0

Ej, a jakby tak gola strzelić?

0

@Szklaner Snorlax by bramkę zakrył

0

Messi by wiedział, co zrobić z takim Newcastle

0

To co, Ferran na ratunek?

0

@Derpowsky było słychać jak krzyczą Pedri

4

Tottenham zmienia bramkarza w 17 minucie xD

0

@APTAPT to nadal gramy tylko z "4 drużyną Hiszpanii"

0

Raphinha postanowił odpalić wersję 23/24

2

Generalnie to trybuny robią taką różnicę, że Barcelona prawdopodobnie wyszłaby obsrana na jakiś Brentford. Ale na koniec muszą po prostu wygrać umiejętności.

0

Kurde, co z tym Garcią

0

@APTAPT natomiast to jest mecz 1. drużyny z 12. drużyną.

4

A jeszcze tak powiem przed meczem. Jeśli my mamy się denerwować i srać przed meczami z Newcastle, co jest 12. w tabeli Premier League, to Liga Mistrzów nam się nie należy. Dlatego dzisiaj ich robimy i tyle.

1

Ale Araujo to ma już taką łatkę przypiętą, że masakra xd

2

Bez presji Araujo, ale zrobiłem SBC o Twoją kartę, więc nie spier... tego @Kgorecki2500

4

"Podstawowy obrońca nie zagra z Newcastle z powodu dolegliwości"

Te, redaktur, FCBarca Ci się z wp.pl pomyliła?

1

@Popitek12 może Usosy znowu zdradzą Reignsa

2

@clyde Ukr prędzej czy później się doigra za to swoje cwaniactwo, szczególnie że wiemy, jak niewiele potrzeba Trumpowi, żeby wejść mu za skórę.

@RoberDzik ale przecież on nie płaszczy się, tylko leci z mordą do każdego i jeszcze grozi, że jak nie to coś tam

1

@Kgorecki2500 na razie ten Araujo dziwny, klocowaty. Muszę się przyzwyczaić, bo to zupełnie inne granie niż Janą Fernandez

0

@Antimadridista_WR kurde, to już 5 lat temu było? Co jest

1

@Antimadridista_WR oprócz Euro, na którym wyglądał jak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Roobo a ja wczoraj jakiś post przeczytałem, że wpływy żydowskie w mediach czy w internecie w Polsce nie istnieją xD

4

@KrychaFCB my Polish knurzysko

1

@Kgorecki2500 niedługo będziesz walczył z takim z niebieskim łbem, co ja się nawyzywałem xD Ale to dlatego, że moje doświadczenie z tego typu grami, gdzie trzeba się na bossie mocno wysilić było praktycznie zerowe. Nie była to dla mnie łatwa gra, ale była świetna i czekam na kolejną część

2

@Kgorecki2500 a ja oprócz RE9 zacząłem dzisiaj Cyberpunka na hajpie podczas oglądanie Edgerunners. Kupiłem na premierę, ale tak sobie mi to chodziło, ale teraz po latach pięknie chodzi na ultra

1

@Deathwing112 a to też swoją drogą. Kto ma mówić o tym klubie jeśli nie ktoś, kto spędził w nim ponad 20 lat

9

Nie wiem, dziwna ta "wojna". Dla mnie Barcelona to zawsze będzie Xavi, Messi, czyli ludzie, którzy od dziecka byli w tym klubie i na boisku oddawali za niego życie, a nie polityk, który mówi to, co ludzie chcą usłyszeć i który urabia sobie ich wokół palca. ALE szanuję to, że przeżywamy za Laporty całkiem fajny okres w historii, finansowo idzie to powoli w dobrą stronę i niezbyt podoba mi się zaangażowanie Xaviego czy ogólnie piłkarzy w kampanię prezydencką. Natomiast pisanie, że Xavi rujnuje sobie legendę, że to, że tamto, bo wolą stanąć murem za politykiem, to sekta niczym razemki broniące Tuska na twitterze. I jeszcze Messiemu się obrywa, może i najbardziej xD, mimo że chłop słowa nie powiedział w tym temacie, a oczywiste jest to, że to Laporta okłamał zarówno jego jak i kibiców.

1

@Kgorecki2500 olej Słoneczko @tadzik447

1

A WWE 2K26 kupujesz czy jesteś fejk fanem Punka? @Popitek12

3

@gumaz "kuła Halinka, pa jakie ol ekluzyw znalazłem, tylko głupi by nie skorzystał"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?