PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale przykro sięna zmartwionego Leo patrzy.
0
175 centymetrów
0
Tatko jak się ucieszył.
0
Macie nasze 50 milionów!
0
Villa dobry :P
0
Pedro dzisiaj słabo, ale to nic.
0
Jonathan, nasze zbawienie w tym meczu!
0
Rozdwojenie jaźni?
0
Ney ściął grzywę :P
0
O kurcze. Martino pokazuje, że każdy tutaj jest równy, tylko czy Leo się z tym pogodzi? Dawno nie schodził z boiska tyle razy w tak krótkim czasie.
0
Oo, Martino ma jaja.
0
Śmiać mi się chce.
Według niektórych
Levante - Xavi mistrz, pressing, super obrona!
Atletico - Xavi dziad, Fabregas na boisko, gdzie pressing, obrona do niczego!
0
Zmiany jakie trzeba by później przeprowadzić to z pewnością Neymar, Fabregas i Song.
0
Song musi się rozgrzewać.
0
Alexis jak na razie gra najlepiej. Stara się, drybluje...
0
Masz tyle lat chłopie i gadasz takie pierdoły? Współczuję...
0
Ale Ty jesteś głuupi. To był strzał nie do obrony.
0
Popadliście w przesadny optymizm po meczu z Levante. Trzeba dać im czas. Rozkręcą się jeszcze.
0
Strzał nie do obrony.
0
Ale bramka!
0
Ty jesteś żałosny. Trzeba zdjąć z niego presję, powoli wprowadzać do drużyny, a nie od razu oczekiwać nie wiadomo czego. to bardzo mądre postępowanie.
0
Konkretne podanie.
0
Pierwszy raz chyba opaska kapitańska nie ma senyery.
0
Ale sobie fryz poprawił David. Kurcze, widzieliście Alexisa jak fajnie przywitał Villę?
0
Dzięki. Zgadza się. Przed chwilą znalazłem.
0
Możecie podać datę, przeciwnika oraz minutę, w której Abidal wrócił do gry?
0
FCB_Girl, spójrz na mój profil w rubrykę ulubiony piłkarz. Szkoda, że odszedł, bardzo go lubię, ale jak z tego powodu mam przestać kibicować Barcy? Klubowi, któremu kibicuje 8 lat? W Barcy byli wielcy, wielcy odchodzili i tak już będzie. Będę się cieszył jak Villa załaduje 20 bramek w sezonie i tyle.
0
Rok w raju i resztę też będę musiał kupić.
0
Wydaje mi się, że napisałeś ten komentarz nie wchodząc w link a tylko widzàc nazwę strony.
0
O co Ci chodzi? W książce są porównania stylów Guardioli i Mourinho...