0

Przyjdą porażki w ważnych meczach i będzie gadanie że od początku nie przekonywał i miał łatwy terminarz. Tak naprawdę graliśmy z osłabionym Juve i zremiowaliśmy z Atletico grajac w 1 połowie katastrofę. Było też kilka spotkań które ułożyły się dla nas korzystnie albo ratował nas Marc ( tak od tego jest bramkarz) ale styl , a w zasadzie jego brak jest widoczny. Nie potrafimy kontrolować meczów przez dłuższy okres często oddając pole. Podsumowując ( bez Neymara) jesteśmy teraz zespołem bardziej zrównoważonym ale straciliśmy dużo w ofensywie a pomoc jak kreatywna była tak jest dalej

1

Kupimy De Lighta czy tam Lengleta do tego weźmy Goretzke i Mine . Złożymy pismo do La ligi żeby na ławce rezerwowych mogło siedzieć z 10 piłkarzy.

0

Mamy przerwę reprezentacyjną, to + ławka z Leganes powinno mu pomóc wrócić w wielkim stylu na Valencię. Jest on nam wręcz niezbędny ponieważ sam Messi przez cały sezon wózka nie uciągnie, a bez bramek meczy się nie wygrywa.

0

Super skład i prawdziwa szansa dla co niektórych. Teraz jest ten moment aby się pokazać i zrobić coś kreatywnego przy zamkniętym rywalu w walce o cenne punkty. Co wyjdzie zobaczymy!

0

Obaj bazują na szybkości . Do tego nie zgodzę się że mało wchodzi w drybling - bo tego jest akurat za dużo . Sprawdź sobie statystyki ile podejmuje takich prób i z jaką skutecznością. Problemem jest jego gra w ścisku i braki techniczne. Nawet przy wygranych pojedynkach i szarżach do końcowej linii nie ma to u nas za bardzo sensu . Musi nauczyć się poruszać po boisku , robić wolne przestrzenie, schodzić do środka i być mniej elektrycznym

0

Problem w tym że Deulo to bardziej Lucas Vazquez niż Robben. Ten również ma jeden zwód i w zeszłym sezonie jakoś mu wychodziło , to w tym nikt się nie nabiera

0

Właśnie o to chodzi ! Nie ma kto grać, to wskakuje kolejny stoper w hierarchii albo zdolny junior z Barcy B tak funkcjonuje klub. Skoro w takim meczu nie może grać Vermalen to zwolnić go z kontraktu i dołączy do kadry jakiegoś juniora albo wykupić wcześniej Mine.

0

Komentarz usunięty

11

Ty weź gościu znikaj stąd . Marlon przez co najmniej 2 sezony u nas nie zagra i to de facto nie przez kontuzję

2

Nie jest z nami dobrze skoro rezerwowy lewy obrońca musi grać na środku

0

http://www.fcbarca.com/79872-ter-stegen-ponownie-najlepszy-na-boisku.html
Czyli uważasz że ten artykuł to mało i po każdym meczy na temat jakiegoś zawodnika powinniśmy pisać z 3. Zrobił swoje i tyle , na wielbienie i wręczanie nagród będzie czas

0

Czyli po co ten artykuł. Chyba każdy wie ile straciliśmy bramek w lidze :) To tak jakby napisać. Messie w drodze po kolejną Złotą Piłkę.

2

Jak ja nie lubię takich artykułów. Liga niemalże co wystartowała , zagraliśmy z 2 mocnymi przeciwnikami i już rozliczamy puchary i nagrody chociaż w grze widać takie mankamenty że możemy zostać z niczym i szukać wymówek że zabrakło tego i tego . Jesteśmy na początku drogi i nie ma co się podniecać tylko trzeba zapierdalać i potrzebne jest wietrzenie i wzmocnienie.

0

Tu nie chodzi o poziom trudności grania na jakimś tam stadionie i jakimś przeciwnikiem ale o powtarzalność . Dalej widoczne jest przez nas że po strzeleniu bramki siadamy i oddajemy pole , nie umiejąc kontrolować spotkania chociaż dłuższymi momentami co kiedyś było naszym znakiem firmowym. A teraz cofamy się i czekamy - tak jak Real dziś z Gironą

1

Zgadzam się ,ale w tym sezonie nie tylko w Bilbao oddajemy pola rywalowi i czekamy. Brakuje nam umiejętności w środku i kogoś kto by uspokoił grę jak nie ma Iniesty . Bez niego wygląda to słabo.

2

Tak naprawdę gdyby nie MATs mogłoby się skończyć różnie i wtedy strata punktów z Athleticem który jest w kryzysie byłaby nie wtłumaczalna. Dalej brakuje nam umiejętności kontroli nad meczem, wiadomo że przeciwnik zawsze jakąś sytuacje stworzy, ale musimy umieć utrzymać się przy piłce na połowie rywala przy naszym prowadzeniu a nie oddawać pole i czekać. Na razie to wygląda tak że jakikolwiek zespół ( Athletic , Eibar , Girona itp ) potrafi nas po stracie piłki przycisnąć a co dopiero mówić o czołówce europejskiej. A statystyki straconych bramek to tylko statystyki i jeżeli na koniec zostaniemy z niczym to nikt tego nie będzie pamiętał

5

Męczy mnie już mówienie że jeżeli ktoś nie miał 20 strat i parę razy udało mu się przyjąć piłkę to rozegrał dobry mecz. Wczoraj nasza lewa strona była najsłabszym ogniwem, Gomes niczym się nie wyróżnił w ataku oraz długimi fragmentami znikał. Brakowało go też w obronie gdzie Alba sobie nie radził i to ich stroną szły Ataki Athleticu mimo katatrofalnej gry Williamsa

1

Muszę przyznać że występ świetny , w końcu też obok parad zaliczył kilka wyjść do piłki na przedpole przy rzutach rożnych czego prawie nie robi i często po stałych fragmentach tracimy bramki. A tak występ świetny ponieważ jego interwencję dały 3 pkt a o to chodzi !

1

Jak widzę Gomesa w pierwszej 11-stce to mnie krew zalewa. Zastanawiam się czym on zyskał takie zaufanie skoro w co najwyżej 2 meczach zagrał "przyzwoicie" , no chyba że nasze wymagania jeżeli chodzi o pomoc to bieganie i mącenie powietrza a atak dalej będzie wygrywał mecze

0

Jak Deulofeu zszedł przy bramce na lewą nogę i dośrodkował to w szoku był Valverde ich lewy obrońca , trener i gościu od analizy. A Denis to chce graćjak Iniesta tylko zapomina że jak się przekłada piłkę z nogi na nogę albo drybluje to potrzebny jest też balans

2

Ja nie wiem po czym ludzie wnioskują że CR jest lepszy od Messiego jako "9" skoro Messi zagrał na tej pozycji jeden sezon u Pepa i zmiażdżył wszystkie rekordy roku kalendarzowego jeżeli chodzi o statystyki. Do tego jeżeli wybieramy najlepszego piłkarza to nie po tym kto najwięcej strzelił/wygrał , tylko kto ma największe umiejętności , wpływ na grę zespołu i właśnie za to Messi powinien ja otrzymywać, ponieważ gdy go nie ma Argentyna czy Barca nie są tymi samymi drużynami bo on oprócz strzelania i asystowania odpowiada za kreację i nadanie tempa danej ekipie.

3

Musi grać więcej Gomes bo inaczej nikt go zimą nie kupi bo będzie bez formy meczowej...

0

Zdecydowanie to nie czas na eksperymenty. Nam potrzebny jest ktoś taki jak Inigo Martinez czyli na już ,który ma za sobą kilka sezonów gry na najwyższym poziomie i może powalczyć o pierwszą 11-stkę z marszu. Zna go Erneste i nie będzie potrzebował aklimatyzacji. Naprawdę myślicie że przyjdzie nieznany sztabowi 18-letni Holender, nieznający języka który gra pierwszy seniorski sezon i wygryzie z miejsce Pique ?

1

Jak na niego doby mecz. Ale nie ma się co od razu zachwycać ponieważ występ chaotyczny , jak zwykle dobre zagrania przeplata z tymi słabymi. Prawie wszystkie dryblingi to straty , a to że był aktywny to nie ma co się dziwić skoro przez 45 minut zamknęliśmy Olympiakos na ich przedpolu i rozciągaliśmy grę w szerz. A grając na tej pozycji to i ja miałbym kilka dośrodkowań z których może 2 był by celne, a może nie.

0

Oraz pewnych wyjść do piłki na przedpolu przy dośrodkowaniach czy rożnych bo za często zostaje na lini

0

Takie ciągłe rotacje na pewno nie służą zgraniu obrony. Nie da się tak wypracować automatyzmów miedzy obrońcą a pomocnikiem. A Semedo akurat w ostatnim meczu był jednym z słabszych na boisku

0

Owszem masz rację

Ale było wystarczająco czasu aby wzmocnić zespół , Coutinho był by najlepszym rozwiązaniem ze względu na właśnie jego kreatywność i to że może grać na pozycji Neymara i Iniesty co dało by nm dużo możliwości przy obieraniu taktyki.
Skoro się nie udało to powinien być jakiś plan B i C

1

Bardzo słaby mecz naszej pomocy , zero kreacji i granie na stojąco. Zapomnieliśmy że Atletico ma lepsze boki jeżeli chodzi o defensywe i nie dało się rozciągnąć gry( przez to Alba i Semedo niewidoczni) Wybór Gomesa i cały plan poszedł w pizdu bo w pierwszej połowie gość wyglądał jakby murawy rok nie widział. Zdecydowanie mamy za statyczną pomoc i nic w tym sezonie nie ugramy jeżeli to się nie zmieni. Atletico szybciej ustawiało się w obronie i zmuszało nas do bezproduktywnego klepania po szerokości , w środku szybko doskakiwali do Messiego aby ten nie uczestniczył za dużo w rozegraniu i zostało nam wrzucanie piłki w 16 , fakt padł po jednym takim gol ale nie ma co się łudzić że wrzutki w 16 przy osamotnionym Suarezie dadzą nam wygrane z klasowymi zespołami. Albo wzmocnimy pomoc pozbywając się szrotu albo klepmy z ogórkami do momentu aż ktoś nas sprowadzi na ziemię i tak w kółko

14

4:4:2 w takim meczu to żaden eksperyment, takie ustawienie daję nam jednego zawodnika więcej w środku i zabezpieczenie środka przed kontrami Atleti oraz mozliwość kontroli nad meczem przez przesuwanie i zawężanie gry.

0

Wtedy tak .
Zapłacili za niego 60mln i pewnie z tej ceny nie zejdą przy obecnym rynku

Pytanie czy nam nie łatwiej wziąć gotowy "produkt" czyli Griezmanna za 100mn bez negocjacji bo te nam nie idą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?