0

Mimo wszystko, to super zdjęcie. Tak powinno być na Gran Derbi i miejmy nadzieję, że będzie.

0

Dyspozycja naszych napastników nakazuje patrzeć optymistycznie na przyszły sezon. Jestem zadowolony szczególnie z Pedro i Alexisa, pokazują oni, że prawe skrzydło nie będzie miało stałego zawodnika.

0

Nie była. Różniły się detalami. Np. Ta z 2011 miała takie jakby "pioruny". Przyjżyj się.

0

Gołąbka, musicie poprawić błąd. Klikając w profil Robertinho w zakładce Serwis > Redakcja, pokazuje profil innego użytkownika o nicku Robertinho, który nie jest administratorem.

0

Postiga jest blisko Valencii.

0

Wiem, przecież żartuję.

0

Twoje to? Bardzo ciekawie to wygląda.

0

Wie co mówi, w końcu jest członkiem do Boixos Nois ;)

0

Robertinho, Inieste wszyscy lubią.
PS. To Ty w końcu należysz do Redakcji, czy nie?

0

Neymar, Alves, Adriano. Tutaj nie będzie się czuł osamotniony. O wszystkim dowiemy się przed końcem sierpnia.

0

Myślenie aż tak Ciebie boli? Czy jeżeli zawodnik chce iść do innego, lepszego klubu, to od razu znaczy, że w obecnym źle się czuje, jest bity, poniżany i jest mu smutno??

0

Czyli Twoim zdaniem jak chce odejść, to nie może sobie zrobić foty z kumplami i mieć dobrego humoru?

0

I jak Thiago.

0

Kurcze, będzie mi bardzo brakowało Pinto. Nie dostaje wielu szans na grę. Są to Puchar Króla, absencja Valdesa i końcówka sezonu, może dlatego chce odejść. Chciałbym, aby Tata przekonał go do zmiany decyzji. Będzie brakowało w szatni takiego, myślę motywatora... Ale ma już 38 lat, może chce odpocząć, choć było by miło, gdyby śladem Brada Friedela pograł jeszcze dłużej.

0

Miki, Jet Lag to tak zwany "zespół nagłej zmiany strefy czasowej". Poczytaj o tym.

0

Tym bardziej, że już ma drugą połówkę.

0

To tak jakby FC Barcelona miała zamienić koszulkię Nike na Versace albo Giorgio Armani....

0

Nie prawy obrońca, tylko stoper grający z prawej strony.

http://www.footballuser.com/786409/FC_Barcelona
To jego pozycja.

0

On je po prostu musiał przejść i tyle.

0

Nieźle wygląda wnętrze tego samolotu...

0

Widzę, że narobiło się tutaj pełno osób pilnujących, aby dyskusja dotyczyła tylko tematu z newsa, a prawda jest taka, że Redakcja już kiedyś mówiła, że nie zabroni dyskusji o piłce nożnej pod newsem..

0

A kogo to obchodzi, że Ciebie nie obchodzi? FC Barcelona to nie tylko piłka nożna.

0

Nas czeka to samo ;)

0

Chciałbym zapytać Redakcji, czy te raporty, które można przesyłać w ogóle do nich dochodzą i czy są rozpatrywane?

0

No no no. Ładne to było.

0

Piękne.

0

Kiedy Leo schodzi z boiska, to te powtórki i trybuny są pokazywane w takie sposób, jakby odchodził na zawsze.

0

Tata przypomniał im chyba najlepsze lata z Guardiolą...

0

Leo jaką bekę z Pique ma :D

0

Piękna klepka, jak za dawnych lat..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?