0

Ale ładnie to zrobili.

0

Sergio Roberto?

0

Nie ma specjalnej celebracji, tylko myślał, w jaki sposób będzie celebrował bramkę.

0

Przespałeś ostatnie dni? :)

0

Nie mogę z Puyola :P

0

O tak, Afellay!

0

Patrol619, wypowiada się na forum, więc to wymaga wszelkich zasad poprawnej pisowni oraz poprawnego pisania zwrotów grzecznościowych, więc nie wiem, o co Ci chodzi. Czy poprawne pisanie w tych czasach jest aż tak dziwnym zjawiskiem?

0

Mam nadzieję, że przed meczem ktoś wrzuci tutaj bardzo dobry link z meczem.

0

Wszystko ok, tylko powinieneś napisać z Wami

0

Czy Wam też wydaje się, że Messi wyszedł dziwnie na tym zdjęciu?

0

Ja ich widziałem trzy dni temu. To było niesamowite.

0

To samo było z Modriciem.

0

Niechcący dostałeś raport. Sorka...

0

Może i Ciebie nie interesują, ale mnie np. interesują poczynania trenera, który dął nam tak wiele dobrego i jest ikoną FC Barcelony.

0

Hulk odpada, przecież jest w Monaco...

0

http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Mandzukic-bluzgal-po-golu-Konflikt-z-Guardiola,wid,15861918,wiadomosc.html

Jak ja nie lubię tych Chorwatów i Niemców, a w szczególności Muellera i jego chamskiego krzyku po golu. Coś mnie wtedy trafia....
Nie podoba się coś, to Pep powinien go wywalić na zbity pysk razem z Muellerem, a kupić sobie kogoś w ich miejsce. Na przykład Lewandowskiego i dajmy na to Hulka...

0

A do tego bramkostrzelny, co? :)

0

0

Wątpię. Tym kimś może być Gerrard, Carragher, ale nie Agger raczej.

0

Może nie :P

0

Tym bardziej, że Agger jest Cule..

0

PS. Widzieliście nowe stroje Valencii? Dla mnie super.

0

Soldado w Spurs. Przydałoby się aby i oni kogoś kupili.
A może i my coś od nich kupimy? Może Victor Ruiz? :)

0

Może Barabasz? :)

0

Seba86, czyli Twoim zdaniem na trybunach nie może być miłej i normalnej atrosfery? Jedni śpiewają dla swoich, drudzy dla swoich i jest fajnie...

0

Tak, bo to mecze ligowe, a takie śpiewki to z odwiecznymi rywalami, ale nie z drużyną z innego kraju i to jeszcze w meczu towarzyskim. Takie coś tylko w Polsce...

0

http://lechia.gda.pl/forum/watek/7000/13/
Zobaczcie sami, co pisze bydło na forum Lechii.

0

Kibice Lechii zachowywali się czasami jak idioci. Raz szliśmy przez miasto, to z tramwaju jakiś baran wystawił łeb i krzyczał. J*bać Barcelonę! Tylko Lechia gdańsk k*rwa! Dla mnie polscy kibice, a może kibole to bydło i nic więcej. Mecz marketingowy, a oni zrobili z tego jakąś wojnę, psychofani... Jeszcze piszą, że wszyscy powinni kibicować Lechii w tym meczu. A po jaką cholerę mam kibicować Lechii skoro nawet nie lubię tego klubu, a przyjechałem specjalnie dla Barcy... Brawa dla nich były i ok. I jeszcze te okrzyki: gola, gola gola, strzelcie k*rwom gola...

0

"El Mundo Deportivo" wspomina także o trafieniu Piotra Grzelczaka na 2:1. "Strzelił on bramkę z niemal tak trudnej pozycji, jak niemożliwym jest wypowiedzenie jego nazwiska" - podkreślił dziennikarz katalońskiej gazety.

0

Jechałem jeszcze z typkiem ubranym jak Neymar. Strój Barcy, buciki Hypervenom. Miał też opaskę kapitańskją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?