1

@Seledynowy Ten Roony który nie potrafi nikogo prsedryblowac na skrzydle ani wykorzystać 100% sytuacji?

A w jaki sposób miałby on to zrobić?

1

@Kinginiesta Widzisz. A trzeba było wierzyć.

1

@Eklerek Ja jakoś bardziej wierzę w Atleti. Ale oba mam na kuponie.

0

@Czajka90 Patrząc po jego ruchach. To może przydałoby się trochę cukru z nutelli.

0

@matirix20 Niby wszytko się układa pod Marsylie. Atletico przewaga też miazdzaca. A w obu przypadkach póki co remis.

1

@matirix20 Mi prócz Marsylii to win Atletico.

0

@Stinger_ Tyle że licząc KMŚ

Kane ma 21goli i 4 asysty

Mbappe 15 goli I 2 asysty

Więc No rachunek prosty

0

@FCB24 A czemu Mbappe pierwszy? Jak on połowę goli z karnych strzelił.

3

@allien18 Jest więcej. Ale wszyscy tacy sami.

2

Nowy trener w Monaco. I Fati do przerwy z najgorsza nota na boisku.

0

@BulaKG Kurs 5 powinien na to być.

0

Problem z naszą linia obrony jest ostatnio z każdym. Girona była mniej skuteczna niż Sevilla.
A Real z Mbappe tym bardziej mogą ro wykorzystać. Bo to jednak nie taki kalafior jak Portu i inne takie.
Nasze pułapki też nie działają bo rywale wychodzą z własnej połowy i w drugie tempo.

0

@tbas W sensie ze BVB? :)

1

@FcPortoFan1999 Schowała w pierwszej skutecznie. Także można kovaca pochwalić za to.

1

Haaland dzisiaj kolejne 2 gole.
A porównywany do niego Guikeres na razie 2 gile.

2

@Luciano99 Tak to jest jak pokemony mogą pisać z poważnymi użytkownikami bez żadnej weryfikacji.

2

Borussia Dortmund była bliska by remisować do przerwy z Bayernem.
Wystarczyło by Bayern nie strzelił gola.

Bo sama BVB
Strzałów 0
Xg 0,00

3

Manzano: Florentino? Przepraszam próbowałem, ale głupio wyszło.

1

@Ku84fcb I mimo posiadania 148 zawodników jest to widoczne.

0

Sklad tej Chelsea taki jakby się mieli bić o 15 miejsce z United.

0

@mekston @Ku84fcb Oni już puchar najwazniejszy zdobyli. Więc teraz wszystko w cymbał. @FcPortoFan1999

0

@BHAFCB Kariera trenerska wybitna jak ta w Polskiej reprezentacji.

6

@Pedri16Future Beznyna po 5,19. Ale
to tylko wtedy kiedy mielibysmy 51,9% głosów.

4

@4drian0 Wniosek jest taki że chlop był drugi w ZP w wieku 18lat.

A Mbappe jest prawiczkiem. I nigdy 2 w ZP nie był nawet.

1

@TR3YWAY Gorzej niż Lewy z Sevilla nie zagra. Poprzepycha się. Przyjmie piłkę na 5 razy. I po meczu się powie ze podań nie dostawał.

0

@Arkon Ja wolę 2 miliardy. Z tego i tego.
A już na pewno nie jest to sprawa sero jedynkowa. Żeby mówić że Konfa zła albo ktoś tam ma siptre w tej branży.
Bo to przemysł który generuje bardzo dużo. Skoro Tusk mówił iż nje ma pieniędzy na wdrożenie niektórych obietnic. To uważam że zabrania kolejnego miliarda nie pomoże.

1

@Comentateiro Ja kiedyś widziałem jak Pepe kolesiowi korki w plecy wbijał.

0

@Arkon Ale w naszym Polskom interesie jest aby nke hylo tego zakazu. Tj chodzi o miliard z tej że branży w Polskim budżecie. Ja wiem ze jest u Nas teraz dobrobyt taki że Anglicy do Nas na zmywak przyjeżdżają pracować. Ale no...

2

@mordini123 Czyli wiadomo że Eleven.

1

@macio_944 Nie mogą docinać Tuska. Bo chlop totalnie się skompromituje. On nie za bardzo potrafi odpowiadać nie przygotowany ostatnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?