PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mimo wszystko, to super zdjęcie. Tak powinno być na Gran Derbi i miejmy nadzieję, że będzie.
0
Dyspozycja naszych napastników nakazuje patrzeć optymistycznie na przyszły sezon. Jestem zadowolony szczególnie z Pedro i Alexisa, pokazują oni, że prawe skrzydło nie będzie miało stałego zawodnika.
0
Nie była. Różniły się detalami. Np. Ta z 2011 miała takie jakby "pioruny". Przyjżyj się.
0
Gołąbka, musicie poprawić błąd. Klikając w profil Robertinho w zakładce Serwis > Redakcja, pokazuje profil innego użytkownika o nicku Robertinho, który nie jest administratorem.
0
Postiga jest blisko Valencii.
0
Wiem, przecież żartuję.
0
Twoje to? Bardzo ciekawie to wygląda.
0
Wie co mówi, w końcu jest członkiem do Boixos Nois ;)
0
Robertinho, Inieste wszyscy lubią.
PS. To Ty w końcu należysz do Redakcji, czy nie?
0
Neymar, Alves, Adriano. Tutaj nie będzie się czuł osamotniony. O wszystkim dowiemy się przed końcem sierpnia.
0
Myślenie aż tak Ciebie boli? Czy jeżeli zawodnik chce iść do innego, lepszego klubu, to od razu znaczy, że w obecnym źle się czuje, jest bity, poniżany i jest mu smutno??
0
Czyli Twoim zdaniem jak chce odejść, to nie może sobie zrobić foty z kumplami i mieć dobrego humoru?
0
I jak Thiago.
0
Kurcze, będzie mi bardzo brakowało Pinto. Nie dostaje wielu szans na grę. Są to Puchar Króla, absencja Valdesa i końcówka sezonu, może dlatego chce odejść. Chciałbym, aby Tata przekonał go do zmiany decyzji. Będzie brakowało w szatni takiego, myślę motywatora... Ale ma już 38 lat, może chce odpocząć, choć było by miło, gdyby śladem Brada Friedela pograł jeszcze dłużej.
0
Miki, Jet Lag to tak zwany "zespół nagłej zmiany strefy czasowej". Poczytaj o tym.
0
Tym bardziej, że już ma drugą połówkę.
0
To tak jakby FC Barcelona miała zamienić koszulkię Nike na Versace albo Giorgio Armani....
0
Nie prawy obrońca, tylko stoper grający z prawej strony.
http://www.footballuser.com/786409/FC_Barcelona
To jego pozycja.
0
On je po prostu musiał przejść i tyle.
0
Nieźle wygląda wnętrze tego samolotu...
0
Widzę, że narobiło się tutaj pełno osób pilnujących, aby dyskusja dotyczyła tylko tematu z newsa, a prawda jest taka, że Redakcja już kiedyś mówiła, że nie zabroni dyskusji o piłce nożnej pod newsem..
0
A kogo to obchodzi, że Ciebie nie obchodzi? FC Barcelona to nie tylko piłka nożna.
0
Nas czeka to samo ;)
0
Chciałbym zapytać Redakcji, czy te raporty, które można przesyłać w ogóle do nich dochodzą i czy są rozpatrywane?
0
No no no. Ładne to było.
0
Piękne.
0
Kiedy Leo schodzi z boiska, to te powtórki i trybuny są pokazywane w takie sposób, jakby odchodził na zawsze.
0
Tata przypomniał im chyba najlepsze lata z Guardiolą...
0
Leo jaką bekę z Pique ma :D
0
Piękna klepka, jak za dawnych lat..