0

Moim zdaniem przy 2-0 to było momentum aż do 2-1, a teraz to już będzie ch...

2

XD co dali Ferrana do wolnego

0

Nad Kounde trzeba się poważnie zastanowić po sezonie

0

@macio_944 mają finał PK

0

do kurwy z taką obroną, nie da się grać z czymś takim

4

O cholera, ale się leje

1

Lenglet flashbacki ma XDD

0

hahahahahaha ludzie kochani

0

Yamal chyba dzisiaj na misji

0

Jedziemyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

1

@kemyt1995 Barcelona wróci do TVP dopiero jak Lewy odejdzie

1

@JanneAhonen Deco i Belletti są pod ręką.

1

Koniec mistrzostw, do widzenia. Ronaldinho z dwoma bramkami, ale później corner taken quickly, Gabi i po temacie. Larsson obrzydliwa zmiana.

https://zapodaj.net/images/c2d1de557f051.png
https://zapodaj.net/images/dd0e8360947ca.png

0

Jak wygramy to się schlamy, jak przegramy to się schlamy, jak zremisujemy, to się

0

Fajny dzisiaj dzień na twitterku. Napinka na mecz i jazda z żydami

1

@kundee jak jedną bramką to kopa w dupę

0

Tak w sumie to doszedłem od wniosku, że nie traktuję tego meczu w kategoriach "remontady". Wiem, że to po prostu oznacza odrabianie strat, ale dla mnie remontada zaczyna się od 0-3, 0-4 itd., czyli czegoś praktycznie niemożliwego. A to jest po prostu mecz, który trzeba wygrać więcej niż jedną bramką. Tu naprawdę nie potrzeba cudu.

17

Matko święta, straszne xd Niech mi ktoś przypomni, jaka kara spotkała Espanyol za wbiegnięcie ich zawodników na murawę w celu przegonienia zawodników Barcy?

9

Ale tak szczerze mówiąc to byłoby zbyt bajkowe, żeby po tej całej napince na remontadę, akcji w socjalach itd. Barcelona awansowała xd

0

3

@KrychaFCB funkcjonariuszka Tuska używa stwierdzenia "podający się za dziennikarza" wobec Stanowskiego haha

0

Poznaliśmy wyjściową 11 na mecz z Atletico
https://zapodaj.net/images/1e10dab44090b.png

1

@NeroTFP1 to jeszcze Oblak im wrócił na rewanż?

17

Zestaw Remontada

0

@AlexDark00 żydowski ambasador już się zesrał czy jeszcze nie?

3

W sumie co to jest strzelić Atletico co najmniej 2 gole

1

@Karol145 no wczoraj się zastanawiałem właśnie skąd się wzięła ta walka

0

@tribo wiem, o to mi chodziło

0

@tribo to oni teraz też pokazują wtorkowe mecze? Chyba to przegapiłem kompletnie

1

@adi7adi8 człowiek mysloł, że Barca będzie w TVP co kolejkę po przyjściu Lewego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?