podać datę, przeciwnika oraz minutę, w której Abidal wrócił do gry?

0

FCB_Girl, spójrz na mój profil w rubrykę ulubiony piłkarz. Szkoda, że odszedł, bardzo go lubię, ale jak z tego powodu mam przestać kibicować Barcy? Klubowi, któremu kibicuje 8 lat? W Barcy byli wielcy, wielcy odchodzili i tak już będzie. Będę się cieszył jak Villa załaduje 20 bramek w sezonie i tyle.

0

Rok w raju i resztę też będę musiał kupić.

0

Wydaje mi się, że napisałeś ten komentarz nie wchodząc w link a tylko widzàc nazwę strony.

0

O co Ci chodzi? W książce są porównania stylów Guardioli i Mourinho...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?