5

@July_6_BcN Kaszewiak się zamotał i powiedział do Jaworowicz "wysoki sądzie" xd

1

@macio_944 a to jeszcze nie koniec, oglądam dalej

5

Sprawa dla Reportera. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale baba z chłopem robili se sado-maso, z czasem baba zaczęła chłopa napier... na poważnie i chłop idzie do paki, bo baba oskarżyła go o przemoc. Chłop uważa, że jak on mógł zadawać jej ból, jak to on był stroną uległą xD I co chwilę przebitki z piosenkami Lady Pank.

1

@Popitek12 widzę śladami idola kupujesz masked manów

0

Roberciku, no weź się zgódź

3

Może i odpadliśmy z Ligi Mistrzów, ale dziś przyszła mi karta z autografem zawodnika, który dał nam jedną z nich. Oj, nie zapomnę jak padł na kolanach w deszczu po tej bramce w finale. https://zapodaj.net/images/b8dd05c776f01.png

Kolekcjonuje ktoś karty piłkarskie?

6

@Kgorecki2500 Rosja popełnia... nadużywa siły wobec Ukrainy.

12

Haha czytam Facebooka i już "postronne" i "obiektywne" profile piłkarskie uważają, że Real został OKRADZIONY xD Z socjologicznym madridismo się nie wygra

41

Panie Yamal, dlaczego panu zawsze się chce wtedy kiedy mnie się chce, co?

45

Kluby zaczynają się coraz bardziej trollować w socjalach

0

- przynieś mi dużą piłę z garażu, a potem zejdź do piwnicy po stojak.
- ten, który przypłynął do Ameryki razem z Kolumbem?
- to świetny stojak! Wytrzymał tyle, to i wytrzyma jeszcze te jedne święta. Kiedy byłem mały nie miałem stojaka, musiałem sam trzymać choinkę!

1

Grubo w Sprawie dla Reportera jutro. Motyw sado-maso w tle.

0

Nie podniecać się! W końcu to "najsłabszy Real od lat"

0

Powiem tyle, Viniś do Barcelony i roznosimy Europę.

0

Vinicius to brawo sędziemu bił?

4

gooooooooooooooooooooooooool

4

Za 2 minuty czerwona dla Bayernu, pa tera

1

jazdaaaaaaaaaaaaaaa

7

Upamecano: "hmm, która godzina? O, to już czas by coś odje..."

1

Ferran wczoraj i Guler dzisiaj

1

Z Rudigerem będzie jak z Casemiro. Odejdzie z Realu, będzie dostawał czerwone kartki i będzie zdziwiony, że w Realu było inaczej

21

A no tak, zapomniałem, że jeszcze Valverde nie strzelił gola z 30 metrów

1

Zaraz 2-4 i po temacie

4

Faul, po którym pada gol Realu



Brak faulu, po którym pada gol Realu


Faul Gnabry'ego XD


Przecież tu jest historyczne ru... Bayernu, ale i tak wszyscy będą szczekać przez 30 lat, że Chelsea xD

6

Bayern jest znowu ruchany przez Real, a potem znowu razem będą śpiewać puta Barca przed jakimś meczem towarzyskim xD

2

Może ta nasza obrona nie jest taka zła? xD

0

Każdy umie przyje... z wolnego tylko nie Barcelona

0

XD na Bayernie też mają festyn po golach

2

@Bykunn to się jak najbardziej da wymyślić w meczach Realu

0

Haha na 20 sekund do kuchni wyszedłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?