2

Serio trzeba było stracić aż 4 gole w pierwszym meczu xd

0

@Merton to dostaniesz 3 xd

0

Nie no Laminek, trochę godności

1

Teraz wchodzi Lewy jako masked man i robi RKO bramkarzowi Atletico @Popitek12

3

Ja JUŻ jestem zadowolony z tego meczu. Jeśli awansują, to miód.

0

xD co jest

0

Ronaldzie, wybaczę Ci wszystko jeśli walniesz bramę

1

goooooooooooooooooooooooooooooool

0

O matko, Araujo

3

Kounde połamany, Balde połamany. Kto tam zagra? xd

0

Ja już widziałem jak Cubarsi wpieprza tę piłkę głową do bramki xD

0

Dobre zmiany ogólnie

0

Mareczek wchodzi

1

Jezu, ten zaczyna bronić

0

Rashford za Ferrana na boisko póki nie jest za późno

0

Cancelo co mostek chłopu zrobił

3

Słabiej mi jak Balde jest przy piłce

1

W razie czego przypominam, że w trakcie remontady z PSG, oni strzelili nam bramkę, która miała zamknąć mecz.

2

Raphinha tuż przed podjęciem rzutu karnego wyciągnął telefon i wysłał tweeta. Umknęło to kamerom.

1

I ja nie wierzę, że zawodnicy Atletico nie są obsrani teraz

1

Robimy to kurdwaaaa

0

Jezus Maria, Raphinha xd

1

Błagam, żeby 2-0 było

0

@mekston a Raphinha uja gra xd

3

Ale gdyby do przerwy było 2-0, to na bank siądzie to zawodnikom Atletico na łeb

0

Jak bez faulu śmieciu xD

0

@ProMILs ostatecznie jest 1-0 xd

0

Ty bo ten Bernal na kozaka wyrasta xD

1

Gramy kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1

I by był koniec xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?