PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 Wieku nie oszuka. Już w poprzednim sezonie im dalej tym słabiej.
0
@marcin62 Czemu? Po jednym siwetnym sezonie w Newcastle mówili z jest jednym z najlepszych napastników na świecie.
0
@Eklerek A maja tam ludze telewizory żeby mogli ich na MŚ obejrzeć?
0
Ktoś tu porównywał Gyokeresa czy Isaka do Haaladna.
Teraz zobaczcie co Ci panowie graja w swoich kadrach.
Szwecja ostatnio to totalny dramat.
1
@blakkudium To też są kalafiory. Tam ogólnie w żadnym zestawieniu to dobrze nie wygląda.
0
@ViscaelBarca2007 Ja myślę że opcja 4. Ale ale zejść z dużej pensji to raz. A dwa że Robert sportowo też już odstaje.
2
@blakkudium Ta pomoc Francji to totalny paździerz.
0
@daniel32778 @MesQueUnClub_87 Ja uważałem że Cou to będzie strzał w 10.
Z tych transferów typu Dembele , Griezmann. Którzy nie mieli miejsca na boisku. Albo dublowali pozycję Leo.
To Brazylijczyk wydawal się świetnym pomysłem. Luz w grze. Świetna gra ja małej przestrzeni. Lubiący grać bliżej Lewego skrzydła. Zejście do środka i świetny strzał.
A tu ooo
0
Czyli lekkie rozbieżności są. Profil Olmo albo Modricia :)
1
@Mixtape Zabrakło Marqueza....dramat.
0
@MessiForeverTheBest Oby wyszedł i nie malował trawy na zielono. Powie ze byliśmy slabsi. Zawiódł plan i tyle.
0
@tbas Wina Flicka. Zajechał nawet Femeni i Barce B.
2
Flick chce odejść bo słyszał jak Yamal, Balde i Araujo opowiadali żarty o Niemcu, Rusku i Polaku.
1
@Laminedependencia I się popłakać przy tym. :)
2
Grosik wrócił, bo kto by nie chciał 2 razy imprezy pożegnalnej?
1
@arasz1819 Akurat taktycznie to on uzdolniony nie jest. Pressing również trochę kuleje. Ale umie grać w tłoku i tyłem do bramki. Więc na 9 gorszy od naszych asów by nie był.
2
@MirusAmisz "Nie było nikogo innego" to trochę śmieszne brzmi. Bo nikt nie mógł o tym myśleć, bo CR musi być zadowolny. Tak samo jak z wolnymi chodz tutaj miał Serie 158898 niestrzelonych z rzędu.
3
@Eklerek Nie wiem czy buk się po tym podniesie.
0
@arasz1819 Pamiętam tych odklejencow. Ale fajnie Depay wyglądał na początku w Barcy. Chodz było to głównie ze względu na trochę fknezji i nieszablonowości. By reszcie totalnych beztalenci...
1
@Criss18Barca Moder w obronie jest dużo słabszy. I to z.
naciskiem na dużo.
0
@mkord Zgadza się. Ale był też uprawiany na 10. W środku z Zielińskim nawet. A wszędzie wyglądał tak samo nijako.
Ten mecz to jego najlepszy mecz w kadrze od 25 spotkań. Co potwierdza nawet Sofascore.
0
@Nightraider Zgadza się. Ale my dalej płaciliśmy zalegle pensję piłkarzom których tu już kilka lat nie ma.
Do tego taki Fati, Ter Stegen to kupa siana. Oby tylko udało się dopiąć te 1-1. Inaczej faktycznie będziemy w bagnie.
0
@VegetaPolska Oj tak. Tylko że my za bardzo tam wyboru nie mamy.
1
@escarabajo Ja jestem jego wielkim "fanem". Do hejtera mi daleko. Ale Sebe widziałem w kadrze wiele razy i na żywo i w tv. I chłopak często potrafi zagrać tak że jedyne z czego go zapamiętasz. To że leżał na murawie kilka razy.
1
@directedbyfcb Nie wiem czy by przekazanie paleczki ogarnął.
11
Ten Skóraś fajny. Szybki i dynamiczny , potrafi się na dobrej pozycji odnaleźć.
Jakby jeszcze w piłkę umiał grać, to by był wart z 20mln Euro.
1
@FCB_dimiC Wszyscy tacy mądrzy jesteście. Bo macie internet , a on to z głowy mówił.
0
@Dieselzor Za 100 konkretów dziękowali. I że wracają z emigracji bo taki dobrobyt.
0
@adamek20151 Ale co ma piernik do wiatraka? Jak rra Slisz to nie można prowadzić normalnego dopingu?
Słaba gra jest wytłumaczeniem tego że kibice obrażają drużynę przeciwna czy Tuska?
Chciałbym pojąć Twój tok rozumowania....
0
@Dawidfcb1998 Weszła Holandia z handicapem 0:2. A takie coś Czesi zrobili. Ale fakt kadry obstawiać slabo.