PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN a to ja nie widzioł. Ale tak się składa, że szukałem truskawek, ale nie było, więc są winogrona
0
@Aragorn33 jest już kontynuacja
1
Niestety dziś przez @clyde zestaw meczowy nie składa się z puszki coli i czypsów/słonecznika, a wody gazowanej z wyciskaną limonką oraz winogronków.
1
@tomek8756 wpłacone
6
@Borneo ja jednak bardziej jestem wdzięczny Stanowskiemu, że nie przyszedł, bo inaczej mem z przygłupim Najmanem by nie powstał
2
@clyde nic nie zamieni cukru tak naprawdę xd Albo to rzucasz, albo nie. W sumie sam spróbuję.
0
@SuperTransfery dziś, po denominacji, pewnie dostałbyś za takie coś 10 dni.
PS. nie sprawdzajcie drugiej i trzeciej strony komentarzy tego użytkownika.
10
@Marusek ale jak? Ten chłopak poprosił ich o napisanie tego listu w krótszym liście pożegnalnym czy rodzice po prostu go napisali, "wcielając się" w syna? Bo jeśli to drugie, to trochę dziwnie. Szczególnie momenty, w których wystawiają sami sobie "laurkę", najbardziej fragment o mamie. Oczywiście sprawa bardzo smutna.
0
@BorzyKrzys to nawet nie jest zła piosenka do radia, ale w skali hymnów MG, to chyba nic bardziej miałkiego nie słyszałem. Moze poza tym hymnem z Bedoesem i Kwiatem Jabłoni
1
@macio_944 fajny pokój, szczególnie jak deszcz obijałby się o to duże okno. Ale za jasny xd
6
Niby beka z Como, a potem przypominasz sobie półfinał 24/25
0
Sučić do Barcelony
0
Co wy robicie Comuniści
1
@NeroTFP1 często jak zasypiam, to robię sobie muzyczny alfabet w głowie i wymieniam np. tytuły piosenek, zespoły itd.
Republika - Halucynacje
3
"Viki Gabor aktywnie walczy z krzywdzącymi stereotypami na temat Romów, podkreślając swoją tożsamość i sprzeciwiając się rasizmowi oraz hejtowi. Artystka w wywiadach krytykuje m.in. serialowe obrazy utrwalające negatywne stereotypy o romskich rodzinach."
5
@Rastafarnianin trzeba się mocno wysilić, żeby tam słyszeć Madrid xd
1
@Kgorecki2500 bardzo, szczególnie zasypiać przy deszczu
0
@MeAndSwan akurat substancje słodzące, ale również syf
0
@lucas/catalan a ja nie wiem, nie ja jestem kreatywny :v
@Karol145 swoją drogą, czemu ludzie tak poważają i kierują się ocenami Meltzera? To jakby ktoś inny Ci mówił, jaki był najlepszy według Ciebie mecz albo film w historii
2
W Dealz jest barceloński prime o smaku pitai i jagód acai. Obrzydliwie słodkie.https://www.sosweetshop.co.uk/cdn/shop/files/prime-hydration-fc-barcelona-v2-black-edition-500ml-bottle-4122271.png
0
@Popitek12 popieram
0
@lucas/catalan sama w sobie walka ok, tylko dla mnie Wrestlemania to powroty, nieoczekiwane interwencje itd. Main event WM 40 to kwintesencja tego.
1
@blakkudium nie wiem, czy mi się wydaje, czy zrobili coś z odstającymi barkami
3
haha uwielbiam Danhausena
1
@messicocacola bo te poje... od dawna psują wszystkie niespodzianki, żeby sprzedać bilety
5
Aurę w uj ma Demon Balor
2
Alvarez i Bastoni traktują Barcelonę jako priorytetową opcję latem. Dodać jeszcze Grimaldo i eleganckie okienko.
1
@Cochise nie no, to zbyt łagodne. Co innego gdyby napisać prawdę o Viniciusie lub Rudigerze.
0
@zadafcb miło poznać, panie Levesque @Popitek12
2
Co jak co, ale dokumenty o Hoganie i Ronaldinho to must watche