PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Serio trzeba było stracić aż 4 gole w pierwszym meczu xd
0
@Merton to dostaniesz 3 xd
0
Nie no Laminek, trochę godności
1
Teraz wchodzi Lewy jako masked man i robi RKO bramkarzowi Atletico @Popitek12
3
Ja JUŻ jestem zadowolony z tego meczu. Jeśli awansują, to miód.
0
xD co jest
0
Ronaldzie, wybaczę Ci wszystko jeśli walniesz bramę
1
goooooooooooooooooooooooooooooool
0
O matko, Araujo
3
Kounde połamany, Balde połamany. Kto tam zagra? xd
0
Ja już widziałem jak Cubarsi wpieprza tę piłkę głową do bramki xD
0
Dobre zmiany ogólnie
0
Mareczek wchodzi
1
Jezu, ten zaczyna bronić
0
Rashford za Ferrana na boisko póki nie jest za późno
0
Cancelo co mostek chłopu zrobił
3
Słabiej mi jak Balde jest przy piłce
1
W razie czego przypominam, że w trakcie remontady z PSG, oni strzelili nam bramkę, która miała zamknąć mecz.
2
Raphinha tuż przed podjęciem rzutu karnego wyciągnął telefon i wysłał tweeta. Umknęło to kamerom.
1
I ja nie wierzę, że zawodnicy Atletico nie są obsrani teraz
1
Robimy to kurdwaaaa
0
Jezus Maria, Raphinha xd
1
Błagam, żeby 2-0 było
0
@mekston a Raphinha uja gra xd
3
Ale gdyby do przerwy było 2-0, to na bank siądzie to zawodnikom Atletico na łeb
0
Jak bez faulu śmieciu xD
0
@ProMILs ostatecznie jest 1-0 xd
0
Ty bo ten Bernal na kozaka wyrasta xD
1
Gramy kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaa
1
I by był koniec xD