0

@bart_azz Czyli kto ma zagrać? Słucham propozycji

44

U Nas mówi się ze psy są słodkie.
W Chinach są słodko-kwaśne.

1

@Comentateiro Ale porównanie dałeś dziadek.
Zwierzęta się je na całym świecie. A tu się wielcy obrońcy futer znaleźli.
Uważam że są rzeczy Ważniejsze do zrobienia przez tych nieudaczników z rządu. Niż zajmowanie się sprawami tak mało istotnymi dla przeciętnego obywatela.

4

@ComentateiroComentateiro Powinieneś się cieszyć że nie poparł. Bo to przychody rzędu miliarda złotych dla naszej gospodarki. A skoro Tusk już teraz nie ma pieniędzy na spełnianie obietnic to to raczej nie pomoże :)

2

@Katalończyk 99 Jak ma żonę to specjalnie się zostawia telefon.

1

Dzisiaj tylko 3pkt. I oby bez kontuzji.
Najlepszy scenariusz to strzelić 2-3 gole i pograć sobie w dziadka.

0

@tbas Zgadza się. Tylko te pół składu nie dyskomfortu co 2 mecz. Albo przed kazdym ważnym.

2

@escarabajo Ten Wiśniewski to ewenement. Spezia wszytko w cymbał i na ten moment ostatnie miejsce w tabeli. On sam oceny tragiczne. A w kadrze gra....

1

Widzę tutaj jakieś dywagacje kto w obronie na Real. Ze Kounde bez formy itp.

To nie jest mecz na eksperymenty. Jakby mieli grać Ci w formie to by tylko Pedri wyszedł. Christensen złamał paznokieć i się sam wypisał.

Ważne że wrócił Fermin. Bo jego pressing oraz zaangażowane będzie potrzebne.

0

@Eklerek Było idiotyczne. Ake na pewno reakcja Viniego raz że przesadzona. A dwa że to zwykły faul taktyczny na żółtko. Bez żadnej brutalności.

0

@tbas Co drugi by miał ta przypadłość :)

0

@Nightraider W teorii mamy 4 SO na 2 miejsca. Więc ja tu niedoborów nie widzę.

0

@Nightraider @tbas I co dalej świetny ten Christensen? Flick sie na niego udział? Zbliża się Klasyk i po Chłopie jak zwykle.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Odruch.
@Bykunn No druga sprawa że to był zwykły faul taktyczny na żółta.

0

@Sysia11 Ekitike dla mnie dołączy do tego grona. Jak straci miejsce na rzecz Isaka to siła rzeczy nastąpi.

1

@fart Ty ogólnie dziwny jesteś.

1

@Eklerek Zaskoczyli go ewidentnie. Chłop się dopiero w 50min zorientował.

1

@Sysia11 A Gyokeres który miał walczyć o koronę z Haalandem?

1

@Nightraider Na ten moment to się zapowiada klasyk, gdzie obie drużyny mają tyle samo punktów i walczą tylko między sobą o pozycję lidera.

2

Typowy mecz madrycioków. Z gry kupa straszna. I strach ze sędzia coś z kapelusza wyciągnie.

2

@RozowaPantera Ciężko się przez spamiarzy jeżdżenia w kółko przebić.

2

Uwaga. Włączam te patafiany.
Z góry przepraszam.

2

Koronowany na mistrza po 5 kolejkach Liverpool ma 2pkt więcej od Manchesteru United które po 5 kolejkach walczyło o utrzymanie.
Faktycznie ta PL to wyrównana.

0

@Stinger_ 5pkt w Kanadyjce to jednak trochę jest.
Ale sytuacja może się różnie rozwinąć.
W każdym razie Kane w Bayernie nie odpowiada tylko za bramki. Grał nawet jako 10. Pomaga w rozegraniu.

A.Mbappe prócz goli to w sumie nic więcej...

1

@Comentateiro Wręcz świetny. Podań 26 i 5 celnych.

1

Piatkowski puka do kadry Urbana.

0

@tbas No w Chelsea wcale go nie chcieli jakoś zatrzymać. A rywalizację o pierwszy sklad przegrywał z 37letnim emerytem.

2

Slot pierwszy sezon cukierowy. I teraz się zacznie weryfikacja. A limit szczęścia wykorzystany w pierwszych 5 kolejkach...

1

@Nightraider Dlatego że chlop co drugi mecz ma dyskomfort. Oraz mentalnie jest po prostu słaby. I takie przecieki trafiały do prasy już w Cheslea.

0

@Kessie A widziałeś kiedyś żeby ktoś wybrał Arsenal zamiast Barcy? Albo preszedl z Barcelony tam?
Przecież to z Arsenalu ludzie tu uciekali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?