0

Ktoś taki jak Martial byłby świetnym wzmocnieniem oraz dał by kilka wariantów więcej Valverde

Ale jest takie czy Man Utd puści kogoś tak uzdolnionego który daję im głębie składu i zawsze może coś wnieść z ławki. A plany United są takie aby mogli konkurować z wszystkimi grając na 3 frontach.

Drugie czy Martial przenosząc się do innego zespołu z topu nie chciałby mieć gwarancji gry bo w zasadzie tego mu brakuje

1

Oj biedny jest ten Deulofeu.. w obronie to i może on się poprawił ale w ofensywie na ten jego zwód to jeszcze od początku sezonu nikt się nie nabrał. Potrzebował by takiego meczu na przełamanie ale właśnie w lidze , bo to że zagra w PK z jakimiś ogórkami dobre spotkanie nic nikomu nie da

5

Jak dla mnie idealny moment aby zagrać 4-4-2 z 4 środkowymi ( Busi, Paulinho , Iniesta , Rakieta ) wchodzącymi z głębi pola i zawężającymi pole gry aby zabezpieczyć boki. Tu nie ma miejsca na rotację ani oszczędzanie , Atletico również ma pełno graczy po reprezentacji oraz kilku wracających po kontuzji

0

Sampaoli jest świetnym trenerem co pokazał z reprezentacją Chile nie raz i nie dwa. Gdzie ona teraz jest ?. W Sevilli również zaliczył świetny sezon mimo tego że przejął klub u ich szczytu czym jest wygrana LE. Argentynie brakuje pomocników , Messi często gra cofnięty jako playmaker aby zatuszować małą kreatywność tej lini ( co zresztą ma miejsce też w Barcy ) Jorge pracuje z kadrą tak naprawdę chwilę i przejął ją z marszu a to co ugrają to nie będzie jego wina / czy zasługa. Dopiero jak przepracują miesiąc w spokoju czyli ewentualnie bd się przygotowywali do mundialu będzie można oceniać.

0

Neymar w jego wieku już błyszczał w słabszej lidze ale jednak, do tego miał bogatą karierę w juniorskiej reprezentacji Brazyli . Mikel z kolei łącznie rozegrał licząc wszystkie kategorie wiekowe 13 spotkań! Po drugie nie każdy dobrze zapowidający się 20 latek zostaje gwiazdą, a wyłożenie 50mln na gościa który jest wielką nie wiadomą jest bez sensu

0

I tak skończy się na jakimś Oyarzabalu który zgnije na ławce i odkupi go za 10mln Athletic

0

Dobrze że to nie Boliwia na wyjeździe :) . Mają szczęście że Ekwador nie gra o nic i mają czarną serię porażek z rzędu, bo początek mieli świetny. Oczywiście mecz sam się nie wygra i nikt przed Argentyńczykami nie klęknie

0

Z jego warsztatem i podejściem do zawodników to może pobić rekord Carlo...

0

Właśnie w takich zawodników powinniśmy zainwestować ! Utalentowani i dostępni za rozsądne pieniądze ( obecnie na rynku to śmieszne ) wypożyczyć do macierzystych albo słabszych lig aby się ogrywali ( najlepiej za darmo z klauzulą minut do rozegrania) a gdy nie uda im się przeskoczyć poziomu juniorskiego to i tak się znajdzie ktoś kto wyłoży tak śmieszna kwotę.

0

Owszem waleczności i chęci mu odmówić nie można... Ale umiejętności to już zabrakło

0

Ten artykuł po meczu z Las Palmas to chyba żart. Denis w tym meczu oprócz asysty ( naprawdę genialna) wyglądał strasznie słabo, większość podań niecelnych , brak umiejetności utrzymania się przy futbolówce , zero kreacji akcji a momentami znikał na kilkanaście minut. Iniesta przez 15 minut zrobił więcej

0

Przyjście Coutinho by nas wzmocniło nie tylko kadrowo ale też taktycznie. Mielibyśmy dużo wariantów ustawienia ponieważ może on grac na pozycji i Iniesty i Neymara gdzie teraz jest dziura i powrót Dembele tego nie zmieni. Potrzebny jest ktoś o takim usposobieniu

0

Zdecydowanie ma rację !! Pójdzie za darmo do Bayernu i zniknie na ławce. Nam nie potrzeba średniaków tylko kogoś kto wniesie świeżość i kreatywność w pomocy do tego jest mega ruchliwy i zawsze pod grą . Aż boję się pomyśleć co to by było gdyby nasza pomoc wyglądała : Gomes , Goretzka , Rakitic

2

Jeżeli chodzi o stronę taktyczną , zagraliśmy super . Valverde dobrze zneutralizował ich skrzydła wystawiając 4 środkowych którzy pojawiali się w bocznych sektorach i je zneutralizowali. Martwi natomiast gra ofensywna , Messi często podwajany a Suarez bogiem kreatywności nie jest przez co byliśmy strasznie przewidywalni. Do tego gdzieś już w 60min powinien wejść Paulinho bo było widać brak sił i niepokój w naszej lini pomocy

0

Przy braku Neya jest to rozwiązanie które "przycina" nam skrzydła . Z lepszym przeciwnikiem przy braku kreatywnej pomocy może się to źle skończyć. Messi nie ma wtedy takiego wpływu na grę jak zwykle , do tego musi się cofać po piłkę na własna połowę. Wiadomo też że gdy nie ma on częstych kontaktów z piłką gra słabiej.

0

Oby Bayern wygrał tą walkę . Jeden Gomes w zupełności wystarczy . A wtedy może uda się podkupić im Thiago , bo to kogoś o takim profilu potrzebujemy

0

Dziwna ankieta zważając na to iż on zagrał 2 mecze w pierwszym składzie

1

Suarez jest bez formy zupełnie. Uwidacznia się to ponieważ nie ma Neya , przeciwnik już nie podwaja boków naszego trio gdyz nie ma po co. Leo często się cofa i wychodzi za nim jeden gracz aby mu utrudnić rozegranie , Dembele nie jest na razie takim graczem aby go podwajać, a Suarez zostaje sam z 2 stoperami i ciężko mu się nawet odkleić . I tu właśnie są potrzebne wejścia z 2 lini jak w przypadku gola Paulinho

8

Złożą ofertę w granicach 10 mln i będzie interes życia. A tłumaczenia typu że Valverde go nie chciał

0

Wszystko wygląda dobrze do pierwszej kontuzji kogoś z środka pola. Trzeba wrócić w styczniu po kogoś kto da więcej kreatywności w środku pola

38

Paulinho powinien grać na pozycji Rakiticia a nie Busiego, jako box to box . Wtedy mógłby pokazać swoje walory w ofensywie i defensywie . A jako zmiennik Busiego niech gra Gomes

2

Właśnie takiego ruchu potrzebujemy. Kupić za grosze i wypozyczyc zeby sie ogrywał. Alena niestety nie będzie zbawicielem naszej pomocy skoro nawet w rezerwach nie jest pierwszoplanową postacią i gra na nie swojej pozycji. Nie ma co na siłę nikogo wpychać do zespołu.

0

To że na meczu było 90 tys ludzi nie oznacza że każdy może głosować ! Czesć to kibice Juve , znaczna część to turyści których na każdym meczu jest w brud. Do tego dużo osób nie chętnie podchodzi do tematów wyborów na jakiegoś tam prezydenta gdzie wystarczy podejść i złożyć podpis bez kolejki a tu weź stój w kolejce przez parę godzin. Wielu starszych ludzi " czyli najwierniejszych wyborców" są zwolennikami Barto , dlatego może nic z tego nie wyjść

3

Tomek Hajto by powiedział że jest trochę elektryczny :)

0

"perspektywicznych" to my mamy Rafinhe , Denisa i Gomesa którzy będą jeszcze tacy "perspektywiczni przez 5 lat!! Leszy taki który pogra z 3 sezony niż żaden

0

Już i tak wszyscy z nas leją . Zarząd jest jaki jest i tego nie zmienimy ale skoro kasa w budżecie jest to trzeba ją zainwestować bo nie będzie czego zbierać a Valverde będzie musiał na skrzydle wystawiać Gomesa albo Denisa czy Rafinhe .

0

Nigdy nie byłem zwolennikiem Di Marii , ale gdyby udało się go pozyskać to lepsze niż nic ! Dało by dużo wariantów rozegrania oraz Messi mógłby zostać cofnięty a Dembele grać na prawej stronie jak w Borussi.

18

Zrobią jak z Hartem. Wypożyczą na sezon a potem nie wykupią bo nie mają pieniędzy . I tak "darmowe" wzmocnienie na jeden sezon jest .

0

Trzeba było się skupić na kupnie Thiago na początku okienka ! Bayern pozyskał Jamesa, może był by skłonny do negocjacji. Poza tym tam nie trzymają nikogo na siłę.
A teraz to jesteśmy w dupie . Okienko się zamyka a my dalej nie mamy rozwiazanego problemu z pomocą , a do tego wszystkiego Wymieniliśmy Neymara na Dembele .
Czy jest ktoś kto uważa że ta kadra jest silniejsza niż rok temu ?
Dalej mamy pełno średniaków którzy po wejściu na boisko nabijają sobie minuty do statystyk

22

Artykuł taki z tych lepszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?