PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Seledynowy Ten Roony który nie potrafi nikogo prsedryblowac na skrzydle ani wykorzystać 100% sytuacji?
A w jaki sposób miałby on to zrobić?
1
@Kinginiesta Widzisz. A trzeba było wierzyć.
1
@Eklerek Ja jakoś bardziej wierzę w Atleti. Ale oba mam na kuponie.
0
@Czajka90 Patrząc po jego ruchach. To może przydałoby się trochę cukru z nutelli.
0
@matirix20 Niby wszytko się układa pod Marsylie. Atletico przewaga też miazdzaca. A w obu przypadkach póki co remis.
1
@matirix20 Mi prócz Marsylii to win Atletico.
0
@Stinger_ Tyle że licząc KMŚ
Kane ma 21goli i 4 asysty
Mbappe 15 goli I 2 asysty
Więc No rachunek prosty
0
@FCB24 A czemu Mbappe pierwszy? Jak on połowę goli z karnych strzelił.
3
@allien18 Jest więcej. Ale wszyscy tacy sami.
2
Nowy trener w Monaco. I Fati do przerwy z najgorsza nota na boisku.
0
@BulaKG Kurs 5 powinien na to być.
0
Problem z naszą linia obrony jest ostatnio z każdym. Girona była mniej skuteczna niż Sevilla.
A Real z Mbappe tym bardziej mogą ro wykorzystać. Bo to jednak nie taki kalafior jak Portu i inne takie.
Nasze pułapki też nie działają bo rywale wychodzą z własnej połowy i w drugie tempo.
0
@tbas W sensie ze BVB? :)
1
@FcPortoFan1999 Schowała w pierwszej skutecznie. Także można kovaca pochwalić za to.
1
Haaland dzisiaj kolejne 2 gole.
A porównywany do niego Guikeres na razie 2 gile.
2
@Luciano99 Tak to jest jak pokemony mogą pisać z poważnymi użytkownikami bez żadnej weryfikacji.
2
Borussia Dortmund była bliska by remisować do przerwy z Bayernem.
Wystarczyło by Bayern nie strzelił gola.
Bo sama BVB
Strzałów 0
Xg 0,00
3
Manzano: Florentino? Przepraszam próbowałem, ale głupio wyszło.
1
@Ku84fcb I mimo posiadania 148 zawodników jest to widoczne.
0
Sklad tej Chelsea taki jakby się mieli bić o 15 miejsce z United.
0
@mekston @Ku84fcb Oni już puchar najwazniejszy zdobyli. Więc teraz wszystko w cymbał. @FcPortoFan1999
0
@BHAFCB Kariera trenerska wybitna jak ta w Polskiej reprezentacji.
6
@Pedri16Future Beznyna po 5,19. Ale
to tylko wtedy kiedy mielibysmy 51,9% głosów.
4
@4drian0 Wniosek jest taki że chlop był drugi w ZP w wieku 18lat.
A Mbappe jest prawiczkiem. I nigdy 2 w ZP nie był nawet.
1
@TR3YWAY Gorzej niż Lewy z Sevilla nie zagra. Poprzepycha się. Przyjmie piłkę na 5 razy. I po meczu się powie ze podań nie dostawał.
0
@Arkon Ja wolę 2 miliardy. Z tego i tego.
A już na pewno nie jest to sprawa sero jedynkowa. Żeby mówić że Konfa zła albo ktoś tam ma siptre w tej branży.
Bo to przemysł który generuje bardzo dużo. Skoro Tusk mówił iż nje ma pieniędzy na wdrożenie niektórych obietnic. To uważam że zabrania kolejnego miliarda nie pomoże.
1
@Comentateiro Ja kiedyś widziałem jak Pepe kolesiowi korki w plecy wbijał.
0
@Arkon Ale w naszym Polskom interesie jest aby nke hylo tego zakazu. Tj chodzi o miliard z tej że branży w Polskim budżecie. Ja wiem ze jest u Nas teraz dobrobyt taki że Anglicy do Nas na zmywak przyjeżdżają pracować. Ale no...
2
@mordini123 Czyli wiadomo że Eleven.
1
@macio_944 Nie mogą docinać Tuska. Bo chlop totalnie się skompromituje. On nie za bardzo potrafi odpowiadać nie przygotowany ostatnio.