PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon nawet Margot Robbie nie ma 10/10. Za miłość do Polski i narodu Polskiego
0
@Arkon 9 na 10 mordo
8
@LAMC_10 kochamy Pana, Panie Prezydencie!
0
Super
https://x.com/Footy_Headlines/status/2032580727628317055
25
Świry i tyle. Będzie brakowało Wojtasa i Lewego
1
@LAMC_10 co znowu Ukraince nie pasowało?
0
@Popitek12 fakty, choć nic nie wiem o samochodziarzach
2
@Vurt ale dymy będą xd
1
@Kgorecki2500 poczekaj aż przyjdzie Ci walczyć z Loongami. Dopiero idzie się zesrać jeśli nie ma się doświadczenia. A ja nie miałem :D
1
@Kgorecki2500 z tego co pamiętam, to akurat z nim się nie męczyłem :D
0
@A4ron dosłownie nic. Całą tą dramatyczną przepychankę tworzą ludzie, którzy mają potrzebę odczucia, że są częścią czegoś większego, że stoją po tej dobrej stronie. A koniec końców nic się nie zmieni. Obiadek będzie tak samo smakował, lol tak sam wku***ał, a Barca dalej będzie średnia w LM.
1
@BORO_12 nowa 9, Lewy ławeczka, Ferran w piz... i gramy
1
@Kgorecki2500
- brawo
- trochę źle, trochę dobrze, ale bardziej źle
- zarówno SAFE jak i jego pomysł śmierdzą
0
Kurde, ale po Edgerunners dobrze gra mi się w Cyberpunka. Jeszcze sobie wgrałem do gry radio z piosenkami z anime. Na premierę tego nie czułem, ale to też pewnie kwestia połatania tej gry. @Kgorecki2500
2
@LAMC_10 odpowie jedząc bratwursta
0
@Czajka90 jak byłem mały, to Ronaldo z Manchesteru był jednym z moich idoli. Nawet fryzurę chciałem mieć na niego
1
Gdyby Prezydent Nawrocki blokujący rządy Tuska pod niemieckim butem był piłkarzem:
4
Brawo kochany Panie Prezydencie. Niemiec w ryk, bo się nie wzbogaci i okej.
0
@AmigoBlancos slayy i rel pani Helenko.
1
@LAMC_10 i w barażach oczywiście.
6
@Kubajnos345 xd? Przecież to jakby Argentyna grała z Polską na Narodowym i powiedziałbyś: "Przecież to gra reprezentacja Polski, a nie Legia"
0
Komentarz usunięty
2
Tymczasem artykuł na Newsweeku:
Polak gej (xD1) opowiada jak był w grupie Afrykańczyków w Lublinie (xD2) jedynym białym i bywał tam, gdzie tylko oni mają wstęp, czyli na zamkniętych domówkach i imprezach (xD3). Opowiada też jak jego partner, który był w Zimbabwe, został napadnięty przez Polaków (xD3), ale grupa szybko została spacyfikowana przez Ukraińców (xD4). Poważnie. Za resztę artykułu Tomasz Lis kazał mi płacić, więc nie znam szczegółów.
1
Slayyy girlll
1
@Kgorecki2500 ta ten xd Nawkurwiałem się na nim
1
@Kgorecki2500 zły link :D
1
@Kgorecki2500 no duże niebieskie dziecko xd
2
@Kgorecki2500 warto przebrnąć przez początek, bo to naprawdę świetna gra. A mówię to jako ktoś, kto nienawidzi soulslajków, mimo że ta gra soulslajkiem nie jest. Walczyłeś z niebieskim? xd
0
No niestety przeciw angielskim drużynom w tej rundzie jesteśmy z Atletico i Realem jak te trzy smoki z mema.
7
Idziesz se do Żabki po colkę Pepsi Zero Cytryna™, a tam kolejka jak skur... bo kobita przyszła z worem wielkim jak na zwłoki i oddaje butelki jedna po drugiej. Dzięki, Polsko. Ale chociaż są te samoobsługowe kasy, których w Żabkach ludzie się boją.