PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
redemenes, jemu chyba chodziło o to, że Cuenca wraca z wypożyczenia do Barcelony na leczenie kontuzji ;p
0
*wierzę
Dopiero teraz zauważyłem swój błąd, sorka.
0
Sędzia główny również ma prawo orzec o spalonym, a był blisko akcji...
0
Wszystko skłania się też ku temu, żeby Abidal wrócił do gry, o ile Song to nie najgorszy pomysł, o tyle Busquets musi rozgrywać, a Bartra, sam nie wiem...
0
No nie wieżę, smutne, że tabelka z kontuzjami jest taka duża...
0
Z pewnością zagrają rezerwy. Proponuję coś takiego:
Oier - Montoya, Bartra, Muniesa, Abidal (dobry mecz, żeby sobie pograł, chociaż może wtedy będzie potrzebny pierszej drużynie) - Rafinha, Sergi Roberto i Thiago - Tello, Delofeu i np. Araujo, albo ktoś z pierwszej drużyny
0
Wejdzie Fabregas, to Iniesta pójdzie na skrzydło, a Villa na szpicę.
0
Piquet, Busquet, Valdesz, prędkość Albiego i gol Messiego, czego chcieć więcej? Cudowne zagranie Alvesa. Tak dalej!
0
a masz przycisk oglądaj? Jak tak to naciśnij.
0
Dobra, ja zwijam do przerwy.
0
messicocacola, to odswiez
0
boski, pewnie siedzisz 30cm od komputera? Telewizora też się tak nie ogląda, usiądź spokojnie dalej, 3-4 metry...
0
leomessi, wejdź na stronę i weź transmisję testową, odejdz na 3-4m i sam się przekonasz.
0
Svein Oddvar Moen, gościu zalazł za skóre Krystynie.
– Sędzia? Bardzo zły, bardzo zły. Hańbą było postawienie na kogoś takiego w meczu Ligi Mistrzów. Mam nadzieję, że więcej naszego spotkania nie będzie sędziował taki arbiter – oznajmił zdenerwowany Cristiano.
0
Nie odpala obrazka. Masz niebieski kwadrat z logiem LM i w pomarańczowych prostokącie "Planowany początek transmisji dzisiaj, 20.45"? Jesli tak, to uruchomi się automatycznie.
0
Ale kod już wpisałeś? Jeśli tak to samo się uruchomi, jeśli nie, to musisz wpisać.
0
powiem po Twojemu: g*wno, było pisane 100 razy, nie umiesz czytać, pozostają Ci wyniki live na necie...
0
phoenix, to nie my musimy wyjść, tylko tylko Ciebie zaraz wykopią, Admini. ;)
0
mariobross, transmisja uruchomi się z automatu.
0
Wy oglądacie Fakty, a ja Benny Hill'a ;D
0
DaMilio, ligamistrzow.onet.pl ;)
0
mikolaj23, "i pamiętaj, Wija, nie Villa, a prezes to Rosell, nie Rosół", a w przerwie to się wyzywali ;D
0
Już mnie nosi, a jeszcze godzina do meczu, ehh, co tu robić?
0
mikołaj, no to było dobre, uśmiałem się wtedy. Ja jednak dzisiaj chyba włącze sobie CatRadio i po Katalońsku będę jechał ;D
0
To jest właśnie całe nc+, robią sobie z klientów jaja jak berety...
0
kapsel_ole
"Zaloguj się i korzystaj z dostępu do meczu w dowolnej chwili!
Dzięki zalogowaniu będziesz w stanie kontynuować oglądanie zakupionego materiału nawet po zamknięciu przeglądarki."
Tak, o ile masz tam konto.
0
Szanowna Redakcjo, przepraszam za Capsa, ale inaczej się nie da.
Baddorf
ZJEDŹ TROCHĘ NIŻEJ I MASZ TAM OPINIĘ O TRANSMISJI NA ONECIE! ILE RAZY MOŻNA PISAĆ TO SAMO?
0
Hasz29, 9zł za dwa dzisiejsze mecze, czyli PSG - FCB oraz Bayern - Juve,
LM zawsze jest o 20.45 chyba, że grają na za*upiach, gdzie jest bardzo inna strefa czasowa. Sam już nnie wiem.
0
w multi medii wykupując jakiś tam pakiet masz C+, C+ Sport, C+ Gol, C+ Film.
0
haha, obudził się, ciężko spojrzeć w prawy górny róg strony?