PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ej, a jakby tak gola strzelić?
0
@Szklaner Snorlax by bramkę zakrył
0
Messi by wiedział, co zrobić z takim Newcastle
0
To co, Ferran na ratunek?
0
@Derpowsky było słychać jak krzyczą Pedri
4
Tottenham zmienia bramkarza w 17 minucie xD
0
@APTAPT to nadal gramy tylko z "4 drużyną Hiszpanii"
0
Raphinha postanowił odpalić wersję 23/24
2
Generalnie to trybuny robią taką różnicę, że Barcelona prawdopodobnie wyszłaby obsrana na jakiś Brentford. Ale na koniec muszą po prostu wygrać umiejętności.
0
Kurde, co z tym Garcią
0
@APTAPT natomiast to jest mecz 1. drużyny z 12. drużyną.
4
A jeszcze tak powiem przed meczem. Jeśli my mamy się denerwować i srać przed meczami z Newcastle, co jest 12. w tabeli Premier League, to Liga Mistrzów nam się nie należy. Dlatego dzisiaj ich robimy i tyle.
1
Ale Araujo to ma już taką łatkę przypiętą, że masakra xd
2
Bez presji Araujo, ale zrobiłem SBC o Twoją kartę, więc nie spier... tego @Kgorecki2500
4
"Podstawowy obrońca nie zagra z Newcastle z powodu dolegliwości"
Te, redaktur, FCBarca Ci się z wp.pl pomyliła?
1
@Popitek12 może Usosy znowu zdradzą Reignsa
2
@clyde Ukr prędzej czy później się doigra za to swoje cwaniactwo, szczególnie że wiemy, jak niewiele potrzeba Trumpowi, żeby wejść mu za skórę.
@RoberDzik ale przecież on nie płaszczy się, tylko leci z mordą do każdego i jeszcze grozi, że jak nie to coś tam
1
@Kgorecki2500 na razie ten Araujo dziwny, klocowaty. Muszę się przyzwyczaić, bo to zupełnie inne granie niż Janą Fernandez
0
@Antimadridista_WR kurde, to już 5 lat temu było? Co jest
1
@Antimadridista_WR oprócz Euro, na którym wyglądał jak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Roobo a ja wczoraj jakiś post przeczytałem, że wpływy żydowskie w mediach czy w internecie w Polsce nie istnieją xD
4
@KrychaFCB my Polish knurzysko
1
@Kgorecki2500 niedługo będziesz walczył z takim z niebieskim łbem, co ja się nawyzywałem xD Ale to dlatego, że moje doświadczenie z tego typu grami, gdzie trzeba się na bossie mocno wysilić było praktycznie zerowe. Nie była to dla mnie łatwa gra, ale była świetna i czekam na kolejną część
2
@Kgorecki2500 a ja oprócz RE9 zacząłem dzisiaj Cyberpunka na hajpie podczas oglądanie Edgerunners. Kupiłem na premierę, ale tak sobie mi to chodziło, ale teraz po latach pięknie chodzi na ultra
1
@Deathwing112 a to też swoją drogą. Kto ma mówić o tym klubie jeśli nie ktoś, kto spędził w nim ponad 20 lat
9
Nie wiem, dziwna ta "wojna". Dla mnie Barcelona to zawsze będzie Xavi, Messi, czyli ludzie, którzy od dziecka byli w tym klubie i na boisku oddawali za niego życie, a nie polityk, który mówi to, co ludzie chcą usłyszeć i który urabia sobie ich wokół palca. ALE szanuję to, że przeżywamy za Laporty całkiem fajny okres w historii, finansowo idzie to powoli w dobrą stronę i niezbyt podoba mi się zaangażowanie Xaviego czy ogólnie piłkarzy w kampanię prezydencką. Natomiast pisanie, że Xavi rujnuje sobie legendę, że to, że tamto, bo wolą stanąć murem za politykiem, to sekta niczym razemki broniące Tuska na twitterze. I jeszcze Messiemu się obrywa, może i najbardziej xD, mimo że chłop słowa nie powiedział w tym temacie, a oczywiste jest to, że to Laporta okłamał zarówno jego jak i kibiców.
1
@Kgorecki2500 olej Słoneczko @tadzik447
1
A WWE 2K26 kupujesz czy jesteś fejk fanem Punka? @Popitek12
3
@gumaz "kuła Halinka, pa jakie ol ekluzyw znalazłem, tylko głupi by nie skorzystał"